Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 06.10.2024 - 00:31


ISP Admin

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 6 of 14 < 1...3456789...14 >
Author Message
rakel
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 17.02.2010 - 21:38 #80388
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

pixall: vysvetluj!

Na ucet dostanem plnu sumu. Kto teda plati ten poplatok, zakaznik?

kolko realne zaplatim ja, ked mi pride kazda platba samostatne na ucet, vo VUB aj tak nic za prijem na ucet neplatim, bolo by to pre mna najlepsie riesenie, VUB sa mi spracovava automaticky
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 17.02.2010 - 21:42 #80389
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
jj , tiež som si to všimol ked som bol donútený zájsť na poštu zaplatiť šek , k cene si pošta pripočítala poplatok za spracovanie
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 17.02.2010 - 23:26 #80395
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

chlapci pokial ja viem tak posta inkasuje poplatok od oboch stran - aj od cloveka pri prepazke, aj od toho ktory platbu prijima. aspon ja za to stale poste platim, konkretne je to poplatok za spracovanie PPP U. prezradim vam este ze mi chodia platby cele, neznizene o poplatok, ale poplatok mi mesacne fakturuju. takto som si to ziadal, takto to mam. znizene platby sa veeelmi zle riesiil v uctovnictve.

a co sa tyka VUB, ano tam su dosle platby zdarma, a pomerne dost ma skrie zhruba tych 150 EUR mesacne ktore za dosle platby vygrciam v prospech tatar bandy, uz som niekolkorat orodoval aj vyhrazal sa ale napriek tomu ze ma ako klieta miluju tam s tym nic nevedia spravit (resp ti ktorym to jedno nie je, to ovplyvnit nevedia, a ti ktori to ovplyvnit vedia, tym to je uprdele). uz to vyriesim naskor ze len zmenou banky. ale zatial mam dost inych starosti nez si robit elektronicke prepojenie s dalsou bankou a presviedcat potom zhruba 1000+ ludi ze si maju zmenit trvaly prikaz. presvedcit 300+ ludi z odkupenej firmy nam trvalo takmer rok, na dalsiu zmenu sa ani trochu netesim. menit bankovy ucet na platby od klientov, to nie je med lizat. ale nechcem byt offtopic, ked to to bolo o postovych poukazkach pre ispadmin.


Last edited by pixall on 17.02.2010 - 23:35; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 17.02.2010 - 23:34 #80398
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Najlahsie riesenie je v cenniku a na fakturach mat napisane "Upozorňujeme Vás, že NEAKCEPTUJEME platby POŠTOVOU POUKÁŽKOU."
Ak niekto zaplati postou, tak nasleduje upomienka a druhy krat to uz nespravi.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 18.02.2010 - 00:03 #80399
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

1) ja postou neplatim nic ani ked sa mi prippisuje na ucet a ani ziadne ine poplatky. len mi pride obalka s tym kto mi vlozil peniaze
2) ako to riesis u ludi co byvaju na dedine - mas hafo dedin pokrytych. vies ze X ludi nema ucty a v dedine je iba posta.... jedine im ponukat mbank co je zdarma, ale to tiez nie je uplne najjednoduchsie riesenie
3) vo vub sa da zablokovat, aby na vas ucet nechodili banky z nejakeho uctu. ak sa to takto spravi so slpo...nepride vam ani jedna platba. takto s ami raz vratila platba ked som mal konekt este cez sitel ci odkial...

pixall ak mozes posli mi strukturu toho vypisu, ktory je uz dekryptovany, alebo mi hod presny link na ten fajl, kde je to uvedene nech im to mozem forwardnut...

vdaka

a BTW cakam na odpoved na svoje maily...viem ze mas toho dost ale bolo by pekne mi odpisat...
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 18.02.2010 - 00:08 #80400
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Pokial nemaju ucet v banke, tak chodia osobne vkladat na nas ucet do banky. Naucil som ich to. Dokonca sme od januara zrusili moznost platit u nas na prevadzke. Ale 90 % ludi plati trvalym prikazom. Predsalen taky vklad v banke stoji 1,33 EUR a znasa to vkladatel.(VUB)
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 18.02.2010 - 11:29 #80417
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

kubiik wrote: ›pixall ak mozes posli mi strukturu toho vypisu, ktory je uz dekryptovany, alebo mi hod presny link na ten fajl, kde je to uvedene nech im to mozem forwardnut...


sorry kubiicku ale bezplatne konzultacie a navody autorom komercneho (za peniaze sireneho) softveru neposkytujem. komunita je komunita, komercia je komercia. ponukni im kontakt na mna, za 300 eur (co je ani nie 8000 kc) ponukam kompletne rokmi otestovane a vyladene riesenie v PHP. suma je vzhladom na objem prace urcite prijatelna.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 22.02.2010 - 14:24 #80548
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

pixall wrote: ›
kubiik wrote: ›pixall ak mozes posli mi strukturu toho vypisu, ktory je uz dekryptovany, alebo mi hod presny link na ten fajl, kde je to uvedene nech im to mozem forwardnut...


sorry kubiicku ale bezplatne konzultacie a navody autorom komercneho (za peniaze sireneho) softveru neposkytujem. komunita je komunita, komercia je komercia. ponukni im kontakt na mna, za 300 eur (co je ani nie 8000 kc) ponukam kompletne rokmi otestovane a vyladene riesenie v PHP. suma je vzhladom na objem prace urcite prijatelna.


kurnik pixall !
ja od teba chcem len vseobecnu strukturu vypisu co zasiela posta nic viac nic menej. neziadam nic na com by ste pracovali.

len dekryptovanu strukturu toho co zasiela posta, kedze ja to stale este namam dostupne a som zvedavy, kedy mi to posta poskytne
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 22.02.2010 - 15:03 #80552
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
pixall jaaaaj si udrel klinec po hlave, zlate ceske ruciciky, tak neverim ze by to majitelia ISP admina od teba kupili
PS: kubik si to zrataj kolko platis ISP, kolko stoji napriklad pohoda na jeden rok, mne sa pixalova cena nezda vobec prehnana
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 22.02.2010 - 17:12 #80553
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

421 wrote: ›pixall jaaaaj si udrel klinec po hlave, zlate ceske ruciciky, tak neverim ze by to majitelia ISP admina od teba kupili
PS: kubik si to zrataj kolko platis ISP, kolko stoji napriklad pohoda na jeden rok, mne sa pixalova cena nezda vobec prehnana


ku kvalite "vyrobkov" sa niekdy radsej vyjadrovat neda
ak myslis pohodu ako uctovny soft tak to ma nezaujima, to nie je pre mna..
ak myslis trenciansku tak ta ma zaujima, a cena je ako sa mi podari zohnat listek Wink

ani mne sa pixalova cena nezda prehanana, tiez ked daco nakodim, chcem to mat zaplaene lebo to ma svoju hodnotu a nerobil som to pre radost duse

men sa jedna o STRUKTURU SUBORU, ktory ti ZASLE POSTA, cize tam absolutne nie je ziadna praca nikoho ak neratame firmu, ktora to robila pre postu.

ak to niekto nechape uz sa k tomu vyjadrovat nebudem
ak si niekto z tohoto tu robi srandu, k tomu sa tiez vyjadrovat nebudem. dufam, ze mi tu elektronicku koninu cim skor poslu, len som si chcel urychlit cas kym to bude lebo mi kazdomesacne unika vdaka "urcitym nedorobenym funkciam" dost vela panazi.
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 22.02.2010 - 19:25 #80556
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
kubiik wrote: ›
421 wrote: ›pixall jaaaaj si udrel klinec po hlave, zlate ceske ruciciky, tak neverim ze by to majitelia ISP admina od teba kupili
PS: kubik si to zrataj kolko platis ISP, kolko stoji napriklad pohoda na jeden rok, mne sa pixalova cena nezda vobec prehnana


ku kvalite "vyrobkov" sa niekdy radsej vyjadrovat neda
ak myslis pohodu ako uctovny soft tak to ma nezaujima, to nie je pre mna..
ak myslis trenciansku tak ta ma zaujima, a cena je ako sa mi podari zohnat listek Wink

ani mne sa pixalova cena nezda prehanana, tiez ked daco nakodim, chcem to mat zaplaene lebo to ma svoju hodnotu a nerobil som to pre radost duse

men sa jedna o STRUKTURU SUBORU, ktory ti ZASLE POSTA, cize tam absolutne nie je ziadna praca nikoho ak neratame firmu, ktora to robila pre postu.

ak to niekto nechape uz sa k tomu vyjadrovat nebudem
ak si niekto z tohoto tu robi srandu, k tomu sa tiez vyjadrovat nebudem. dufam, ze mi tu elektronicku koninu cim skor poslu, len som si chcel urychlit cas kym to bude lebo mi kazdomesacne unika vdaka "urcitym nedorobenym funkciam" dost vela panazi.

Inak som dal dorobit do ISP admina tlac do SK poukazok(na spodku faktury je vyplnena poukazka, ktora sa odtrhne a zoberie na postu) ak niekto chce, poskytnem. Ovsem zaplati 1/2 nakladov, dalej to preda za kolko chce... Nie je to ale nic hrozne cenovo a aspon v pripade upomienok efektivne! Hlavne ak zlyha trvaly prikaz klientovi v banke a nevie sa k tebe dostavit osobne doplatit. Hlavne dedincania chcu poukazky a neda sa im to vysvetlit ze je to nevhodne. Na druhej strane klient ma pravo si vybrat ako to zaplati, hlavne nech plati. Kubo, ty si kupil NETFLOW?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 22.02.2010 - 20:30 #80563
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
Ahoj m-trec prosim ta kolko ta vysla ta sranda na tie poukazky a ako to je realizovane kupujes nejake predtlacene tlacivo alebo ti to ISP admin vytlaci riernobiele?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 22.02.2010 - 22:05 #80576
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
cobain wrote: ›Ahoj m-trec prosim ta kolko ta vysla ta sranda na tie poukazky a ako to je realizovane kupujes nejake predtlacene tlacivo alebo ti to ISP admin vytlaci riernobiele?

To nie je sranda ale ak si si vsimol, vlakno je o ISP admine. Dal som to dorobit za nejakych 200€ a samostatne to nefunguje, kto ma soft, nech prispeje a rozdelime to a ostatnym co to dame tak bude navrat sumy co sme dali za to. Inac naozaj nechapem, pixall ma vela komentov k tomu, pasuje sa za zachrancu ISP a vsetko ma a vsetko mu bezi len nechapem preco to neprezentuje na stretkach. Ak treba, prispejeme na billing - soft ale zatial okram neptuna nikto nikdy nic nevidel nazivo. Fakt my co mame 1000 a viac klientov nemame sancu bez softu, co nahadzuje hocijaka baba sacnu. Ukazte niekto balik spolu s uctovnictvom a nagiosom a kompletnym billingom siete nazivo!!!!! seru ma ludia co pisu aka je to kokotina a ake to je drahe ale fakt beriem argumenty len od ludi typu airbilly ktori maju uz cosi na sieti. Nie mudrovat a vystavovat 100 faktur mesacne na pozliepanom exceli. Ja mam obchodne miesto ako t-mobile a chodiy platit v hotovost a jeden clovek ma co robit aby dvihal telefony a ucoval hotovostne platby. Bez takeho softu ako je admin by som bol hotovy a to vsetkym hovorim na rovinu!!! neda sa to proste ustrazit. Siet aj billing v jednom baliku.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 22.02.2010 - 22:37 #80578
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

m-tec: dam 30E za poukazky do ispadmina. Uz som to tu pisal viac krat, zivot svojej firmi si neviem bez ispadmina predstavit. Ma este vela much, ale pomaly sa to zlepsuje. No bez takeho softu spravovat 90 routerov, kopec switchov a 2000userov si neviem predstavit. Mame tiez zakaznicke miesto kde ludia chodia hlasit poruchy, informovat sa, objednavat si nase sluzby, platit faktury, robit zmeny odberatelov a kadeco ine. Obsluhuje to normalna baba ktora netusi co je ping a ip adresa, ale vie otestovat spojenie s uzivatelskym zariadenim, vytlacit zakaznikovi jeho konfiguraciu. Mesacne k nej pride zaplatit fakturu +-400 zakaznikov. A najlespie je to, ze 8 pocitacov ako internet cafe mi zaplati naklady na nu a energie. Takze nech zije ISPADMIN! ...az doodvolania, teda do chvile, kym nebude nieco lepsie. a to nebude asi tak skoro, horsie je, ze aj Sys si to asi uvedomuje. Kamos si robi vlastny soft,ale este ho caka dlha cesta.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 22.02.2010 - 22:53 #80580
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
rakel wrote: ›m-tec: dam 30E za poukazky do ispadmina. Uz som to tu pisal viac krat, zivot svojej firmi si neviem bez ispadmina predstavit. Ma este vela much, ale pomaly sa to zlepsuje. No bez takeho softu spravovat 90 routerov, kopec switchov a 2000userov si neviem predstavit. Mame tiez zakaznicke miesto kde ludia chodia hlasit poruchy, informovat sa, objednavat si nase sluzby, platit faktury, robit zmeny odberatelov a kadeco ine. Obsluhuje to normalna baba ktora netusi co je ping a ip adresa, ale vie otestovat spojenie s uzivatelskym zariadenim, vytlacit zakaznikovi jeho konfiguraciu. Mesacne k nej pride zaplatit fakturu +-400 zakaznikov. A najlespie je to, ze 8 pocitacov ako internet cafe mi zaplati naklady na nu a energie. Takze nech zije ISPADMIN! ...az doodvolania, teda do chvile, kym nebude nieco lepsie. a to nebude asi tak skoro, horsie je, ze aj Sys si to asi uvedomuje. Kamos si robi vlastny soft,ale este ho caka dlha cesta.


Pripajam sa. Kto ma plnu hubu kecov o nicom nech nieco ponukne a budem prvy co to kupi. Hlavne nech to ma: radius, dohlad-nagios, netflow, planovanie, statistiku, fakturaciu, banku, export do ucta. A to pisem len funkcie ktore realne pouzivame. Ak nic rozumne nemate, tak drzte hubu.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 6 of 14 < 1...3456789...14 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)