Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 06.10.2024 - 14:28


ISP Admin

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 12 of 14 < 1...91011121314 >
Author Message
eXplorer
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 08.09.2010 - 21:32 #84697
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
ewew: zmenit ceny "na ukor marze" znamena ze DPH na fakture bude 20% ale ty ako poskytovatel ZNIZIS (o par centov) cenu bez DPH cim vlastne 1% navysenie DPH zaplatis ty. Toto myslel airbilly. Kapisto ?

421: mas tam hrubicu ... krepi a krepy su 2 rozne veci Laughing
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 08.09.2010 - 21:35 #84699
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
explorer hrubka je vtedy ked napises "y" namiesto "i" ale ja som to napisal naopak...to znamena ze tam nemam hrubicu ale makkicu??? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
stefanf
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 08.09.2010 - 21:42 #84702
Basic


Joined: Máj 25, 2006
Posts: 213

421 wrote: ›m-tec si robis srandu, dali ste rozsirit licenciu o postovne poukazky??? to doteraz si ich vypisoval rucne......vy ste tu fak kopa blaznov, kupite .o.otinu a davate si dorabat uplne zakladne veci. Ja neviem dokedy to tu treba omielat, dohodnime sa na spolocnom postupe a zoberme vsetci od gyra neptuna, on ho vymaka tak ako budeme potrebovat....

co je ten NEptun , ja som v situacii ked mi moj programator uz vobec nestiha pisat program, a uvazujem o ISP admine, alebo ak poznate alfeus
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 09.09.2010 - 01:40 #84706
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
alfeus je program od spolocnosti, ktoru som pozval na skfree a na gyrove podnety nereagovali, predpokladam, ze sa uz ani neozvali. Pred rokom ked mi robili prezentaciu, tak pan ktory odomna odchadzal isiel s dvoma A4kami poznamok co vsetko to nevie. Obhajovali sa, ze ich program pouziva aj martiko. Tento soft bol povodne urceny pre kablovkarov. Pred cca mesiacom ked som s nimi hovoril po telefone a pytal som sa na funkcionalitu softu, tak napriklad ovladanie switchov sa mi snazila pani vysvetlit cez nadstavbovy balik mikrotik....atd Vec ktora mi uplne vadila, je napriklad to, ze vystavujes faktury v tomto softe a on ti ich paruje s bankou a do uctovnictva ich bud manulane nahodis nanovo alebo ako mi odporucili oni, vraj ked si kvartalny platca tak ti vyhodi suhrn platieb cize suma a suma s DPH a tu si mas zauctovat do uctovnictva jednorazovo namiesto tych vystavenych faktur. Ono to moze byt po pravnej stranke aj koser ale potom sa vo svojom uctovnictve nevies k nicomu dostat a nedokazes vyhladat a sparovat fakturu iba v pripade, ze pouzivas aj tento soft aj ucto. A parovanie platieb robi iba tento soft nie ucto, na otazku ci to nevie spolupracovat s nejakym uctovnictvom som dostal odpoved, ze to nie je potrebne..atd.....no ale berte to tak, ze ani raz mi ho nedokazali ukazat, vzdy mi ho prisli popisat co to vie a co nevie....cize aj to co povedali moze byt na polovicu pravda....atd
Najhorsie na tom vsetko je to, ze je to soft pre kablovkarov doprogramovany aj na pouzitie pre providerov...vid ten balicek mikrotik. ja osobne by som sa urcite obratil na niekoho kto robi internet a rozumie tomu....takze gyro
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 09.09.2010 - 02:16 #84708
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
421: dokaze uz neptun fungovat aj inak ako inline ? ktore aktivne sietove prvky podporuje ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 09.09.2010 - 09:33 #84710
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3322
Location: Banská Bystrica - Rudlová
eXplorer wrote: ›421: dokaze uz neptun fungovat aj inak ako inline ? ktore aktivne sietove prvky podporuje ?


Pytas sa to uz druhy krat a ja ti uz druhy krat odpovedam ze nie a treti krat ti pisem ze mam zaujem o routre ktore si nam ponukal, ale ked som si vybral model uz si sa viac neozval.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 09.09.2010 - 10:24 #84712
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

airbilly wrote: ›
rakel wrote: ›no ja dufam ze bude. Ozaj ako budete riesit zmenu DPH? Nechate cenu s DPH povodnu a pojde to na ukor marze? Alebo zmenite koncovu cenu?

Ja pojdem na ukor marze, takmer vsetci zakaznici maju trvaly prikaz, kazdemu poslat list nech si to zmeni, vsetci budu nasrati, kvoli cca 11 centom musia menit prikaz.


tak ako pise airbilly...
rok mi trvalo ludi presvedci aby len platili na iny ucet.
pojdeme proti sebe ale ine riesenie tiez nevidim....
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 09.09.2010 - 11:56 #84714
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

ja si pockam na to, ako bude tuto vec riesit velka konkurencia (tcom, upc) a podla toho uvidime.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 09.09.2010 - 12:41 #84715
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

pixall wrote: ›ja si pockam na to, ako bude tuto vec riesit velka konkurencia (tcom, upc) a podla toho uvidime.


teraz sme si tiez toto povedali aj s gyrom,
tiez sa mozeme inspirovat nasimi bratmi cechmi, ktori tusim uz 20perc dphcku maju od tohto roka....
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
wermer
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 29.09.2010 - 21:38 #85252
Basic


Joined: Sep 29, 2010
Posts: 3

Sem tam sa pozeram ake mate problemy, ale teraz, ked som cital o Alfeuse, tak sa zapajam. Rad pridem na skfree a ukazem alfeusacke riesenie. Kedy a kde to bude? Bohuzial gyrove ani ziadne ine podnety sa do Alfeusu nedostali (aspon nie ku mne), ale budem rad, ked ich tam posle este raz. Viem si predstavit, ze spiskame aj nejaku zaujimavu koaliciu v prospech Vasej komunity. Alfeus naozaj zacinal pre kablovakov, ale dnes je pomer medzi kablovkami a internetistami cca 1:1. Vyhoda je, ze sa teraz ovela lahsie riesi IPTV. Veci, ktore Guru popisujes o Alfeuse su dost nepresne, tak ak mas zaujem rad ich upresnim. Je totiz ine zmastit billing pre max. 500 az 5000 klientov v porovnani s 50 alebo 100 tis. co zvlada Alfeus. Byt univerzal na billing a zaroven infrastrukturu je fakt tazke. Pri tych 5000 zakaznikoc uz totiz konci vsetka sranda a zistis, ze namiesto toho, aby si robil biznis, ktory ta zivi, tak sa s teba stal programator a ze v salde aj v uctovnictve mas celkom pekny bordel.
Je to tema na dlho tak ak sa stretneme, tak to snad pri pive mozeme rozobrat.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 29.09.2010 - 21:43 #85253
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
wermer Ok dajme rano o 9tej kavu v astorii....a mozeme podiskutovat....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 29.09.2010 - 21:44 #85254
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
...neodpustim si este poznamku....dufam ze ten pomer klientov nie je doslova 1:1 Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
wermer
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 29.09.2010 - 22:19 #85255
Basic


Joined: Sep 29, 2010
Posts: 3

fakt neklamem, jedneho klienta mam ja a druheho som dal manzelke na notas.
Co tak buduca streda 9.00 astoria?
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 29.09.2010 - 22:20 #85256
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
421 wrote: ›...neodpustim si este poznamku....dufam ze ten pomer klientov nie je doslova 1:1 Smile


to by si nebol ty Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 30.09.2010 - 09:20 #85263
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3322
Location: Banská Bystrica - Rudlová
wermer wrote: ›fakt neklamem, jedneho klienta mam ja a druheho som dal manzelke na notas.
Co tak buduca streda 9.00 astoria?


Prave citam knihu Mafia na Slovensku a v tomo podniku sa toho udialo dost za cias mesta Slotoviny a Meciara. Vidim ze to smeruje rovnakym smerom Very Happy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 12 of 14 < 1...91011121314 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)