Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 30.06.2024 - 12:43


porovnaj.sk-fakturacia

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 4 < 1234 >
Author Message
andreas4all
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 20.12.2009 - 02:45 #78549
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

nemusis sa o mna bat, mam svoj nazor. lutujem, ze som nesiel, alebo nesli, ale vazne sa nedalo. posledny cas sme rozlietani.

za pravnika sa ti mozem ospravedlnit, on je uz raz taky, pretoze sa stretava denne este s vacsou aroganciou a ingorantstvom, ze ho to asi trosku poznacilo a niekedy si to asi neuvedomuje Smile ale nejdem ho ohovarat, treba ho len lepsie spoznat.

dufam, ze na dalsiu akciu sa uz dostaneme Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 20.12.2009 - 08:42 #78554
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

gyro: aj ja, vidis, ja som elektrikar, ekonomia mi je vzdialena. Prvu srocku som zalozil tesne po svojej 18tke, tento rok firma oslavila 15te narodeniny, nemusel som zakladat ziadnu firmu s koncovkou ex, plus a podobne. V casoch ked vacsina z vas este netusila ze existuje internet som platil mesacne 100litrov skk preddavky na dan z prijmov. Ale som na chuja ekonom, proste do porovnat.sk nejdem a odmietam ho. Cele ISP vznikolo ako hobby a v tom duchu to ide aj dalej. A a j moja akcia za poslednych 14 dni nabrala na otackach, ale nemam prirastok 50, ale len 44ks/14dni. Aha, ja v podstate ziadnu akciu nemam, cennik som nemenil 4 roky, ale v kazdom pripade zabralo to.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tomas128
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 20.12.2009 - 10:50 #78569
Basic


Joined: Dec 18, 2009
Posts: 98

Chlapi, tak ako andreas4all povedal, tento názor som tu za pár dní pôsobenia nadobudol. A je to smutné.

Ja som sem prišiel s jasným nadpisom, že mám skúsenosti a rád Vám pomôžem. ZADARMO ! Hneď sa tu pár blbčekov do mňa pustilo, že tu frajerujem.. Nie nefrajerujem. Toto fórum som čítal už dlho, do debát som sa však aktívne nezapájal. Ani nepatrím do žiadneho jadra ani som nepostoval stovky príspevkov.

V poslednej dobe som si však všimol že sú tu aktívne témy, s ktorými mám skúsenosti . A teraz príde to hlavné . Ak by som v dobe , kedy som sa o niektorých veciach rozhodoval poznal fakty, ktoré som tu len tak vysypal, určite by som sa rozhodol inak. A toto iné rozhodnutie by mi ušetrilo mnohé prostriedky.

Každopádne už ďalej do diskusie neprispievam ako ste si všimli, aj keď viem, že je to na škodu mnohých, ktorým som mohol pomôcť. Avšak nebudem sa tu hádať s niekým, kto o tom vie hovno a bude ma ešte obviňovať, že to robím s istým záujmom. Hlavne keď oponent je jasne vo veciach úplne mimo. To už je ekonóm, keď výnos klienta vypočíta vynásobením jeho ARPU počtom mesiacov viazanosti. Tak to sa teda idem pogrcať z takéhoto odborníka a môžte ma ukameňovať.

Je mi to jedno, svoje mám za sebou a nepotrebujem tu nikomu nič dokazovať. Bol som dosť naivný keď som si myslel, že to tu padne na úrodnú pôdu a niekto si moje rady vypočuje, možno sa nad nimi zamyslí a možno mu pomôžu sa pohnúť nejakým smerom. Zabudol som že ste všetci jednoznačne zorientovaní a presne viete čo robíte.

Na záver však musím súhlasiť tuším s eXplorerom - ten napísal že je romantik.. Tým som aj ja a IPTV je krásna vec a nepoznám nič lepšie ako sedieť za mašinkami a s chalanmi odladiť vec, čo nás srala už týždne ak nie mesiace. Žijem pre tieto pocity a z profesionálneho hľadiska ma v živote nenapĺňalo nič viac, než tento pocit, o ktorý som sa chcel podeliť.

Aj tak Vám všetkým želám len to najlepšie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 20.12.2009 - 12:38 #78576
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Nerob si s toho nic. V tomto smere netreba mat ziadne iluzie. Kazdy je tu expert na vsetko a citi sa najlepsi. Kto nieje GURU je nik Smile Treba si filtrovat chujoviny.
Mne to nieco dalo. Len si tento post napisal do zleho vlakna.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 20.12.2009 - 12:40 #78577
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
tomas128: ja niesom eXplorer
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 21.12.2009 - 03:18 #78603
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
kiwi ja spochybnim tvoj vzorec. Mam do tohto fora vo zvyku pisat srandicky lebo ho nepozvazujem za forum odbornikov. O tebe som dlhsi cas mal mienku, ze vies kde ti hlava stoji ale nie je tomu tak. Neskutocne lahko ovplyvnitelni clovek, ktory dokaze jeden tyzden rozpravat tak a druhy zasa inak, akokeby ti zena diktovala co mas robit....ale o to tu nejde. Vzorec!!!!kde si prosim ta nejaky napisal???? Ta sracka kde si vyratal hruby prijem? Rakel ti na to nieco dopisal a ty si odpovedal, ze ci nam sibe? Asi ti tvrdne mozok. Ak ides uvadzat hrube trzby ako zisk, potom si podvodnik a neplatis faktury? Pises citujem: "ja, v mojej realite, ked mi zakaznik zaplati 24mes x 300 korun, a z toho dam 600 porovnatsk, mam vo vacku 3000 " No ja v mojej realite platim za konektivitu, za prenajmy, za ludi, za uctovnicku a v konecnom dosledku nemam vo vrecku 3000 ale mozno 300SK. ALe podme na ten tvoj vzorec z druhej strany.Ak prepocitam, ze mam na sieti 1000klientov, ktorych mi dohodilo porovnat.sk a urobili to za dva roky tak som im dal 600tis SK/ pri 300Sk/mesacne/pausal/. Cize ked postavim biznis plan s marketingom na 24 mesiacov s rozpoctom 600tis Sk a dam si za ciel mat nakonci obdobia 1000klientov, tak to mi pani vychadza investicia do reklamnej kapane 25tis mesacne. Dnes ma vyjde bilboard v ZA cca 1700mesacne, poznam par sukromnikov co maju vlastne plochy tam viem urobit aj 1700Sk za 3 mesiace. Cize v meste kde posobim si dokazem obsadit x bilboardov podla potreby, v Zilinsko- Bytciansko si platim reklamu kazdy tyzden, t.j. 52 tyzdnov reklama dopredu t.j. 52 perc. zlava. obetujem teda dalsich 1000SK za miesto/ mam reklamu za 2400SK v povodnom zneni s titulkami:-)/ Rozmyslam kde mam este predrbat tie prachy co mi zostavaju. Takze letaky podme na to, idem do letakov na klucku ako robi gyro ale potlacene iba z jednej strany, aby som usetril, cize 3 mi vyjdu z A4...6tis letakov budem tlacit mesacne t.j. 2000tis A4iek este necham financnu rezervu chalanom za roznasanie letakov. Ak hovorime o ,meste aj s prihlalymi dedinkami o cca 100tis obyvatelov tak podla koeficientu 3,8 cloveka na rodinu sa dostavam na pocet rodin / 100tis : 3.8 = 26315/ predpokladam, ze co rodina to dom alebo byt. Cize 26tis letakov potrebujem to je pri 6tis tlace/mesiac obsiahnute za 4 mesiace. OK po 4 mesiacoch vypustim letaky povedzme, ze na jeden ci dva mesiace kym zacnem znovu a od nalepiek na dvere " TAM" "SEM" ci TAHAT - TLACIT s nejakym reklamnym sloganom pre internet oblepim cele mesto a vsetky dvere do potravin. Ked nalepky nesmiem zabudnut na vytahy...super vec. Ak uz idem rozdavat pausaly obehnem predajcov PC techniky a vytlacim im certifikat, aby zlepsili predaj svojich PC, ze certifikat na internet zadarmo na jeden mesiac. Cize ku kazdemu novemu predanemu PC maju net na skusku na mesiac zadarmo. Detom v skolach porozdavam na den deti letaciky s internetom a napriklad strankou referaty.sk, nesmiem zabudnut na farara tam ide net zadarmo automaticky a momentalne aj centra volneho casu....atd no mam jasny ciel rozdrbat 600tis, za 2 roky na reklame.
A teraz vzorec ktorym ti idem konkurovat, no ja tankujem do auta mesacne 4x po 50Eur t.j. 4x 45l nafty, za 24 mesiacov som tankoval do svojho auta 96krat. A co je uzasne spolu je to 4320litrov nafty.Cize pani ja tankujem a mam 4320 litrov nafty v nadrzi po dvoch rokoch, neverite, pridite sa pozriet, len nechapem preco v papieroch od auta pisu ze nadrz ma 55litrov?? Ked ja uz mam v nadrzi 4320litrov asi to pojdem reklamovat. Povedne som tu napisal, ze niekto ma plnu nadrz, niekto plne vrecko penazi a niekto kto to nepochopil ma asi plnu hlavu pilin, len som sa bal az si to nevztahujes na seba kiwi, tak som to vymazal. lebo ja mam tu plnu nadrz s tymi 4320litrami nafty, ty mas plne vracko penazi a ostatni tie piliny.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 21.12.2009 - 03:31 #78604
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
Ospravedlnujem sa ti kiwi, nedokazal som to, vystatoval som sa tu vzorcom ktory som nedokazal zadefinovat, prosim ta pomoz!!! no asi mam aj ja pilny v hlave, tak nam prosim ta kiwi zadefinuj este raz ten tvoj uzasny vzorec ale nie na ISP lebo to ako citam tvoje prispevky to nevieme robit, nam sibe ako pises niekde vpredu, Napis nam ako spravne matematicky zadefinujes to tankovanie co popisujem vyssie za tych 24mesiacov pouzivania auta lebo ja mam aj po tych 24 mesiacoch jazdenia prazdnu nadrz a musim zasa tankovat....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 21.12.2009 - 07:46 #78606
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
My mame na reklamu vyhradenych 10 tisic korun mesacne, raz reklamne predmety, raz inzercia v novinach raz na kluckach...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 21.12.2009 - 14:50 #78623
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
mas gyro spatny vzorec
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 21.12.2009 - 16:27 #78625
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
ja som ziadny vzorec nepisal
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 21.12.2009 - 22:04 #78648
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

kto to nepochopil, tak tento vzorec sa najviac blizi k tomu co napisal 421

tomas128 > Ich nárok na odmenu je podľa mňa viac ako prehnaný. Hlavne ak rátam, že priemerne vieme predať net za 15€ s 24 mesačnou viazanosťou t.j. hrubý výnos (ARPU za 24M) je 360 €, z ktorých oni zoberú skoro 10% bez práce. Nezabúdajte že máte ďalšie náklady a toto je podľa mňa príšerné zderstvo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 21.12.2009 - 22:27 #78649
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Porovnat.sk by malo zvazit svoju strategiu. Ja by som navrhoval formu zvyraznenia a doporucenia za poplatok. A nie hned okamzite vymazanie ak nezaplatis zdersky vypalnicky poplatok.
Takto porovnavaju neporovnatelne. Porovnavaju to, kto zaplati viac.
Ak databaza nebude kompletna, tak nieje reprezentacna a nema vypovednu hodnotu.

Ale ludia niesu sprosty a vedia pouzit aj Google. Tam je hlavne umiestnit odkaz na prvom mieste vo vyhladavani, ako daka stranka porovnat ktorych je na nete X.

Gyro sa ma pytal pred casom ako sa dostat do Google na prve miesto.

Skuste zadat do Googla "internet Banska Bystrica". Krasne sa mu to podarilo. Staci si precitat recenzie Very Happy

http://www.google.sk/search?q=internet+ ... =firefox-a

Suverene je na prvom mieste a ludia klikaju.
A to aj napriek tomu, ze porovnat.sk ma na Google sponzorovany odkaz Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 23.12.2009 - 03:15 #78688
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
peterba prepac ale vobec napisat niekde co i len kriticku zmienku o komunikuj.sk povazujem za zufalost a mrhanie casu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 29.01.2010 - 20:44 #79841
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

mirecnet wrote: ›Porovnat.sk by malo zvazit svoju strategiu. Ja by som navrhoval formu zvyraznenia a doporucenia za poplatok. A nie hned okamzite vymazanie ak nezaplatis zdersky vypalnicky poplatok.
Takto porovnavaju neporovnatelne. Porovnavaju to, kto zaplati viac.
Ak databaza nebude kompletna, tak nieje reprezentacna a nema vypovednu hodnotu.

Ale ludia niesu sprosty a vedia pouzit aj Google. Tam je hlavne umiestnit odkaz na prvom mieste vo vyhladavani, ako daka stranka porovnat ktorych je na nete X.

Gyro sa ma pytal pred casom ako sa dostat do Google na prve miesto.

Skuste zadat do Googla "internet Banska Bystrica". Krasne sa mu to podarilo. Staci si precitat recenzie Very Happy

http://www.google.sk/search?q=internet+ ... =firefox-a

Suverene je na prvom mieste a ludia klikaju.
A to aj napriek tomu, ze porovnat.sk ma na Google sponzorovany odkaz Very Happy


viete mi niekto hodit ten odkaz kde sa toto preberalo??? neviem sa k tomu dopatrat a potrebujem to pre kamarata...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 29.01.2010 - 22:15 #79843
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
napiste si do googla: " stavebny zakon pdf " ze koho stranku najde prvu Smile
som na seba hrdy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 3 of 4 < 1234 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)