Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 06.10.2024 - 04:38


ISP Admin

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 7 of 14 < 1...45678910...14 >
Author Message
Thomas
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 22.02.2010 - 22:59 #80581
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
ak sa podarí dorobiť do nášho systému ešte nejaké veci môžem ho v lete na stretku odprezentovať , je to kompatibilne s mikrotikom + radius , chystám podporu radius a overovanie klientských ap voči radius serveru, s bilingom je to trocha slabšie ale bude aj to...
ale skôr ako začiatkom júna pravdepodobne verzia vhodná pre nasadenie do inej siete nebude.
zatial snád jeden screen http://www.senet.sk/netadmin.0.4.3.png
na ostatok treba počkať do najbližšieho stretka
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 00:32 #80589
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

chlapci viete co je napicu - ze takych hustych reci o zaplateni systemu som uz pocul tolko ze az. napriek tomu objem penazi ktory sa tu (bez urazky) takto da vyskladat je taky, ze pre studenta dobre, ale ako pracujuci clovek, neviem neviem. a vyriesit taky system, to chce cloveka (lepsie povedane niekolko clovekov) so skusenostami, na niekolko mesiacov naplno, a na nasledujuce mesiace az roky aspon na polovicu. hovorim o rieseni pre jednu konkretnu situaciu, jednu firmu. pri rieseni pre viacerych ratajte neumerne skomplikovanie - iny vychodiskovy stav pred nasadenim systemu, ine poziadavky na funkcnost... uplne ine potrebuje loklany ISP so 100 klientami alebo s 3500 klientami, obdobne aj k sieti a tomu na cmo bezi. keby sa pritomni styria ci tak nejak odvazlivci vyskladali po 1000-2000 eur, tak este je to tak na 10% nakladov takmeho "konzervativneho" projektu bez velkeho vymyslania. a neviem ci na doskladanie sa do tnutneho minima date radsej po 10-20tisic eur kazdy, alebo najdete desiatky dalsich providerov ktori to kupia a nasypu si do toho firemne data. gyro konstatne ponuka neptun za 333 eur ci tak nejak co je v podstate zadarmo a seru mu vsetci na hlavu. ispadmin podla mna za danych podmienok (velkost trhu, dostupny kapital) dosiahol plusminus maximum, co sa tu dalo dosiahnut, lepsi tu nikto neni, i ked podla hesla, ze medzi slepymi je jednooky kralom. a nemyslim ze v dohladnej dobe sa situacia zmeni, trh nema potencial na to aby vyrastol iny ispadmin inak ako zazrakom.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 09:31 #80594
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3322
Location: Banská Bystrica - Rudlová
pixall wrote: ›... gyro konstatne ponuka neptun za 333 eur ci tak nejak co je v podstate zadarmo a seru mu vsetci na hlavu...

Laughing
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 10:36 #80596
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
gyro wrote: ›
pixall wrote: ›... gyro konstatne ponuka neptun za 333 eur ci tak nejak co je v podstate zadarmo a seru mu vsetci na hlavu...

Laughing

lebo isp admin je best of...neviem preco vsetci viac veria 2clovekovej ceskej hovno firme ako viac clovekovej gyrovej ktoreho poznaju ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Anton
7 Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 11:12 #80597
Basic


Joined: Okt 31, 2005
Posts: 356

zelmar wrote: ›
gyro wrote: ›
pixall wrote: ›... gyro konstatne ponuka neptun za 333 eur ci tak nejak co je v podstate zadarmo a seru mu vsetci na hlavu...

Laughing

lebo isp admin je best of...neviem preco vsetci viac veria 2clovekovej ceskej hovno firme ako viac clovekovej gyrovej ktoreho poznaju ...



kde si mozem skuknut NEPUTNA?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
euro
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 12:00 #80599
Ucen


Joined: Júl 24, 2007
Posts: 715

Dal by som do pozornosti este jeden projekt na ktorom sa momentalne pracuje. Demo najdete na http://www.*REKLAMA*
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 12:14 #80601
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

euro wrote: ›Dal by som do pozornosti este jeden projekt na ktorom sa momentalne pracuje. Demo najdete na http://www.*REKLAMA*


akoze nic proti tomuto ale
1) nemam s krugom nejake z profesionalneho hladiska dobre skusenosti, skor mi to pripada ako amatercina
2) tato stranka je tam vylepena uz mozno rok dva a nevidim ze by sa jednalo o zmeny
3) ale drzim palce aby si tento projekt nasiel svoj okruh uzivatelov
4) pre m-tec-a: netflow aktivovany nemam, mam nejaky windoze netflow
5) poukazky co sa tlacia na FA su super, ale su mi na milu jarmilu KED ICH POTOM NEMOZEM RIADNE POPAROVAT V ADMINE !!!!
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 16:42 #80609
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

poukazky, teda celkovo postu ako taku odmietam, ale kazdy mesiac dojde par sto uhrad cez postu. Ak budem mat v ispadmine poukazky, kliknem ludom, co platna na poste tlac poukazok kfakture pri nahadzovanu uhrad. Ked to dostanu pekne vytlacene, znizi sa chybovost .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 17:17 #80611
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

rakel wrote: ›poukazky, teda celkovo postu ako taku odmietam, ale kazdy mesiac dojde par sto uhrad cez postu. Ak budem mat v ispadmine poukazky, kliknem ludom, co platna na poste tlac poukazok kfakture pri nahadzovanu uhrad. Ked to dostanu pekne vytlacene, znizi sa chybovost .


povie mi niekto ako to bohatstvo paruje ked to ide cez postu? vsetkym to tu cez postu chodi a mne jedinemu to vadi ze to nemozem ako platbu rozparovat k jednotlivym uzivatelom??
rakel?
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 17:54 #80612
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
m-tec keby som nemal ISP admina tak sa ta to asi nepitam a jebem sa na to ale kedze ho mam preto som sa na to spytal. Polozil som ti par otazok neodpovedal si na ne.
takze znova tlacis to ty farebne alebo ciernobielo, alebo tlacis to na nejake predtlacene tlacivo? A kolko za to chces ze to das do obehu dalej?
-
-
-
k parovaniu platby ktoru zakaznik plati na poste u mna prebieha takto
pride platba s posty vyexportujem si subor z banky ostanu nesparovae polozky a posta sparujem nesparovane polozky a potom idem na platby postou ak je platba presna niektoremu pausalu viem ze to platil jeden clovek pockam kym sa poste uraci mi poslat oznamujuci list ked mi pride otvorim ho a v nom vidim meno a obcas i variabilny symbol tak to sparujem rucne bud podla mena alebo symbolu. ked vsak na poste v jeden den zaplati viacej ludi posta to zrata a tak tu platbu vymazem zo systemu a na vypise vidim tych ludi a opat ich nahodim rucne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 18:00 #80613
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

presne tymto sposobom to robim aj ja... ak je len jedna platba neni problem, a ked ich pride viac... zmazem z importu a rucne kazdemu zakaznikovi nahodim platbu v banke...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 19:04 #80617
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

dakujem konecne mi niekto presne odpovedal ako to riesi, hned to idem pozriet.
muselo mi nieco uniknut, pretoze som si vsimol vzdy len uhradit ako hotovost, nie uhradit v banke.

ako sa nahadzuje rucne platba v banke. fakt to neviem najst. mam tam moznost len "uhradit v hotovosti" a ked dam uhradit v hotovosti, tak mi vytvori doklad o prijme hotovostnej platby.

ak mi to dakde nedochadza alebo daco fakt prehliadam, vdaka za trpezlivost......


no asi som to konecne nasiel: fakturacia>uhrady>uhrady
boha preco to zasili prave tam.......
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 19:06 #80619
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

menu: fakturacia - uhrady - mahopdis vs, pripadne ss, pripadne meno
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 23.02.2010 - 22:42 #80626
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

ja sice pouzivam lms, ale princip by mal byt vsade zhruba rovnaky... tak som to sem napisal, nech mam aj nejake prispevky aspon trocha k veci Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 24.02.2010 - 16:58 #80653
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
cobain wrote: ›m-tec keby som nemal ISP admina tak sa ta to asi nepitam a jebem sa na to ale kedze ho mam preto som sa na to spytal. Polozil som ti par otazok neodpovedal si na ne.
takze znova tlacis to ty farebne alebo ciernobielo, alebo tlacis to na nejake predtlacene tlacivo? A kolko za to chces ze to das do obehu dalej?
-
-
-
k parovaniu platby ktoru zakaznik plati na poste u mna prebieha takto
pride platba s posty vyexportujem si subor z banky ostanu nesparovae polozky a posta sparujem nesparovane polozky a potom idem na platby postou ak je platba presna niektoremu pausalu viem ze to platil jeden clovek pockam kym sa poste uraci mi poslat oznamujuci list ked mi pride otvorim ho a v nom vidim meno a obcas i variabilny symbol tak to sparujem rucne bud podla mena alebo symbolu. ked vsak na poste v jeden den zaplati viacej ludi posta to zrata a tak tu platbu vymazem zo systemu a na vypise vidim tych ludi a opat ich nahodim rucne.

Ved uz vydrz, cobain. Nebol som tu tak som neodpovedal. Dorobia to za 300€ , ked to bude hotove, ohlasim sa a nejako sa podelime, ak bude jeden, predam za 1/2 ceny a on moze potom zasa za 1/2 a t.d. Postupne sa vrati velka cast nakladov. Oskenoval som im to, je to cca 10 hodin roboty vraj x30€ . Inak to staci na ciernobielom tlacit, pozri si poukazky t-comu co maju naspodu faktury. Predpokladam ale ze to bude farebne, CZ poukazky maju cervene, mozes si to kuknut v admine. Ja som to zo zaciatku nevypol a zakaznici mi ich zacali nosit na postu Very Happy Vies si predstavit kam ich s tym posielali .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 7 of 14 < 1...45678910...14 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)