Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.09.2024 - 19:18


Indoor skrine pre 19" switche

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
peter.jakubek99
Post subject: Indoor skrine pre 19" switche  PostPosted: 31.08.2010 - 19:22 #84482
Basic


Joined: Feb 15, 2010
Posts: 62

S kadial kupujete indoor skrine pre 19" switche, pripadne kde si ich davate robit ??
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Indoor skrine pre 19" switche  PostPosted: 31.08.2010 - 22:14 #84484
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

ste-ve mal dakedy lacne polske 6 a 4,5U
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Indoor skrine pre 19" switche  PostPosted: 31.08.2010 - 23:38 #84487
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3322
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Viem dodat aj "stojate" aj "od steny" ceny viac ako dobre.
Kvalita priemerna. Dodane ale trva dva tyzdne.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Indoor skrine pre 19" switche  PostPosted: 01.09.2010 - 07:47 #84495
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
dali sme si u firmy 3D co sidli kusok od gyra vyrobit outdoor rack nazvem ho zodolneny proti lupicom. Vytiahli sme ho na stoziar do vysky cca 30m pevne pripevnili k stoziaru a dali nan 2 obrovske vysacie zamky. Boli neskutocne drahe a vraj nerozstiknutelne a neprerezatelne. Bolo mi velmi luto dat vtedy za ne tie prachy....ved co jeden zamok to mohol byt dobry steak na obed ale nech nezerem. Pracu sme odviedli na jednotku a medlil som si ruky, ze uz nikdy viac nerpidem o zariadenia. A raz v noci prisiel zlodej a tenkym srobovakom nam vyklepkal z klavirneho pantu von vnutornu tycku a otvoril nas nedobytny rack zdruhej strany. Takze moje zamky sa stali pantom a pant sa stal velmi jednoducho otvoritelnym zamkom. Na moj dotaz do nemenovanej firmy dianiska ma hned v telefone zjazdili, ze ved som nexcel bezpecnostny pant. Takze som sa dozvedel, ze je to moja vina, mal som si rack skontrolovat. takze pozdravujem tymto do BB ak sa nemylim na zvolensku cestu / ci do zvolena na bystricku cestu? /
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Indoor skrine pre 19" switche  PostPosted: 01.09.2010 - 23:28 #84526
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

421 wrote: ›dali sme si u firmy 3D co sidli kusok od gyra vyrobit outdoor rack nazvem ho zodolneny proti lupicom. Vytiahli sme ho na stoziar do vysky cca 30m pevne pripevnili k stoziaru a dali nan 2 obrovske vysacie zamky. Boli neskutocne drahe a vraj nerozstiknutelne a neprerezatelne. Bolo mi velmi luto dat vtedy za ne tie prachy....ved co jeden zamok to mohol byt dobry steak na obed ale nech nezerem. Pracu sme odviedli na jednotku a medlil som si ruky, ze uz nikdy viac nerpidem o zariadenia. A raz v noci prisiel zlodej a tenkym srobovakom nam vyklepkal z klavirneho pantu von vnutornu tycku a otvoril nas nedobytny rack zdruhej strany. Takze moje zamky sa stali pantom a pant sa stal velmi jednoducho otvoritelnym zamkom. Na moj dotaz do nemenovanej firmy dianiska ma hned v telefone zjazdili, ze ved som nexcel bezpecnostny pant. Takze som sa dozvedel, ze je to moja vina, mal som si rack skontrolovat. takze pozdravujem tymto do BB ak sa nemylim na zvolensku cestu / ci do zvolena na bystricku cestu? /


tak toto je dobry pribeh Smile
ale dianska mal mozno pravdu, mozno si to zle vyspecifikoval Smile))
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
krepi
Post subject: ZLODEJOVCI  PostPosted: 02.09.2010 - 07:30 #84527
Basic


Joined: Mar 09, 2003
Posts: 14
Location: Liptov
Ak mozem moj nazor...

Cim VACSI ZAMOK tym lakavejsie pre zlodeja. Ja pouzivam RITTAL skrinky na jednoduchy kluc, ak Vam to niekto ma ukradnut, tak to zvesi aj ked to ma dve tony (ako bankomat) a nezaujima ho co je dnu - to si pozrie az doma a pride napokon na to, ze dnu je to co vlastne nepouzije do svojho traktora alebo ve3esky...Mozno ide o zvedavost, ak date lacny zamok, vycisti to ak sa mu to zide, no aspon narobi menej prace ked nedoserka skrinku, panty a podobne Smile



Vacsinou nezvyknu dlhoprstaci zo slusnosti postrihat ani konektory, takze vtedy je to od nich take mile, ze staci ist hore s nahradnym Alixom Smile

No ked sa striha tak sa striha....

Ale to je len moj nazor, skusenosti a prax, pretoze na Slovensku je to tak Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: ZLODEJOVCI  PostPosted: 02.09.2010 - 20:20 #84550
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

krepi wrote: ›Ak mozem moj nazor...

Cim VACSI ZAMOK tym lakavejsie pre zlodeja. Ja pouzivam RITTAL skrinky na jednoduchy kluc, ak Vam to niekto ma ukradnut, tak to zvesi aj ked to ma dve tony (ako bankomat) a nezaujima ho co je dnu - to si pozrie az doma a pride napokon na to, ze dnu je to co vlastne nepouzije do svojho traktora alebo ve3esky...Mozno ide o zvedavost, ak date lacny zamok, vycisti to ak sa mu to zide, no aspon narobi menej prace ked nedoserka skrinku, panty a podobne Smile



Vacsinou nezvyknu dlhoprstaci zo slusnosti postrihat ani konektory, takze vtedy je to od nich take mile, ze staci ist hore s nahradnym Alixom Smile

No ked sa striha tak sa striha....

Ale to je len moj nazor, skusenosti a prax, pretoze na Slovensku je to tak Smile
hej striha a niekedy aj trha
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
peter.jakubek99
Post subject: RE: Indoor skrine pre 19" switche  PostPosted: 02.09.2010 - 22:05 #84551
Basic


Joined: Feb 15, 2010
Posts: 62

vydim ze sa tato tema ubera inym smerom, ale nevadi. Tak skusme kolko rokov ISPcarenia a co vsetko a s kadial ste uz prisli.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)