Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 06.10.2024 - 14:35


ISP Admin

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 13 of 14 < 1...1011121314 >
Author Message
421
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 04.10.2010 - 18:12 #85318
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
nie nebude sa strielat, nie som drzitelom zbrojneho preukazu prave preto, ze veci ktore ma obklopuju aktivne vyuzivam Smile tesim sa na stretnutie aj ked mam toho v stredu vcelku dost, vyzdvihni ma v stanku oproti astorii, taky fastfood je tam, ja tam od rana krajam cibulu a kapustu, privyrabam si lebo ten ISP biznis je nanic. Platia tam 2,4Eur na hodku, takze ked prides prejdeme hned do astorie Smile mozem ta ponuknut aj hotdogom......
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
wermer
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 05.10.2010 - 09:01 #85334
Basic


Joined: Sep 29, 2010
Posts: 3

OK, dohodnute. A nic si z toho nerob, ani softverovy IT biznis uz nie je to co byvalo.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
ste-ve
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 05.10.2010 - 09:28 #85336
Ucen


Joined: Feb 21, 2006
Posts: 538
Location: BA
Rasto takym hotdogom ako minule od tej cicky nepohrdnem.. Smile A nabuduce uz nebudem setrny a zozeriem ich hned 5 kuskov ako ty.. Very Happy Chlapi predsa musia jest!.. Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 05.10.2010 - 21:50 #85357
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

ide vam Import poštovních poukázek Slovenské pošty ?
mne to stroskota na : Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /data/support/ispadmin/billing_import_sk_posta.php on line 126
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 06.10.2010 - 06:35 #85360
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
rakel wrote: ›ide vam Import poštovních poukázek Slovenské pošty ?
mne to stroskota na : Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /data/support/ispadmin/billing_import_sk_posta.php on line 126

ved im napis, ja som mal v poslednom tyzdni niekolko problemov, pravdepodobne kvoli vypadkom elektriky a vyriesili mi to do par hodin. Import posty som este neskusal, tych par kuskov sa nahadze rucne. Ja by som zasa potreboval vediet kde sa nachadza exportny subor do MRP-DOS verzie. Do ostatnych uctovnickych softov sa to v pohode stiahne zo servra. MRP DOS pouzivam kvoli jednoduchosti a za niekolko rokov som si na to zvykol natolko ze sa mi nechce klikat mysou v nejakom windowsackom softe a okrem toho DOS verzia mi bezi v pohode pod linuxom v emulatore.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 06.10.2010 - 11:00 #85362
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

m-tec wrote: ›ja som mal v poslednom tyzdni niekolko problemov, pravdepodobne kvoli vypadkom elektriky a vyriesili mi to do par hodin.


su to kokoti a spinavy hajzli. ja som mal teraz dva problemy a nic... len automaticka odpoved. poslal som im niekolko mailov a odpovedali len na jeden a aj to len tak, ze problem postupia kolegovi. ten sa samozrejme neozval... telefonicky rozhovor dopadol rovnako. nepomahali ani prosby a ani vyhrazky. takto ma natahovali cca mesiac a po mesiaci mi napisali, ze mi akurat vcera vyprsala platena podpora a ze ak nieco chcem, tak si to mam zaplatit najprv a potom sa budu so mnou bavit.

tento pristup ku klientov je dost podrobne popisovany na roznych forach na nete a nechcel som tomu zatial verit ale po tejto skusenosti im len mozem dat za pravdu...
u mna skoncili - toto je uplny kokotizmus a arogancia jak hovado. zial, system je zabehany a nemozem si dovolit ho menit. oni to velmi dobre vedia a zneuzivaju to.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 06.10.2010 - 12:28 #85363
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
ja som zvazoval neptun a isp rozhodol som sa pre ISP lebo gyro v tom case a asi sa to nezmenilo nenavidel mikrotik
AVSAK vraj mu niekto do neptuna doraba podporu MK co by ma potesilo a asi by som sa v dalsom roku dal ukecat na neptun
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 06.10.2010 - 12:52 #85365
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
ale čo by sa nedalo ... všetko sa dá len treba chcieť ...
čo ti chýba napríklad na neptune z ispadminu ? ten prívetivý support , alebo tie bugy ktoré vám mršia siete účtovníctvo ... ?
toto už nieje normálne furt na to niekto nadáva ale v zápätí dodá že si nevie predstaviť ako by prežil bez ispadmina.
som si to ich demo dnes prvý krát preklikal Twisted Evil , že nech vôbec viem načo nadávam no a musím povedať že viac ako 500 € jednorazovo by som za to nedal , nie tie pálky čo im platíte za samotný systém support kadejaké licencie a čo ja viem čo .. zachvilku budú mať v cenníku položku licencia na 100 prihlásení a odhlásení do systému
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 06.10.2010 - 13:00 #85368
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
ja nenadavam ja konstatujem keby bol v tom case gyro povedal ze pockaj skusime to spravit napis mi o mesiac tak pockam ale z jeho strany nebola najmensia snaha o implementaciu. a prestavat siet v tej dobe bolo nerealne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 06.10.2010 - 13:50 #85371
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no co sa tyka gyra mne osobne naozaj v poslednom case chyba najviac komunikacia....neodpoveda na vyzvy ani na maily ani na telefonaty a ak mam mat takyto support na neptune tak ho nexcem ani zadarmo
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 06.10.2010 - 14:41 #85373
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

421 wrote: ›no co sa tyka gyra mne osobne naozaj v poslednom case chyba najviac komunikacia....neodpoveda na vyzvy ani na maily ani na telefonaty a ak mam mat takyto support na neptune tak ho nexcem ani zadarmo


jaaaj lidicki... gyro a komunikacia. to sa skor stane moj dedo hackerom
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 06.10.2010 - 14:55 #85374
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

m-tec wrote: › Ja by som zasa potreboval vediet kde sa nachadza exportny subor do MRP-DOS verzie. Do ostatnych uctovnickych softov sa to v pohode stiahne zo servra. MRP DOS pouzivam kvoli jednoduchosti a za niekolko rokov som si na to zvykol natolko ze sa mi nechce klikat mysou v nejakom windowsackom softe a okrem toho DOS verzia mi bezi v pohode pod linuxom v emulatore.


so sysom som sa rozpraval ohladom stareho MRP a povedal mi ze hoci aj sam pouziva tento soft, export nefunguje koli nejakej nekompatibilite s PHP novym co tam maju ci co.

koli tomu sme museli riesit iny uctovny soft....paradicka
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 06.10.2010 - 16:57 #85375
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

kubiik wrote: ›so sysom som sa rozpraval ohladom stareho MRP a povedal mi ze hoci aj sam pouziva tento soft, export nefunguje koli nejakej nekompatibilite s PHP novym co tam maju ci co.


ako programator ktory si v PHP nejakych tych 11 rokov odprogramoval ti hovorim ze to nie je nic ine nez chujova vyhovorka. ked nieco zrazu nevie closed sourrce, budiz, je to trochu problem. ale ked nieco zrazu nevie open source, tak to je len a len pohodlnost programatora, ze sa nepozrie, nepohlada, neupravi, nevyriesi. vsetky changelogy su verejne, to fakt chce len trochu chciet. nech uz je pravda co hovori, ze za to moze PHP, nech uz sa tam s DBFkami udialo medzi verziami PHP cokolvek, je niekolko variant ako to vyriesit, pocnuc upravou vlastneho PHP programu, upravou vystupneho DBF suboru, konverziou do DBF cez iny nastroj, alebo rovno opravou samotneho zdrojaku PHP interpretera a najlepsie submitnutim patchu vyvojarom. osobne submit patchu povazujem za jednak velmi vhodny pre seba sameho, lebo clovek si vlastnu opravu najde bez namahy aj v dalsej verzii a nemusi to uz viac opravovat pri upgrade. a potom to povazujem aj za to minimum co moze clovek pre opensource urobit, ako vdaku za to, ze na nom zadarmo zije. kolko penazi zarobil sys vdaka tomu ze php je zadarmo, ze za neho niekto odmakal plno plno veci ktore uz nemusi robit on.. tak uz ked tam sakra nejaka ta chyba je, tak ju najdem a opravim. namiesto toho povedat ze sa neda a vyhovorit sa na zle PHP, tak to fakt nevypoveda o cloveku nic lichotive.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 06.10.2010 - 23:20 #85394
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
ako dlho som rozmýšľal čo by to musel byť za problém , ale nič ma nenapadlo čo by sa nedalo riešiť , aby nebolo možné spraviť export databázy do nejakého súboru ... nech má už formát aký chce .
import vám funguje ? by som povedal že na import treba oveľa zložitejší kus kódu ako na export .
alebo je to len taktika a nakoľko je to "obrovský problém" tak sa čaká na prvého debila ktorý si to dá doprogramovať a patrične aj zaplatí ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: ISP Admin  PostPosted: 07.10.2010 - 15:41 #85407
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

hed hladas debila tak o jednom viem, ale ten to nezaplati, ten si to dava zaplatit.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 13 of 14 < 1...1011121314 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)