Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 06:50


Aký Soft pre začiatočníka????

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 4 < 1234 >
Author Message
popo
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 16.03.2004 - 10:48 #6647
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
Driver, hladal som nieco aj na winwowz ale marne. nic poriadne iba same hluposti a bezne veci. Momentalne pouzivam R3X a superscanner. Bohuzial ti vela neukazu. Ak najdes nieco tak daj prosim ta link.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Driver
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 16.03.2004 - 10:50 #6648
Basic


Joined: Feb 11, 2004
Posts: 157
Location: okr. HC a PN
OK pokusim sa!
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Igor
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 16.03.2004 - 11:40 #6650
Basic


Joined: Apr 07, 2003
Posts: 36
Location: Poprad
Netvrdim ze pomoze, ale mozes skusit:
http://www.angryziber.com/ipscan/
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Driver
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 16.03.2004 - 12:45 #6654
Basic


Joined: Feb 11, 2004
Posts: 157
Location: okr. HC a PN
Jeden znamy mi poradil : Kerio Network Monitor
Skusim to pohladat a nainstalovat....
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 16.03.2004 - 13:44 #6658
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
no ja by som na to siel jednoduchsie a pouzil nejaky scaner co pouziva arp. mimochodom staci ak si das na routri arp -a a vyhodi ti zoznam asociovanych ip aj s mac adresami (finguje aj na windowsoch) ak nepouzivas router tag napriklad dcom 1590 ma manazovaci soft kde vidiet mac adresy asociovanych klientov inak odporucam potom na lanku hocijaky port scaner pretoze ziaden komp nemoze byt nastaveny tag aby zahadzoval vsetko co k nemu pride a ked das oskenovat svoj subnet cely len na urcite porty pocitac sa musi prezradit
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
popo
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 16.03.2004 - 13:50 #6659
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
no to je pravda. ale rad by som sa dozvedel o compe aj troska viac. napr co zdiela ak zdiela nieco. aky system pouziva. ake ma disky pripadne particie. kolko ma volneho miesta.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Driver
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 16.03.2004 - 14:07 #6662
Basic


Joined: Feb 11, 2004
Posts: 157
Location: okr. HC a PN
Veru MAC adresu som videl, ale ako sa do toho PC dostanem. Chcel som taky soft kde napr. zadam tu mac adresu (ktoru mi ukazuje AP) a on mi najde to PC -cko a dalej by som chcel to co pise popo.

Alebo som sa raz konektol na 3 siete uspesne (moje ap moze byt aj client) a ziadne PC som nenasiel ani v jednej sieti!
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
popo
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 16.03.2004 - 14:18 #6663
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
Neviem ci som videl resolving na zaklade MAC. Ip<->hostname resolving robi hadam kazdy. Ale taketo informacie ti nepomozu. Skenovanie vsetkych portov je tiez narocna zalezitost hlavne na cas.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 16.03.2004 - 18:13 #6678
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
resloving na zaklade mac samozrejme funguje hosi;o)). a presne tag ako ip-mac. driver ak chces odsledovat siet (wifi) musis toho pochytat pomerne dost pretoze ip ja nei vzdy viditelna ale staci pouzit par filtorv a mas zaujimave vysledky
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
popo
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 16.03.2004 - 18:47 #6681
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
no jo. snifovat. stale ale nemam ident usera. Nieco univerzalne by sa ziadalo.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 16.03.2004 - 20:43 #6686
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
popo pozri HIENA soft.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 16.03.2004 - 20:54 #6688
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
pokial je za masinou s operacnym systemom sikovny clovek, tak sa toho nemas sancu vela dozvediet...
[mozes dropovat vsetky prichadzajuce SYN packety, t.j. ty nevies nadviazat spojenie, mozes len sledovat co on posiela a ak to co posiela je kryptovane, tak sa toho naozaj vela nedozvies...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Driver
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 17.03.2004 - 09:44 #6719
Basic


Joined: Feb 11, 2004
Posts: 157
Location: okr. HC a PN
HIENA soft.

KDE NAJDEM TEN SOFT?
Uz to dost dlho hladam a nic!

Vdaka
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
mathew
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 17.03.2004 - 11:52 #6721
Site Admin


Joined: Dec 23, 2002
Posts: 910
Location: Zvolen
soory je to s Ypsylonom teda HYENA tu je linka:

www.systemtools.com/hyena/
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Ovca
Post subject: RE: Aký Soft pre začiatočníka????  PostPosted: 17.03.2004 - 21:33 #6750
Basic


Joined: Mar 07, 2004
Posts: 35
Location: Považská Bystrica
páni keby ste ma hneď poslali na CZFREE.net tak by to bolo O.K.
Tá stránka je síce neprehladná ale FAQ je 10 krát lepšie je tam viac dokumentácie viac softov atď.
Takže sa tu asi dlho neukážem (čo ste asi radi), ale čo už.
čaute
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 4 < 1234 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)