Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 00:23


Co si myslite o antene Micro 8

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
eXplorer
Post subject: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 01.03.2004 - 00:41 #6302
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Zaujimalo by ma co si myslite o tejto antenke :

http://www.wifishop.sk/buxus/generate_p ... age_id=244

Ma zmysel to kupit ? Zisk 7dB by mi stacil... Tam kam to chcem dat sa nehodia vytvory typu "plechovka" Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
popo
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 01.03.2004 - 07:28 #6303
Ucen


Joined: Aug 20, 2003
Posts: 598
Location: Zvolen
eXplorer, mal som ju doma a celkom sa mi pacila. aj to prevedenie aj jej vlastnosti su v pohode. na male vzdialenosti je fajn. neviem co to bude robit v zarusenom prostredii. ja mam cisty vzduch.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
uriah
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 02.03.2004 - 02:54 #6325
Basic


Joined: Feb 01, 2003
Posts: 123

je to nepouzitelne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jmi
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 02.03.2004 - 13:56 #6332
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
uved dovody pls.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 02.03.2004 - 18:11 #6337
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Quote: › uriah je to nepouzitelne


Napis dovody lebo si ju chcem ist kupit Confused Ak je to tak naprd tak porad nieco ine v tej cene (staci mi 7dB zisk) a nechcem plechovku alebo iny homemade vytvor.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 14.03.2004 - 07:42 #6558
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
ja pouzivam jej silnejsiu sestru tu 18.5db (su dizajnovo uplne totzne myslim) a hoci som ju nemeral anteny (2 ks) mi idu v pohode zatedy a nemam proti nimnic
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
stefan1
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 30.04.2004 - 23:07 #8266
Basic


Joined: Apr 11, 2004
Posts: 122

kolko m ma dosah ontena micro 8
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 01.05.2004 - 13:31 #8276
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
Ja si myslim o veciach z WiFiShopu iba negativne vlastnosti. Proste predavaju shity, pretoze na lacnych shitoch najrychlejsie zbohatnu a ich support je 0 bodov. Polozme si teda otazku, ked ich strategia je predavat lacne "noname" Taiwan/China marketingove zariadenia, preco by mali predavat aj nieco lepsie? Navyse mi posielaju nevyziadany mail a na ich stranke sa da dobre pobavit, ked niekto dokaze napisat Hckovemu Z-Comu z DATA s.r.o. vytupny vykon 32mW! Zrejme sa boja napisat, ze to ma 100mW, ale problem ma skor ten, kto to kupi a narve si tam navyse najsilnejsiu antenu, ktoru zozenie. Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
stefan1
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 02.05.2004 - 00:05 #8325
Basic


Joined: Apr 11, 2004
Posts: 122

floppy wrote: ›Ja si myslim o veciach z WiFiShopu iba negativne vlastnosti. Proste predavaju shity, pretoze na lacnych shitoch najrychlejsie zbohatnu a ich support je 0 bodov. Polozme si teda otazku, ked ich strategia je predavat lacne "noname" Taiwan/China marketingove zariadenia, preco by mali predavat aj nieco lepsie? Navyse mi posielaju nevyziadany mail a na ich stranke sa da dobre pobavit, ked niekto dokaze napisat Hckovemu Z-Comu z DATA s.r.o. vytupny vykon 32mW! Zrejme sa boja napisat, ze to ma 100mW, ale problem ma skor ten, kto to kupi a narve si tam navyse najsilnejsiu antenu, ktoru zozenie. Smile
Quote: ›
Zaujimalo by ma co si myslite o tejto antenke :

http://www.wifishop.sk/buxus/generate_p ... age_id=244

Ma zmysel to kupit ? Zisk 7dB by mi stacil... Tam kam to chcem dat sa nehodia vytvory typu "plechovka"


NA kolko metrov to ma dosah
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 02.05.2004 - 00:12 #8327
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
Podla toho v akom prostredi..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
stefan1
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 02.05.2004 - 00:18 #8329
Basic


Joined: Apr 11, 2004
Posts: 122

floppy wrote: ›Podla toho v akom prostredi..
TO floppy: JE TU JEDNA SIET KTORA ZABERA KANALY 2, 4, 11.
Quote: ›
Podla toho v akom prostredi..
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 02.05.2004 - 00:45 #8335
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
Skor by ma zaujimala lokalita Smile
Ak je tam len jedna siet... tak tych 8dB v pohode hadam aj cez 1km dokrici...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
stefan1
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 02.05.2004 - 17:07 #8377
Basic


Joined: Apr 11, 2004
Posts: 122

TO floppy: Je tu siet ktora pouziva HP a zabera kanaly 2 4 11 mozem na VP zaberat tie iste kanaly cize 2 4 11 bez toho aby sa to rusilo.
Este jedna otazka VP ma taky isty dosah ako HP?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
kockac
Post subject: RE: Co si myslite o antene Micro 8  PostPosted: 02.05.2004 - 17:23 #8381
Basic


Joined: Feb 23, 2003
Posts: 423
Location: Bratislava, Dubravka
stefan1: Urcity presluch tam je, ale presnejsie zavisi od anten. Pri Yagi (ktore su z tohoto hladiska dost nezaostrene) je to asi 15 dB, co je trosku na hranici, pri sitkach nejakych 30-40 dB, co uz je uplne v pohode z hladiska rusenia podla mojho nazoru. Vsesmery som netestoval, ale asi budu nieco medzi. Ak tam nebudes mat nejake blbe anteny, tak by nemal byt v tomto ohlade problem.
VP mohla mat o trosku mensi utlm (a vacsi dosah) ako H, ale nespoliehal by som sa na to.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)