Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 07.07.2024 - 15:50


Bezpečnostný projekt k ochrane osobných údajov.

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Author Message
gyro
Post subject: RE: Bezpečnostný projekt k ochrane osobných údajov.  PostPosted: 14.03.2010 - 01:45 #81296
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
testuser wrote: ›
mashinepistole2 wrote: ›
Inac tych co kontrola este len caka , tento rok dostal TU prikaz kontrolovat okrem ineho aj logovanie + bezpečnostný projekt v ktorom by malo by aj nieco okolo fyzickeho zabezpecenia hw na logovanie , spravu klientov , tj ci to je pod zamkom ... Ked boli u mna , tak vraveli ze este sami celkom nevedia co vsetko tam ma byt ...


A ako pls. kontroluju to logovanie? ukazes prstom na server "tu sa to deje" ?? Smile Musim sa priznat, ze si to neviem moc dobre predstavit.

poziadaju ta o vypis a o tlacenu formu bezpecnostneho projektu.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Bezpečnostný projekt k ochrane osobných údajov.  PostPosted: 14.03.2010 - 08:55 #81297
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no neviem odkial to mate s tym logovanim co ide kontrolovat TUSR ale mozno to je v kazdom kraji inak. Teraz kontroluju 10GHz pasmo a jeho pouzivanie, boli u mna 2 dni dozadu. Dozvedel som sa, ze po skonceni kontroly 10tky idu kontrolovat vykony v 2,4 a v 5ke a zverejnovanie SSID, vraj to v najblizsom case idu schvalit, cize kazdy provider musi mat zverejnenu SSID aby sa dal jednoznacne skontrolovat.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
menge
Post subject: RE: Bezpečnostný projekt k ochrane osobných údajov.  PostPosted: 14.03.2010 - 09:50 #81298
Basic


Joined: Mar 10, 2005
Posts: 254
Location: okolie Brezna
421 wrote: ›.... cize kazdy provider musi mat zverejnenu SSID aby sa dal jednoznacne skontrolovat.


take jednoduche..... vsetci si schovajme SSID a nebude uz co kontrolovat. Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: Bezpečnostný projekt k ochrane osobných údajov.  PostPosted: 14.03.2010 - 10:30 #81299
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
identifikacia na zaklade ssid? Smile velmi jemne povedane - usmevne. Takze si dam ssid Tcom_blabla?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Bezpečnostný projekt k ochrane osobných údajov.  PostPosted: 14.03.2010 - 14:19 #81306
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
gyro wrote: ›
testuser wrote: ›
mashinepistole2 wrote: ›
Inac tych co kontrola este len caka , tento rok dostal TU prikaz kontrolovat okrem ineho aj logovanie + bezpečnostný projekt v ktorom by malo by aj nieco okolo fyzickeho zabezpecenia hw na logovanie , spravu klientov , tj ci to je pod zamkom ... Ked boli u mna , tak vraveli ze este sami celkom nevedia co vsetko tam ma byt ...


A ako pls. kontroluju to logovanie? ukazes prstom na server "tu sa to deje" ?? Smile Musim sa priznat, ze si to neviem moc dobre predstavit.

poziadaju ta o vypis a o tlacenu formu bezpecnostneho projektu.


Pridu , ukazes stroj na ktorom to bezi , ukazezes im nejakych par riadkov vypisu logov na pc + nieco im s toho treba aj vytlacit , aby mali co zalozit do fascikla Smile To je kontrola logovania ... Este ma napadlo ze v suvislosti s logovanim , treba nieco doplnit do vseobecnych podmienok , lebo je zakon co logovanie prikazuje a existuje este jeden co hovorí ze logovat bez súhlasu klienta nesmieme je to dost na hlavu ...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
mashinepistole2
Post subject: RE: Bezpečnostný projekt k ochrane osobných údajov.  PostPosted: 14.03.2010 - 14:30 #81307
Basic


Joined: Máj 15, 2008
Posts: 413
Location: Nedaleko od Losonca
421 wrote: ›no neviem odkial to mate s tym logovanim co ide kontrolovat TUSR ale mozno to je v kazdom kraji inak. Teraz kontroluju 10GHz pasmo a jeho pouzivanie, boli u mna 2 dni dozadu. Dozvedel som sa, ze po skonceni kontroly 10tky idu kontrolovat vykony v 2,4 a v 5ke a zverejnovanie SSID, vraj to v najblizsom case idu schvalit, cize kazdy provider musi mat zverejnenu SSID aby sa dal jednoznacne skontrolovat.


Odomna chceli rovno zoznam zariadeni 2,4/5Ghz , SSID , MAC, kanal, typ zariadenia . Neviem na co im to je , chceli aby som im to rozpisal v excel tabulke , tak som nejaku zbuchal ...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: Bezpečnostný projekt k ochrane osobných údajov.  PostPosted: 14.03.2010 - 15:39 #81311
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

mashinepistole2 wrote: ›
gyro wrote: ›
testuser wrote: ›
mashinepistole2 wrote: ›
Inac tych co kontrola este len caka , tento rok dostal TU prikaz kontrolovat okrem ineho aj logovanie + bezpečnostný projekt v ktorom by malo by aj nieco okolo fyzickeho zabezpecenia hw na logovanie , spravu klientov , tj ci to je pod zamkom ... Ked boli u mna , tak vraveli ze este sami celkom nevedia co vsetko tam ma byt ...


A ako pls. kontroluju to logovanie? ukazes prstom na server "tu sa to deje" ?? Smile Musim sa priznat, ze si to neviem moc dobre predstavit.

poziadaju ta o vypis a o tlacenu formu bezpecnostneho projektu.


Pridu , ukazes stroj na ktorom to bezi , ukazezes im nejakych par riadkov vypisu logov na pc + nieco im s toho treba aj vytlacit , aby mali co zalozit do fascikla Smile To je kontrola logovania ... Este ma napadlo ze v suvislosti s logovanim , treba nieco doplnit do vseobecnych podmienok , lebo je zakon co logovanie prikazuje a existuje este jeden co hovorí ze logovat bez súhlasu klienta nesmieme je to dost na hlavu ...


A načo je zmluva ?
Ak to tam máš napísané tak ak to klient podpíše súhlasí s všetkými podmienkami poskytnutia pripojenia do siete Internet.

Ewew
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: Bezpečnostný projekt k ochrane osobných údajov.  PostPosted: 15.03.2010 - 13:28 #81316
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
U nas bolo TUSR z KE pred dvoma tyzdnami. Kontrolovali RLAN 2,4GHz. Isli len po ohlasovani zariadeni a CEckach.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Bezpečnostný projekt k ochrane osobných údajov.  PostPosted: 15.03.2010 - 16:31 #81325
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

pedro4444 wrote: ›u mna boli tiez nedavno a tiez len ohlasovanie 2,4 a 35 a a ete presli vseobecne podmienky...


mozno blba otazka... ako kontroluju ohlasovanie 2,4ghz zariadeni? ja som im este daaaavno poslal papiere - ohlasenie mojich 2,4ghz AP a ziadna odpoved mi nedosla, ziadne potvrdenie ani nic pod. podla coho to kontroluju?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Bezpečnostný projekt k ochrane osobných údajov.  PostPosted: 15.03.2010 - 17:42 #81326
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

presne tak... pozru si ci mas nahlasene svoje 2,4kove apcka... u mna ked boli prvykrat, tak ma pani z TU pochvalili ze vidia ze si vsetky svoje APcka pocitvo nahlasujem... posielal som im kazdy tyzden zo 5 tych formularov...ked zacal t-com davat magio routre s wifi za 1Sk tak uz 2,4ka prestala byt pouzitelna na niektorych miestach tak odvtedy som prestal pripajat v 2,4ke takze uz len sporadicky dajaky formular bolo treba poslat...
takisto chceli odo mna podmienky, zmluvu, CE-cka a prehlasenia o zhode k radiam.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 3 < 123
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)