Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 05:34


Preco nemat najnovsi firmware v HW AP?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
floppy
Post subject: Preco nemat najnovsi firmware v HW AP?  PostPosted: 03.12.2003 - 22:24 #4892
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
Preco nemat najnovsi fw v hw ap? Neviem! Vacsinou som si myslel, ze nove fw. riesia problemy tych starisch, ale urcite nie v kazdom pripade, preto ma napadlo zalozit tento thread. Hadam sa niekto ozve Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Preco nemat najnovsi firmware v HW AP?  PostPosted: 04.12.2003 - 02:50 #4893
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Sice to priamo nesuvisi s tvojou otazkou ale mna by zaujimalo ktory firmware je najlepsi pre D-LINK AP 900+ ver B , ide mi totiz o to ze mam HW APcko ktore je vpodstate tento isty HW ale ma hrozne naprd firmware tak by som to chcel flashnut a spravit tak z neho DLINK ... Idea

Podla CZfree sa to da uplne v pohode a odporucaju to, lenze z tej diskusie co je tam som nepochopil ktora verzia firmwaru je najlepsia. Mam hw verziu B takze najnovsi firmware je 2.61 tusim a tam podla vsetkeho nechodi toto AP v mode MultiMAC APclient, co by mi asi vadilo v sucasnosti. Confused

No a na zaver este taky dotazik - aka je sanca ze to APcko touto zmenou zlikvidujem ? nemyslim teraz vseobecne ze ked napr vypadne elektrina pri flashovani. Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: Preco nemat najnovsi firmware v HW AP?  PostPosted: 04.12.2003 - 09:52 #4896
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
Ake to mas AP? Pocul som, ze sa daju flashovat APcka od GlobalSunTech D-Link firmwarami.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Preco nemat najnovsi firmware v HW AP?  PostPosted: 04.12.2003 - 18:51 #4901
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Mam APcko ktore bolo recenzovane aj tu na SKfree (lisi sa len tym ze je tam znacka PHEENET Wink ), tu je link :

http://www.skfree.net/modules.php?op=mo ... mp;thold=0

Snad este napisem ake problemy s tym firmwarom mam (skusal som aj najnovsi), mozno ani vymena za DLINK nepomoze :

1.) restart AP znamena ze WEP sa vypne - nastavi sa sam na DISABLED, kluce tam sice zostanu, no ale wep sa zrusi

2.) MAC filter funguje tak ze v zozname musim mat vsetky MAC ktore maju APckom prejst (teda na sieti bez routera MAC vsetkych kompov) a nie len MAC asocijujucich sa klientskych mikrovlniek. Na rozdiel od Sparklanov kde SI pisal ze staci v zozname povolit klientske mikrovlny ...

3.) neustale to mrzne, sice len malo kedy zmrzne uplne, ale velmi casto ako keby zamrzla wireless cast. Zaujimave ale je ze klienti sa asociuju akurat sa neda prenasat ziadne data.

4.) napriek tomu ze toto APcko podporuje 22Mbit a tiez 4X mod ( teda 44Mbit ) nepodarilo sa mi dostat cez 5 Mbit realnej prenosovej rychlosti hoci som skusal spojenie na vzdialenost 2m na stole v izbe kde nechytim ziadnu inu wifi siet a skusal som to v noci takze nepredpokladam ani rusenie od DECT telefonov a mikrovlnnych rur

PS: Som si na 101% isty ze toto moje AP je hw totozne s DLINK AP900+ vo verzii B
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Preco nemat najnovsi firmware v HW AP?  PostPosted: 04.12.2003 - 18:54 #4902
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
A este som zabudol na jednu vec, sice to nie je dolezite ale ... - v tej povodnej recenzii sa pisalo ze toto AP sa nepripoji ako klient k AP ZCOM, no mne to s najnovsim firmwarom ide uplne v pohode k AP ZCOM 1500 H a realna rychlost je opat cca 5Mbit.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: link  PostPosted: 05.12.2003 - 09:56 #4903
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

mozes dat link na ten chodivy firmware?

Milan
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: Preco nemat najnovsi firmware v HW AP?  PostPosted: 08.12.2003 - 22:43 #4952
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
ftp.dlink.de Smile) alebo ftp.dlink.com a uuuuuuplne najnovsi file Smile jedine co spravili je to, ze s najnovsim fw. to nepodporuje multimac preto to chodi oproti inym AP Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: Preco nemat najnovsi firmware v HW AP?  PostPosted: 13.12.2003 - 09:56 #4999
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
2 explorer: btw.. ako si prisiel na to, ze je to totozne s rev.B?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)