Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 08:25


AP firmware pre PRISM chipsety - kde rastie legalne ?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
trtko2
Post subject: AP firmware pre PRISM chipsety - kde rastie legalne ?  PostPosted: 27.07.2003 - 20:10 #3055
Basic


Joined: Júl 27, 2003
Posts: 26

Rád by som sa opýtal skúsenejších, ako je mozne kupit legalne AP firmware pre Intersil Prism 2.5 a 3 chipsety.
Sam som to totiz skusil a pisal som na tech-support Intersil-u, kde som im uviedol, ze by som si tento firmware rad zakupil pre svoje karty, len pre pouzitie v nasej firme, ale asi sme sa nepochopili a odpovedali mi, ze sa mam obratit na zastupenie v Svajciarsku, oni overia moje schopnosti, a ak budu podla ich predstav daju mi podpisat NDA licenciu a ziskam statut developera a volne aj tento firmware, dokonca aj na predaj v mojich zariadeniach. Ale to ja nechcem. Ja dokonca ani nepotrebujem prist pri kupe tohoto firmwaru do styku s jeho HEX podobou, len chcem aby mi ho za peniaze naloadovali do mojich kariet, aby som im nahodou neukradol know-how, pootom nech poslu fakturu a hotovo. Uz ma prestal bavit hostap a chcem pouzit linux-wlan-ng skompilovane aj pre AP mod. Nebavi ma toto okolkovanie vyrobcu, ved moze byt rad, ze jeho vyrobky sa kupuju.
Ak chcete HW AP na Linuxe, odporucam karty Orinoco s tertiary firmware-om, a HermesAP, co je tiez AP firmware na Orinoco kartach beziaci pod linux-om. Len v spolocnosti AVAYA sa neokolkovali a firmware mi zaslali v bin formate ako obraz boot-ovatelnej diskety s vlastnym systemom, ktora sa vyrobila cez rawrite, a po boote sama detekovala dve Orinoco karty v compe, opytal sa, ktore karty preflashovat a HW AP HermesAP na Linux-e s Orinoco kartami zacalo existovat.
A preto chcem aj na svojich 6 ks Prism kartach AP firmware. Ak niekto vie ako na to, ale vyhradne legalne, prosim o pomoc.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
paulie
Post subject: RE: AP firmware pre PRISM chipsety - kde rastie legalne ?  PostPosted: 27.07.2003 - 21:54 #3056
Basic


Joined: Jan 31, 2003
Posts: 418

hm, a preco to potrebujes legalne ? myslis ze ti Intersil pride robit kontrolu tvojich kariet ? Ja by som sa nenamahal...

Inak, ak chces silou mocou nejake featury Linuxu, nemozes pouzit hardware AP a pripojit ho na normalnu sietovku ?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
trtko2
Post subject: RE: AP firmware pre PRISM chipsety - kde rastie legalne ?  PostPosted: 28.07.2003 - 08:34 #3061
Basic


Joined: Júl 27, 2003
Posts: 26

Chcem ho preto, lebo uz tie wireless karty mam, a pouzite ich zatial nikto nechce odo mna kupit.
A preco legalne ? Lebo sa to patri, a aj ked som ho ma i-net-e hladal
na vyskusanie aj nelegalne, tak som ho nenasiel.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
paulie
Post subject: RE: AP firmware pre PRISM chipsety - kde rastie legalne ?  PostPosted: 28.07.2003 - 10:20 #3062
Basic


Joined: Jan 31, 2003
Posts: 418

aha
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
trtko2
Post subject: RE: AP firmware pre PRISM chipsety - kde rastie legalne ?  PostPosted: 28.07.2003 - 15:47 #3068
Basic


Joined: Júl 27, 2003
Posts: 26

Takze, ak vie niekto pomoct, budem tesivi Rolling Eyes
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
nick80
Post subject: RE: AP firmware pre PRISM chipsety - kde rastie legalne ?  PostPosted: 08.08.2003 - 07:10 #3241
Basic


Joined: Feb 27, 2003
Posts: 158
Location: Pezinok
mm ani som nevedel ze take existuje;) ma to niekto ? a je tym nejako spokojny? ma to aj nejake moznosti co sa tyka statistik? da sa niekde stiahnut demo na test?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)