Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 06:47


FreeBSD 5.x a QoS

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
kockac
Post subject: FreeBSD 5.x a QoS  PostPosted: 18.10.2003 - 12:37 #4187
Basic


Joined: Feb 23, 2003
Posts: 423
Location: Bratislava, Dubravka
Ahojte, viem, ze by to malo v prvom rade patrit do freebsd-questions@, ale radsej sa najprv spytam niekde, kde sa da hovorit slovensky (a navyse viem, ze tu okrem mna este jeden pouzivatel FBSD 5 je):
Pouziva niekto kombinaciu FreeBSD 5.1, pf (ports/security/pf - ano, z OpenBSDcka) a nieco na QoS a ked ano, ako mu to funguje? Ja som skusal:
1) altq, ale ten podporuje mi nepodporuje Prism wireless sietovku (wi) - pakety sa sice zaraduju do front, ale tam aj koncia,
2) dummynet (ipfw), ale vdaka nejakym interakciam medzi ipfw a pf sa mi stracali TCP pakety, ktore mali ist do fronty.

Je dost mozne, ze mi nebude nikto vediet poradit, ale budem rad, ak mi uzivatelia FreeBSDcka, ktori tu su napisu, co pouzivaju, ake s tym maju skusenosti a tak... Kazda diskusia je dobra. Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)