Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 04.06.2024 - 03:07


co sa deje?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 5 < 12345 >
Author Message
server3
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 13.09.2009 - 14:25 #75159
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

ewew wrote: ›Mne je to jedno robte si čo chcete s týmto fórom. Nebude ma trápiť keď aj zanikne. Aj tak väčší poskytovatelia Vás postupne donútia k ukončeniu činnosti ako ISP. Pýtate sa čím Vás donútia k zániku asi tým, že znížia ceny na minimum. Prečo ich znížia lebo majú taký zisk, že si to môžu dovoliť. To je môj názor.
Prečo si nevybudujete vlastnú sieť cez ktorú budete komunikovať mimo internetu. Prečo není sú na to prostriedky, že .


A na co ked existuje internet a telefon.Ty mas medzi sebou a svojimi kamaratmi postavenu vlastnu siet,aby ste sa mohli rozpravat? Very Happy
To uz ked tak si chcel daco v tom smere napisat si mal (mohol) preco neprepojime vsetky svoje siete a tak nekomunikujeme.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 13.09.2009 - 14:39 #75160
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

server3 wrote: ›
ewew wrote: ›Mne je to jedno robte si čo chcete s týmto fórom. Nebude ma trápiť keď aj zanikne. Aj tak väčší poskytovatelia Vás postupne donútia k ukončeniu činnosti ako ISP. Pýtate sa čím Vás donútia k zániku asi tým, že znížia ceny na minimum. Prečo ich znížia lebo majú taký zisk, že si to môžu dovoliť. To je môj názor.
Prečo si nevybudujete vlastnú sieť cez ktorú budete komunikovať mimo internetu. Prečo není sú na to prostriedky, že .


A na co ked existuje internet a telefon.Ty mas medzi sebou a svojimi kamaratmi postavenu vlastnu siet,aby ste sa mohli rozpravat? Very Happy
To uz ked tak si chcel daco v tom smere napisat si mal (mohol) preco neprepojime vsetky svoje siete a tak nekomunikujeme.


Myslel som len čisto komunikačnú sieť medzi ISP alebo ak by ste sa navzajom prepojili mohli by ste poskytnúť pripojenie k Internetu ak by niekomu vypadlo pripojenie. Myslím danému ISP
Však riešite, že by toto fórum sa malo zmeniť na neverejne, teda ISP fórum, tak prečo to nepresunúť do vlastnej siete
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 13.09.2009 - 14:47 #75161
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
myslim, ze tu uz mal zakrocit moderator ............


mimochodom, v celom fore okrem ISP sekcie som nasiel dvoch moderatorov:
fleq - sekcia Hardware - posledny prispevok 9.11.2007
popo - sekcia Pripojenie na regiony - posledny prispevok 13.11.2006


potom je tu este grupa "MODERATORS", ktorej clenmi su:
mgx, kiwi, cobain, si, robert
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lol
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 13.09.2009 - 17:32 #75163
Ucen


Joined: Jan 15, 2005
Posts: 768

To snad nie - nesiel web a ked na chvilu naskocil tak som sa stihol iba prihlasit a zase dalsi vypadok ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Radoko77
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 14.09.2009 - 00:19 #75165
Basic


Joined: Feb 28, 2005
Posts: 399
Location: Michalovce
som jednoznacne za nove forum ako pise Pixall ... kazdy kto ma zopar rokov ISP za sebou sa moze presunut hodz aj na ALPI, registracie mozu byt overovane a pod, konecne by bolo nove zive forum s moderovanim a hlavne overenym registrovanim

treba sa cim skor dohodnut a posunut dalej, vdaka MGXkovi patri .... ale toto je uz o niecom inom, o nasich profesiach a nasich peniazoch ... takze posunte uz dalej! uz sa to tu pise 3 roky a nikto nie je ochotny zalozit nove forum na serioznej domene, ktora ma nieco docinenia s registrovanou asociaciou alebo nieco podobne

som presvedceny, ze vela ludi poziada o novu registraciu a zacne prispievat na novom fore

forum bez moderovania a zivej podpory je odsudene akurat na zverejnovanie kritickych informacii pre Tcom a dalsich, ktory sa znas musi len smiat, spravate sa tu vsetci ako banda neskusenych podnikatelov a loozerov, ktory si neuvedomuju dlhodobe dosledky svojho pisania na verejne fora
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 14.09.2009 - 06:57 #75166
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
mne sa celkom pozdava aj gyrova domena tusr.sk ale ak ideme nieco robit s alpi, tak niekde nieco s alpi....pixall, napis nieco k tomu
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 14.09.2009 - 08:56 #75168
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
421 wrote: ›mne sa celkom pozdava aj gyrova domena tusr.sk ale ak ideme nieco robit s alpi, tak niekde nieco s alpi....pixall, napis nieco k tomu


ak sa nemylim, gyro ma este aj lepsiu a vystiznejsiu - ispforum.sk Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
euro
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 14.09.2009 - 09:27 #75169
Ucen


Joined: Júl 24, 2007
Posts: 715

Samozrejme MGXovi vdaka, ale faktom je ze ak na toto forum nema cas bobo by ho vhodne dat niekomu kto by nemal problem s jeho prevadzkou, co sa tyka noveho fora s registraciu tak sa mi az tak velmi nepozdava, ved si zoberte kolko prispevkov je tu v isp fore a kolko mimo, a preto navrhujem presun portalu k niekomu kto ma volne kapacity a aj trochu viac casu ako MGX. Pritom ale zachovat otvorenost fora pre verejnost. Na druhej strane ako tu bolo napisane nieje dobre aby sa kazdy videl na nasich cien, problemov .... a preto by som navrhol upravit uz jestujucu cast fora na forum pre registrovanych ISP.

P.S. mam taky dojem ze niektory z nas robia iba hosting a teda nevidim dovod udrziavat forum na nejakom servriku lokalneho isp
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 15.09.2009 - 12:12 #75183
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
euro wrote: ›
P.S. mam taky dojem ze niektory z nas robia iba hosting a teda nevidim dovod udrziavat forum na nejakom servriku lokalneho isp

Preco nie, mame este volne exkluzivne miesta v racku na mlyne Wink
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
euro
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 16.09.2009 - 08:41 #75209
Ucen


Joined: Júl 24, 2007
Posts: 715

Preco ano? ako v principe je to jedno ale ak uz niekto prevadzkuje server s x domenami tak ta jedna sa tam uz strati
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 16.09.2009 - 17:48 #75216
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
dobre spytam sa inak, mam ispforum.sk je zaujem o rozbehnutie portalu ? hosting je minimalny problem. Chcem vsak jednu osobu co mi bude pomoahat so srpavou portalu, niekto kto sa trosku vyzna do PHP a ma skusenosti s nejakym redakcnym systemom. Sam do toho nepojdem.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 16.09.2009 - 21:02 #75232
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
čo sa php týka stým by som ti helfol , ale teraz je premňa prioritou pripraviť všetko na kontrolu z TU
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 16.09.2009 - 22:05 #75237
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
na to sa enjako prirpavuje ? Very Happy u mna boli a este som sa ich pytal preco chodia tak malo, tak vraj preto ze mame vzdy vsteko v poriadku Smile za cele fungovanie nasej firmy sme mali dve kontroly. Jeden nas zakaznik ich ma u seba 4 krat do roka :p

Ale spat k teme ... dobre regnem definitivne ispforum.sk a mozme na tom zacat robit. Nech prilozi kazdy ruku k dielu ...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 16.09.2009 - 22:11 #75238
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
dav roki tu neboli a zrazu kompletná kontrola , zmluvy , zariadenia ,logovanie ,dodržiavanie výkonov, duálne zobrazovanie ,ochrana osobných údajov klientov ... no tak pre istou všetko prebehnúť okontrolovať či sa niekde náhodou na niečo nezabudlo k tomu chceli odo mňa esej o tom ako plníme $59a a aké opatrenia sme prijali pre zabezpečenie uchovávania dát klientov a kto z firmy má prístup ku ktorým údajom a dátam .
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: co sa deje?  PostPosted: 16.09.2009 - 22:20 #75240
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
to iste aj ja Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 5 < 12345 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)