Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 05.10.2024 - 17:28


registracia siete na TU

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
skjohno
Post subject: registracia siete na TU  PostPosted: 13.01.2010 - 14:09 #79503
Basic


Joined: Nov 02, 2008
Posts: 6

Sice som uz cital vsetko mozne nikde som sa nedozvedel nejaku konkretnu odpoved. Mam malu siet 15 users a neviem ako to je s registraciou na telekomunikacnom urade. Siet by som zaregistroval, ale vyzaduju ICO, ktore sa mi pre tych par ludi neoplati vybavovat. Viem mi na to niekto poradit? Existuje iba nejake nahlasenie siete a pouzivanej frekvencie??
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Chamurapi
Post subject: registracia siete na TU  PostPosted: 13.01.2010 - 16:13 #79507
Basic


Joined: Jan 12, 2005
Posts: 269

skjohno wrote: ›Sice som uz cital vsetko mozne nikde som sa nedozvedel nejaku konkretnu odpoved. Mam malu siet 15 users a neviem ako to je s registraciou na telekomunikacnom urade. Siet by som zaregistroval, ale vyzaduju ICO, ktore sa mi pre tych par ludi neoplati vybavovat. Viem mi na to niekto poradit? Existuje iba nejake nahlasenie siete a pouzivanej frekvencie??


a si si vedomy toho ze neopravnene podnikas? v tvojom pripade kazde ukazanie sa pred hocijakym uradom je len koledovanie si o problemy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sef
Post subject: RE: registracia siete na TU  PostPosted: 13.01.2010 - 16:40 #79508
Basic


Joined: Feb 18, 2007
Posts: 418

ci pana tak na toto nereagovat. Viac sa boj danoveho uradu, SOI a pod. ci ta niekto z tvojich znamych neuda ako o TU.A dufam ze ti platia na tvoj ucet do banky.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: registracia siete na TU  PostPosted: 13.01.2010 - 18:10 #79516
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

coho sa ma bat? Very Happy vsak takych ako on su tisice,akurat sa to vola dsl zdielači
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: registracia siete na TU  PostPosted: 13.01.2010 - 18:19 #79517
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
server3 wrote: ›coho sa ma bat? Very Happy vsak takych ako on su tisice,akurat sa to vola dsl zdielači



.....predavaci korbacikov pred kostolom, stolari, tesari, murari, kovaci, krajcirky, maliari-natieraci, klampiari, drobni pestovatelia, chovatelia, podomovi obchodnici, .................. Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)