Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 23.06.2024 - 04:50


IPTV

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 9 < 123456...9 >
Author Message
zelmar
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 22.02.2009 - 01:31 #74225
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
Radoko77 wrote: ›
zelmar wrote: ›
kiwi wrote: ›oki, a chodi vam cely balik markiza, stv1, stv2 aj stv3 na jednom slote?


Ano ide STV3 nabehla na miesto JOJ. Takze na tom istom transpondery mas teraz Markizu,STV1,STV2, STV3,TA3 a zopar radii.


aku CW kartu pouzivas ze ti zvladne tolko dekodovat naraz?


Nejaku made in china profi kartu dodavanu k DM6600kam
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Radoko77
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 22.02.2009 - 16:59 #74237
Basic


Joined: Feb 28, 2005
Posts: 399
Location: Michalovce
presnu tu istu kartu mam ja a rovno dve, zakupene s dm6600 a tie to nezvladaju
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 22.02.2009 - 18:28 #74243
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
Radoko77 wrote: ›presnu tu istu kartu mam ja a rovno dve, zakupene s dm6600 a tie to nezvladaju


a stoja viac $$$ ako dalsie CI s druhou kartou Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 23.02.2009 - 02:55 #74261
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
pixall wrote: ›hehe a u nas v KE je to v o den skor, budeme mat cerstvejsie chlebicky.. gyro netes sa, do banskej uz urcite dojdu len take obschnute Laughing

ved idem aj kuvam, zabudol si ?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 24.02.2009 - 22:39 #74306
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

gyro wrote: ›
pixall wrote: ›hehe a u nas v KE je to v o den skor, budeme mat cerstvejsie chlebicky.. gyro netes sa, do banskej uz urcite dojdu len take obschnute Laughing

ved idem aj kuvam, zabudol si ?


jedlo nebolo ziadne, ani chlebicky, nic... raz darmo bola to prezentacia lowcost IPTV, na chlebicky nebol badzet Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Radoko77
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 24.02.2009 - 23:12 #74307
Basic


Joined: Feb 28, 2005
Posts: 399
Location: Michalovce
akosi sme sa nestihli zoznamit, kde si sedel?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 25.02.2009 - 06:47 #74309
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
nikto neobjednal cisco za melko, tak nechali chlebicky schovane v ladnicke Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 25.02.2009 - 16:59 #74320
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Radoko77 wrote: ›akosi sme sa nestihli zoznamit, kde si sedel?


rovno oproti dveram, ja som ten co este to ich riesenie nevidel ale kvoli mne ho predvadzat znovu nemusia Wink ty si tam bol za gecom?

a inac mi pri ceste domov tak vyslo, ze lacnejsie vyjde ked kazdemu kupim satelit s skylink kartou, jak robit IPTV na platformach za taketo peniaze Smile tak jak tam potom zaznelo, IPTV potrebuje este 2-3 roky na to aby sa ujednotila a aby vznikli nejake standardy a potom sa bude dat, dovtedy je to vyhadzovanie obrovskych penazi za nezmysly

obchodne myslim ze som urobil dobre ked som postalil celu IPTV za par desiatok tisic korun a dal to ludom zadarmo, mam odfajknute na letaku ze mam telku, pozeratelne to je, 100 klientov na tom do 2 rokov necakam... a kebyze by som chcel o 10% vacsiu funkcnost tak cena bude o 5000% vyssia, nezmysel, do takehoto ja peniaze nedam, za tie peniaze mozem dat ludom stvornasobny konekt alebo jak hovorim kupit a darovat satelity a skylinky..

pre porovnanie, dodnes mi je luto vyhodit IP teleofn ktory som kupil asi pred 4-5 rokmi, v IPtelefonnej dobre prehistorickej... ledva telefonuje, bootuje 5 minut, zvuk je hrozny, tlacitka priserne, dizajn horsi nez zly, a velmi dobra akciova cena bola cca 5000 korun

odvtedy doba pokrocila a po vsetkych strankach ovela ovela ovela lepsi telefon stoji 20% tejto ceny

a to iste bude aj v IPTV, len kym mne je luto vyhodit 5000korunovy telefon, tak niekto bude musiet rozmyslat ci vyhodit ci nevyhodit milionove riesenia..

sucasna doba by mala byt dost velkym poucenim ze do bublin (dotcom, hypotekarnej, IPteleviznej, atd) sa neoplati vrazat peniaze
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Radoko77
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 25.02.2009 - 17:36 #74321
Basic


Joined: Feb 28, 2005
Posts: 399
Location: Michalovce
jo za gecom, ano suhlasim, preto som tolko krat aj zverejnil svoju obavu sa viazat na motorolu, ktora je priserne draha, ... ako taka platforma je to OK, ale problem vidim v zeleze, a ten mi vadi
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 25.02.2009 - 18:19 #74323
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Radoko77 wrote: ›jo za gecom, ano suhlasim, preto som tolko krat aj zverejnil svoju obavu sa viazat na motorolu, ktora je priserne draha, ... ako taka platforma je to OK, ale problem vidim v zeleze, a ten mi vadi


ved som to tam hovoril, ked mas problem s kurzom, nakup teraz dolare Smile
ty to z coho tam streamujes? ja to mam na linuxe a tlacim tam DVB-S a DVB-T cez getstream... a bude k tomu zrejme rozbehatelny WD HD TV settopbox, teraz ma vysiel aj settopbox aj s USB sietovkou na 3300 vratane dph, akurat ze soft v tom este treba dorobit...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Radoko77
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 25.02.2009 - 19:21 #74326
Basic


Joined: Feb 28, 2005
Posts: 399
Location: Michalovce
poslal som PM, verejne nebudem
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 01.03.2009 - 02:23 #74479
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
pixall wrote: ›
pre porovnanie, dodnes mi je luto vyhodit IP teleofn ktory som kupil asi pred 4-5 rokmi, v IPtelefonnej dobre prehistorickej... ledva telefonuje, bootuje 5 minut, zvuk je hrozny, tlacitka priserne, dizajn horsi nez zly, a velmi dobra akciova cena bola cca 5000 korun

odvtedy doba pokrocila a po vsetkych strankach ovela ovela ovela lepsi telefon stoji 20% tejto ceny

a to iste bude aj v IPTV, len kym mne je luto vyhodit 5000korunovy telefon, tak niekto bude musiet rozmyslat ci vyhodit ci nevyhodit milionove riesenia..

sucasna doba by mala byt dost velkym poucenim ze do bublin (dotcom, hypotekarnej, IPteleviznej, atd) sa neoplati vrazat peniaze


Ja som si kupil IPtelefon za 500Sk v BGSe nedavno, fici v pohode Very Happy to len tak na okraj.

Co sa tyka "vyhadzovania" technologie myslim ze experti na to su (alebo este len budu) v T-come Razz , najprv ISDN prevalcovane ADSL+VoIP (ale musim uznat ze branili sa dlhoooo), potom SDH/ATM uz pomaly prevalcovane DWDM+MetroEthernetom ... tam su umrtvene miliardy Very Happy

Inac co sa tyka vrazania penazi nie vsetko je bublina, nieco je aj prirozdeny vyvoj. Napriklad velmi rad by som si kupil OLED telku s uhloprieckou nad 100cm ale bohuzial ti krepi vyrobcovia nie a nie taku vyrobit, pretoze si predsa nebudu kazit kseft s LCD Very Happy oficialne to potvrdil Samsgung - technologia je pripravena ale vyrabat vo velkom sa zacne az ked sa trh nasyti LCDckami.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 01.03.2009 - 08:55 #74482
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
explorer si sa zle vyspal, postavim vedla seba lcd, plazmu a oled a nebudes vediet ktora je ktora a rozdiel nezistis Smile. som pred cca 4 rokmi doviezol z chiny MP3 prehravace s oled displayom preto boli trochu drahsie, ludia na mna kukali ako puci, ze co to splietam o oled displeyoch. Nepredal som ich, isli ako prezenty...takze tak sa maju nove technologie.
Noa ked sme pri telefonoch ja som kupil vo vypredaji skype usb telefony po 4 eura...zobral som vsetky co boli, iba 60ks
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 01.03.2009 - 09:53 #74485
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Bol som u Rada na skoleni, maju to spravene super, ideme ich vzorom. Fakt vymakane vymyslene, vymakane spravene. Krasa, kto by bol povedal ze sa tak da s IPTv vyhrat.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 01.03.2009 - 11:42 #74493
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
421 wrote: ›explorer si sa zle vyspal, postavim vedla seba lcd, plazmu a oled a nebudes vediet ktora je ktora a rozdiel nezistis Smile. som pred cca 4 rokmi doviezol z chiny MP3 prehravace s oled displayom preto boli trochu drahsie, ludia na mna kukali ako puci, ze co to splietam o oled displeyoch. Nepredal som ich, isli ako prezenty...takze tak sa maju nove technologie.
Noa ked sme pri telefonoch ja som kupil vo vypredaji skype usb telefony po 4 eura...zobral som vsetky co boli, iba 60ks


Toto uz zacina byt offtopic Very Happy ale predsa budem reagovat, ked nie si slepy tak rozdiel poznas. LCD stale nema na plazmu co sa kontrastu tyka, ale plazma zase ma ine nevyhody (pomerne dost) oproti LCD, naopak OLED sklbi vsetky vyhody do jedneho "zariadenia". Videl si OLED TV od SONY ? odporucam pozriet nazivo.

Inac USB telefon je podla mna totalny nezmysel, musis mat zapnuty komp a ked uz mas zapnuty komp tak ti je cely telefon vpodstate nanic pretoze mozes volat cez SKYPE na kompe. Mne sa celkom paci aku cestu zacala razit NOKIA, napriklad Nokia E51 ma podporu WIFI a zabudovaneho SIP klienta - parada Wink Pokial je dostupny WIFI konekt tak poplatky za telefonovanie z roamingu su 0,0 Euro ... SKYPE nepouzivam na volania na landline linky pretoze je straaaaasne drahy, takze ho v mobile ani nepotrebujem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 9 < 123456...9 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)