Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 06.10.2024 - 10:25


ISP Admin

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 10 of 14 < 1...7891011121314 >
Author Message
421
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 27.08.2010 - 19:17 #84449
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no v tomto ma chalan uplnu pravdu...volali mi z tej spolocnosti co ju tu chalan spominal ako alternativu k ISP, takze sa pytam ci je tam nastroj, ktorym dokazem obmedzovat rychlost zakaznikom. popripade ich uplne vypinat....takze ano je tam taky nadstavbovy balicek, ktory si treba dokupit pani chvilku uvazovala ako sa vola a potom si spomenula.....balicek sa vola "mikrotik" Smile takze kto ma koruny naviac a momentlane v case krizy nema montaze novych zakaznikov a nexce sa teda nudit, moze si zakupit tento soft......tesim sa na infosky Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 27.08.2010 - 23:12 #84451
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

A čo tak vytvoriť spoločný systém. Idea
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 28.08.2010 - 02:12 #84452
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ewew prave kvoli tomu urobil gyro neptun.....a o sa tyka toho, ze tu vyskakujem a nepouzivam....pani to je inak ja vyskakujem a uz nepouzivam a to nie je len v pripade tohto softu.....napriklad doteraz som pouzival uctovny soft Oberon ale zacali mat take maniere, ze dovidenia. Volam na support neporadia, maju problem so zaokruhlovanim DPHcky, zle robia vytlacok seku......naco cakat? Od januara mame pohodu. Ja radsej zmigrujem cely system, ako by som sa mal pocas roka trapit s nejakymi vecami, ktore povazujem za banalnost. U viacerych som si vsimol, ze sa nechaju zlakat na hlupost, zaplatia ju a potom musia branit sami seba lebo by vypadali, ze im drbe. Ako priklad uvediem predaj signamaxov, ako viete rozbehol som predaj signamaxov cez nasu spolocnost, potreboval som na svoju siet nakupit lacno switche. Po nasich testoch som uznal za vhodne ich nekupovat v takom rozsahu ako som povodne predpokladal. Nie nepisem ze su to zle switche, vedia daleko viac ako si myslite ale teraz ide o princip nakupovania, jednal som z amanom / pamatas kamarat Smile / potrebuje ich vela ale nevypytal ani jeden na skusku, iba spekuluje ako to urobit a ze ich potrebuje vela.....no a ja viem,ze na to co xce robit bude tu tie switche velebit rovnako ako ISP. Jediny kto normalne zavolal a dal si poslat kus na testovanie bol gyro. No a v tom je kamen urazu. Ak uz potrebujem nieco nasadit a fungovat na tom, tak aj v pripade ISP bud urobim dohodu-nech mi to daju na polroka full zdarma a ja ked tam nahadzem celu svoju databazu a je to naozaj dobre nemam dovod menit alebo im to otrepem o hlavu. A este k tym signamaxom....po mojich prezentaciach o predaji tychto switchov sa im vcelku pohli cisla k lepsiemu na slovensku Smile ale nie cezo mna. ked som dopytoval niekolko firiem v okoli BB ze mam info o tom, ze nakupili switche, ktore sme im prezentovali ale u konkurencie tak mi povedali, ze u konkurencie je novy neodbytny obchodak a kedze ich stale otravoval tak to nakoniec nekupili cez nas ale unich, aby mali pokoj. Z internych zdrojov viem, ze o cca 20perc. drahsie.....takze toto je zasa odpoved na ewew napad so spolocnym systemom.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 28.08.2010 - 12:32 #84454
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

jablko wrote: ›Tazko to moze pochopit niekto kto to nepouziva.
UZ len to ze na to nenadava nikto kto to pouziva o niecom svedci.
Samozrejme ze su nejake detaily, ale to ma kazdy system.


jablko ty si fakt asi jalbko co padlo zo stromu a dostalo otras mozgu alebo ma prehliadas ako jedneho z najvacsich kritikov urcitych veci na ISP admine....

pritom mam v nom nahodenych mozno asi najviac klientov z vas co to pouzivate....
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 28.08.2010 - 12:40 #84455
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

Aman wrote: ›neviem co riesi chalan, ale ja mam tiez ispadmina cca 1 rok a nikdy som nemal vaznejsie problem s grafmi klientov. myslim ze raz mi to zblblo, ale ani neviem koli comu... nie som si isty ci to bolo vydanim novej verzie s nejakym bugom alebo koli nastaveniam.

ale v skratke som s tym programom celkom spokojny. jedine co je na hovno je support, ale ten neriesim skoro nikdy. samotny program ani netreba podla mna updatovat, lebo vsetko bezi jak ma a pravdupovediac sa nemam na co moc stazovat...


to asi preto nevidis bugy, lebo sa venujes povacsine rodine a nie firme aman - co ti zavidim, fakt.....
bohuzial ja som ich pripomienkoval viac krat koli urcitym veciam a da sa povedat, ze na to srali. A klasice objavi sa to v tej a tej verzii - o tom vieme.

a nejednal sa len o pitchoviny ale dolezite fakturacne veci. Na priklad koli ich chybam sa niekedy dodzubalo DPHcko, taktiez niekedy zle zaratava platbyl; v jednej verzii asi takto pred rokom daco dozubali a koli tomu mi odpojilo mozno 150 klientov lebo maju dakde vnutronu chybu (na daktorych miestach maju klienti platby priparovane inde nie a podobne kraviny....), dakedy sa stalo ze priparujem dakomu platbu a priparuje ju inemu - fakt, ale toto uz opravili. Zakaznikovi som vystavil FA ktoru v hotovosi uhradil a nahodilo mi ze preplatok 60centov WTF????. Grafovanie je dost dolezite a mna nezaujima ze to funguje na MT3.30 a na MT 3.28 to blbne. To je ich problem, aby to mali zmaknute pre vsetky verzie, nie ich jebnute "apgrejdnete si to na vyssi verzi".

napisem im daco do zupprotu k comu sa nevyjadria a napisu mi inu vec alebo aby som sa ja im prisposoboval...
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
jablko
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 28.08.2010 - 18:46 #84457
Basic


Joined: Feb 17, 2006
Posts: 121

kubiik wrote: ›
jablko wrote: ›Tazko to moze pochopit niekto kto to nepouziva.
UZ len to ze na to nenadava nikto kto to pouziva o niecom svedci.
Samozrejme ze su nejake detaily, ale to ma kazdy system.


jablko ty si fakt asi jalbko co padlo zo stromu a dostalo otras mozgu alebo ma prehliadas ako jedneho z najvacsich kritikov urcitych veci na ISP admine....

pritom mam v nom nahodenych mozno asi najviac klientov z vas co to pouzivate....


mozno ano mozno nie.
ja si myslim ze kazdy kto ma nad 1000 uz moze vyjadrit svoj nazor.
Ja co som potreboval za to som si doplatil a dorobili mi to.

Este raz opakujem neviem si bez neho predstavit moje podnikanie v internete.(nejake vymyslanie dreveneho kolesa ked uz je davno iny trend)

Ano tak sa mozem tiez viac venovat manzelke a dcerke.
a v systeme si len skontrolujem ake su prenosy kde sa seru pingy a ako sme na tom s platbami.
To je uz asi vsetko k isp adminu z mojej strany.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 29.08.2010 - 00:11 #84460
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

u mna prejavene bugy: preplatky v korunach zapocitava k euram v pomere 1:1 , nebol by problem, lebo mam stale vypnute automaticke zapocitavanie preplatkov, ale pri jednej aktualizacii +- pred rokom to zacalo samo zapocitavat, prisiel som na to nahodou po dvoch mesiacoch, ked prisiel zakaznik s fakturou na 0EUR. Mal preplatok 50Sk a admin mu zacal odratavat jeho mesacny poplatok v EURach od tejto sumu. Zakaznik ma prisiel upozornit, ze nie som uplne kompletny, poslat fakturu na 0E, zaplatit postovne a pritom on nevie o ziadnych eurach, co ma preplatok. Vyriesilo sa to zapnutim zapocitavania a opatovnym vypnutim Smile Ja som par desiatkam ludi odpustil na dva mesiace mesacny poplatok. Dostal som zato od pana sysa 100 licencii zadarmo. A preplatky v korunach stale eviduje k euram 1:1, takze sa nic neporiesilo.
- odpojil som zakaznika a ten sa prisiel hadat ze ma zaplatene, ze platil u nas v pokladni, doniesol doklad vytlaceny adminom, a si predstavne, fakt mal zaplatene, ale admin evidoval tu fakturu neuhradenu, pritom v pokladni k tej fakture bol prijmovy doklad. Na moj mail sa ani nikto neunuval odpisat, pritom to mohla byt super prilezitost vystopovat preco sa to stalo a fixnut ten problem.

ale inak som rad, ze aspon taky soft tu je, bez neho to bolo ovela horsie, mam ho od 2007 roku. Velka skoda, ze autor nie je ochotny pocuvat a implementovat nase pripomienky, posunul by tym svoj soft k dokonalosti a mozno by potom ovela lahsie presvedcil desiatky dalsich zakaznikov vyvalit tisice eur za svoj soft.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 29.08.2010 - 23:12 #84468
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

kokso, jak to tu po tebe rakel citam, tak som sa vratil v myslienkach do roku 2005, kedy nam externista programoval system na spravu klientov. vyvoj ma stal o cosi viac ako stoji licencia ISPadminu a chodilo to ako vidim rovnako naprd. potom isiel na dovolenku do zahranicia, cele sa to zosypalo, odvtedy uz s firmou nehazardujem a cele veci suvisiace s peniazmi programujem ja, zaklad som mal spraveny za par dni, odvtedy dorabame co treba ked to treba. poviem vam, nikto iny si neda taky pozor ako ten, kto si potom odnesie cele nasledky. viete jake ma nasledky sys z toho, ze tebe odide klient, alebo ze pred nim vyzeras ako blb, alebo ze posles zle priznanie DPH? uplne ziadne. o tom to je. bohuzial to aby si pri takych partneroch robil clovek vsetko sam.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 29.08.2010 - 23:46 #84469
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

pixall wrote: ›. o tom to je. bohuzial to aby si pri takych partneroch robil clovek vsetko sam.


a o tom je cely skundeny svet.
co si nespravis sam, to nevies ako je spravene a po vsetkych skusenostiach neveris uz fakt pomaly nikomu.

ale holt stale dokolecka to iste pixall.... ktoze z nas ma cas si kodit vlastne veci ked je zahadzany inymi problemami

toto poprosim dalej nerozvijat je to vzdy o tom istom diskusia Smile)
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ste-ve
4 Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 31.08.2010 - 00:04 #84477
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
kubo kundicky mi nechaj na pokoji!... Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 01.09.2010 - 19:59 #84514
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
steve co ty mas s kundickami ved ty mas leona Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 03.09.2010 - 15:23 #84576
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Ja mam skusenosti so supportom prevazne dobre, pokial je chyba na nasej strane tak nam odratali nejaky ten (neviem si spomenut ako sa to vola, zasah?).
Pokial bola chyba v ispadmine tak to bolo odstranene vzdy rychlo. A s panom sysom sa celkom dobre pije Wink
Datavat na to ze to je drahe, treba platit upgrady atd... Mesacne to usetri minimalne dvoch ludi, cize je to stale lacne. Do cca 1000 klientov sme fungovali na excell plus access, faktury sa generovali rucne. Nikdy viac by som to nechcel zazit.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 03.09.2010 - 16:40 #84577
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
airbilly teraz z ineho sudka, excel je tak silny nastroj v kombinacii s accesom je to uplne dovidenia. Dokazem na tom postavit funkcne uctovnictvo a co ja viem co vsetko, ak ti to nefungovalo alebo mas z toho hruzu, tak tomu jednoducho nerozumies. Ono si kazdy mysli, ze vie robit vo worde a v exceli stretavam sa s tym pravidelne pri prijimacich pohovoroch, napisat si do zivotopisu pracu s PC-word a excell je uplna klasika tak ako si ludia pred 20 rokmi pisali ovladanie cudzieho jazyka - rustina Smile Excell zvlada uplne ine pocty a nie tisic zakaznikov, ak by som pridal k tomu este outlook, ktory je tiez velmi silny nastroj...tak dovidenia. Ale to sa neda robit po precitani prvej prirucky.....tak a teraz cakam sprchu od linuxakov Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 03.09.2010 - 16:49 #84578
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
Ja netvrdim ze kombinacia windows veci je nepouzitelna, mal som to v podstate na moje pomery(zo skoly som uz davno prec, skuska z access a excel bola za jedna) dobre zvladnute, ale stale je to len nejaky kompromis a ja som uz stary a lenivy clovek Wink
Ako tu niekto pisal - chcem si pozriet graf a stav uhrad. Viac ma netrapi.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
backslash_
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 04.09.2010 - 09:12 #84587
Basic


Joined: Júl 17, 2008
Posts: 102
Location: SNV
Poznam jednu firmu, ktora ma komplet celu obchodnu agendu v MS Access, verzia '97. Ale ze uplne komplet, od dopytu cez cenovky, fakturaciu, kontakty, zadavanie do vyroby, typovanie platieb... Ked sa ta databaza zdrbe, firma stoji.... Cize ano, je to silny nastroj, ale vsetkeho s mierou Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 10 of 14 < 1...7891011121314 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)