Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 07:21


WISP-DIST LRP a problem s hostap

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
mms
9 Post subject: WISP-DIST LRP a problem s hostap  PostPosted: 24.10.2003 - 01:30 #4280
Basic


Joined: Okt 24, 2003
Posts: 3

Zdravim vsetkych koumakov,

Podarilo sa mi rozbehat tento linuxovy router ale mam problem ze vnom nefungujju niektore karty napr sparklan wl360,alebo samsung ktori bezi
sice aj a ap mode ale nedokazem sa nan pripojit neviem si stim dat rady pretoze niesom nejaky skuseni linuxak.Vie my niekto trosku pomoct pripadne poradit nieco podobne co sa zmesti na 8 mb flashdisk?
Tu je WWW http://www.hazard.maks.net.
Shocked
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
mms
Post subject: WISP  PostPosted: 24.10.2003 - 15:02 #4290
Basic


Joined: Okt 24, 2003
Posts: 3

Vedel by to niekto rozbehat za financnu odmenu?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
lukic
Post subject: RE: WISP-DIST LRP a problem s hostap  PostPosted: 25.10.2003 - 11:19 #4297
Basic


Joined: Máj 15, 2003
Posts: 161

stiahni si z www.mag-net.sk/d/wirp.zip moju upravu, mierne som poupravoval skripty, takze malo by ti to sparklana najst aj nastavit z menu by si to mal bez problemov.. henten zip rozbal do c:\ a potom ti bude treba este syslinux (www.mag-net.sk/d/syslinux.zip z ktoreho zadas syslinux c: (ako v dose sys c: ). rebootnes, nastavist v menu, ulozis konfig, rebootnes a ficis.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mms
Post subject: RE: WISP-DIST LRP a problem s hostap  PostPosted: 26.10.2003 - 01:22 #4298
Basic


Joined: Okt 24, 2003
Posts: 3

Nedeteklo ju jadna sa presne o sparklan 360 f.
Viesw o niecom co po tym bezi bez problemov?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
lukic
Post subject: RE: WISP-DIST LRP a problem s hostap  PostPosted: 26.10.2003 - 06:48 #4299
Basic


Joined: Máj 15, 2003
Posts: 161

urcite mas sparklan 360 a nie wline 360? detekne ti ju bios? ake ma id? skus pripadne vyskocit z toho menu ak si nabootoval do wirp a zadaj cat /proc/pci a vysledok sem postni alebo hladaj ci tam mas:

Class 0280: PCI device 1260:3873 (rev 1).

Mal som totiz jednu kartu, ktora tammala 1260:3872 a pritom to bola taka ista sparklana ako 10 dalsich co som kupil.. Problem bol ten, ze v eeprom mala zly jeden bit.. Pre nu som musel prekompilovat ovladace. Mozno je to podobny pripad.

Pripadne vies ten stroj hodit na inet a poslat mi IP a heslo, ze by som sa tam kukol cez SSH? Pripadne ma kontaktuj cez ICQ 146672951. Lepsie sa to operativne skusa ako takto..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)