Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 02.07.2024 - 10:33


Rumuni zošnurovali Petržalku káblami

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 5 < 12345 >
Author Message
cobain
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 02.12.2009 - 13:04 #77805
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
u mna je premerna platba 16.81E
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 02.12.2009 - 14:27 #77807
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

su experti co beru za 256kbit 20 euro.Lebo taku cenu dali pred 5 rokmi a taka aj ostala do teraz.A vela ludi ani nevie co je to rychlost netu,nevyznaju sa do tych cisel,vysvetlis im to len tak ze povies za kolko si stiahnu jednu mp3 alebo daky film,podla mna taky pozeraju skor na cenu.Clovek ktory hlada kvalitne pripojenie do toho musi najprv aj trochu vidiet,to sa tyka asi len tej mladsej generacie.Starsi sa do toho velmi nevyznaju a tych zaujima zväcsa len cena,to je moj nazor,takze dolezita je aj rychlost aj cena,kazdy sa rozhoduje na zaklade niecoho ineho.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 02.12.2009 - 15:17 #77809
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Cenu by som v tom rebricku dal az na nejake tretie stvrte miesto.
1,- reklama a akciove ponuky a neustale zviditelnovanie sa
2,- referencie od zakaznikov (huba to huba system)
3,- pomer cena / vykon
4,- cena
Samozrejme sa mozem mylit, pretoze je to moj sukromny odhad.
A presne co pise server, su ISP co predaju smiesnu linku za 20 €, no ale prave o tom to je a to sa Vam tu snazim povedat, ako som dnes pocul, treba Varit z vody.
Produkt dokazes predat za vyssiu cenu aku v skutocnosti ma a vtedy si skutocny biznismen, bohuzial 90 percent z nas je len men.


Last edited by gyro on 02.12.2009 - 15:28; edited 1 time in total
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 02.12.2009 - 15:28 #77810
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

v prvom rade sa ma kazdy pyta ze ci je internet stabilny a potom ryclost/cena a na koniec ci mu dam zlavu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 02.12.2009 - 17:55 #77818
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Dalsia pikoska k clankom:
http://spravy.pravda.sk/predrazene-stef ... domace_p23
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
testuser
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 02.12.2009 - 18:08 #77819
Basic


Joined: Sep 21, 2009
Posts: 86

dnes behali rumuni po petrzalke a predavali net+tv za 13 ecok, pikosky nemam nebol som doma prave Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 02.12.2009 - 23:09 #77825
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

edusko wrote: ›v prvom rade sa ma kazdy pyta ze ci je internet stabilny a potom ryclost/cena a na koniec ci mu dam zlavu Smile


Vidis na to som zabudol,to je pravda aj mna sa to hned pytaju ci nevypadava pripojenie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 02.12.2009 - 23:29 #77832
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

standardna otazka....kedze na slovensku ma velakrat wifi pripojenie vybudovane paradne renome, ktore je posilovane este nasimi nenavidenymi gigantmi
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 04.12.2009 - 18:58 #77879
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

Som zvedaví ako im to bude fungovať. Optické vedenie na stĺpoch pouličného osvetlenia nie je zrovna šťastné riešenie.
Je zjavne, že firma šetrí.Z toho vyplýva, že aj zariadenia budú lacné. Preto lacný Internet + IPTV.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 05.12.2009 - 07:19 #77884
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
U nas to robia tiez , tahaju vzduchom vsetko a nevyzera to najlepsie teda. Vesaju to hlava-nehlava aj na elektricke stlpy a na t-comacke. Za 2 mesiace maju cele mesto na optike a ja sa tu trapim s chranickami v zemi...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 05.12.2009 - 07:28 #77885
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

m-tec wrote: ›U nas to robia tiez , tahaju vzduchom vsetko a nevyzera to najlepsie teda. Vesaju to hlava-nehlava aj na elektricke stlpy a na t-comacke. Za 2 mesiace maju cele mesto na optike a ja sa tu trapim s chranickami v zemi...


kokos m-tec, ty nevies spat??? ja som hore, lebo kolega tu grca cela rano, ale neviem si predstavit aky mas dovod ty... Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 05.12.2009 - 08:00 #77887
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Aman wrote: ›
m-tec wrote: ›U nas to robia tiez , tahaju vzduchom vsetko a nevyzera to najlepsie teda. Vesaju to hlava-nehlava aj na elektricke stlpy a na t-comacke. Za 2 mesiace maju cele mesto na optike a ja sa tu trapim s chranickami v zemi...


kokos m-tec, ty nevies spat??? ja som hore, lebo kolega tu grca cela rano, ale neviem si predstavit aky mas dovod ty... Very Happy

Zobudil som sa na to ze vo vedlajsej izbe dakto hulaka do hajzlovej misy Laughing ale neee my sme tolko vcera nesantili, nechavame si sily na dnes.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 05.12.2009 - 08:04 #77889
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

haaaa, to bol asi roli. alebo na ktorej izbe si? napis cislo. ale roli tu chrcal pomerne tisko
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 05.12.2009 - 09:52 #77891
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
m-tec wrote: ›Zobudil som sa na to ze vo vedlajsej izbe dakto hulaka do hajzlovej misy.



ale nie, on len testuje "voice over wc"
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
ewew
Post subject: RE: Rumuni zošnurovali Petržalku káblami  PostPosted: 05.12.2009 - 14:07 #77897
Basic


Joined: Sep 02, 2009
Posts: 433

rcp wrote: ›
m-tec wrote: ›Zobudil som sa na to ze vo vedlajsej izbe dakto hulaka do hajzlovej misy.



ale nie, on len testuje "voice over wc"

voice over wc = wcfón
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 5 < 12345 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)