Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 06:14


HOSTAP - resetovanie karty

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
nick80
Post subject: HOSTAP - resetovanie karty  PostPosted: 30.04.2003 - 06:46 #1597
Basic


Joined: Feb 27, 2003
Posts: 158
Location: Pezinok
mate niekto HOSTAP,, na ZCOM626.
tato karta sa mi dost casto resetuje,,,, problem vidim v tom ze cez den ked je vsetko ciste,,, tak paradne ide,,, vecer sa na mna pripaja klient a ma dost slaby signal,,, chvilami niekedy dost casto log je plny zaznamov
o NET WATCHDOG TX timeou,, a nasledne to kartu sw resetne,,,
mam HOSTAP z CZF2 patchami,,, firmare karty1.5.6

zistil som ked spustim niekedy po vypadku skriptik ktory prestreli txpower rate a pod,, tak sa beh obnovy....

btw niekedy tie resety sposobia zamrznutie routeru....
viem ze na czfree sa toho vela popisal a myslim ze to celkom neostranili,,,,, tak by sme sa mohli tomu venovat aj tu v SK,
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kabatus
Post subject: RE: HOSTAP - resetovanie karty  PostPosted: 30.04.2003 - 09:29 #1601
Basic


Joined: Mar 30, 2003
Posts: 111
Location: Pezinok
Caf, no vcera sa mi na teba absolutne vobec nepodarilo pripojit Sad
Ale dnes rano, ked som zapol router, tak okamzite nabehol signal. Ktovie ci na to nema vplyv den/noc.
Ale rozmyslam, ze predam tu D-linku a kupim si tiez XI-626.
Lebo ten chipset ACX100 sa mi vobec nepaci.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
duri
Post subject: Re: HOSTAP - resetovanie karty  PostPosted: 10.06.2003 - 20:38 #2373
Basic


Joined: Apr 06, 2003
Posts: 22

nick80 wrote: ›mate niekto HOSTAP,, na ZCOM626.
tato karta sa mi dost casto resetuje,,,, problem vidim v tom ze cez den ked je vsetko ciste,,, tak paradne ide,,, vecer sa na mna pripaja klient a ma dost slaby signal,,, chvilami niekedy dost casto log je plny zaznamov
o NET WATCHDOG TX timeou,, a nasledne to kartu sw resetne,,,
mam HOSTAP z CZF2 patchami,,, firmare karty1.5.6

zistil som ked spustim niekedy po vypadku skriptik ktory prestreli txpower rate a pod,, tak sa beh obnovy....

btw niekedy tie resety sposobia zamrznutie routeru....
viem ze na czfree sa toho vela popisal a myslim ze to celkom neostranili,,,,, tak by sme sa mohli tomu venovat aj tu v SK,


Mal som podobny problem v routeri z dvoma d-com wl-360. Problemy mi robila karta v rezime Managed. Vyriesil to znizeny txpower nastaveny na fixed. Z master rezimom nemam zadny problem.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
tii
Post subject: RE: HOSTAP - resetovanie karty  PostPosted: 10.06.2003 - 22:45 #2374
Basic


Joined: Jan 21, 2003
Posts: 37

Tiez som mal problem s resetovanim, ale u mna to vyriesil - a nielen to - hostap0.0.3.
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
nick80
Post subject: RE: HOSTAP - resetovanie karty  PostPosted: 18.06.2003 - 20:00 #2495
Basic


Joined: Feb 27, 2003
Posts: 158
Location: Pezinok
to som ja ,, chcem podelit s my skusenostami,, vtedy ked to resetovalo sme pouzivali HOSTAP 0.0.2,, patchnute i nepatchnute,, ale hlavne mali sme strasne slaby signal... 1-2-3 max do 8...
s novym hostap 0.0.3 a antenu som dal viditelnejsie ,,, tak signaly mame rouzne 15 az 52.. na roznych spojoch a vobec to nepadlo,, aspon nie kvoli resetu karty,, router fici,, bez watchdogu, cele dni,, rozhodne ta 0.0.3 ma nieco do seba
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)