Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 09:55


IPTV

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 5 of 9 < 123456789 >
Author Message
krtko
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 11.12.2009 - 08:03 #78105
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
@421 myslim, ze to pouzivala jeden cas ceska O2 ako wifi riesenie pre iptv v domacnosti.

no a co sa tyka iptv, tak tu mirecnet place na nespravnom mieste, dnes sa da spustit iptv za omnoho mensie peniaze ako tomu bolo pred rokom. Ako aj 421 dobre hovori, headend stal uplne ine peniaze ako dnes, v podstate ho vies nahradit linux based riesenim. Ja som rad, ze sa niekto pustil do iptv aj inou cestou (dlink d120) aspon budem moct porovnavat a analyzovat ci uz samotne iptv alebo nemenej dolezitu transportnu siet. (l2 switching, l3 mcast routing ...) Zvysok tu uz napisal kiwi predtym.

Neda mi Smile a este si rypnem:
mirecnet skus si tipnut kolko asi moze stat scrambler (conax, verimatrix apod) nie enigma alebo chinacrypt. A potom ta este len trafi slak Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 11.12.2009 - 08:34 #78107
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
no krtko je naozaj jediny co vie o com tu melieme:-) scrambler je vec ktoru si nedavam nacenit zo zasady, nemusia mi v excelovskom cenniku rozsirovat stlpec s cenou:-)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 12.12.2009 - 13:59 #78157
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
421 wrote: ›no krtko je naozaj jediny co vie o com tu melieme:-) scrambler je vec ktoru si nedavam nacenit zo zasady, nemusia mi v excelovskom cenniku rozsirovat stlpec s cenou:-)


Aspon vidim ako ma pocuvas...

som ti vravel ze samotny middle stoji cca. par supov az do momentu kedy nepride na podporu scrambleru (verimatrix a jemu podobne sracky).
Dlink je pre nas len prijemne spestrenie a vobec nikto netvrdime , ze je to zle sa tesime a radi prispejeme do vyvoja, ale motorola je z mojho pohladu nieco ako statny podnik - reaguje síce pomaly, ale isto na vyvoj na trhu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 13.12.2009 - 10:28 #78181
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
421 pocuva len Mocka Very Happy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 13.12.2009 - 20:17 #78202
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
ad1. ak by si gyro mal aspon trochu obchodnickeho ducha ako milan nebol by si v takych srackach ako si
ad2. ja aj napriek tomu, ze s milanom vychadzam velmi dobre a nemam nanho dovod kydat ako polovica tu pritomneho fora, mam urcite zasady komunikacie medzi ludmi, ked robime nieco spolu ako provideri, tak nehlasim milanovi co sa deje u nas vo vnutri a ake informacie sa tocia medzi nami.....gyro vsak taketo hodnoty nepozna narozprava kadeco kadekomu
ad3 citujem gyra: z tohto vlakna : Ak mas zaujem posli mi registraciu na Alpi forum, kde sa mozes dozvediet viac o IPTV Picaso a ak mas zaujem podielat sa na vyviji mozes dostat pristup aj do fora so zdrojovymi kodmi a pod.
.....gyro brzdi
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 13.12.2009 - 21:15 #78205
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ja som sa do alpi hlasil este v dobe ked gyro a spol o niecom takom ani nevedeli a bol som odmietnuty s tym ze alpi bola zalozena len za jednym ucelom ktory sa splnil, takze sa skusim znova po rokoch prihlasit do alpi...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 13.12.2009 - 22:08 #78210
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
... ja nemam nastarosti prihlasovanie do ALPI zdruzenia, ja len mam admin na ALPI forum - to su dve rozdielne veci a to si treba uvedmit.

421, ku tvojim komentom sa uz nebudem vyjadrovat,
dohodnime sa takto, ja budem ignorovat teba a ty mna.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 14.12.2009 - 07:56 #78229
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
Chalan wrote: ›ja som sa do alpi hlasil este v dobe ked gyro a spol o niecom takom ani nevedeli a bol som odmietnuty s tym ze alpi bola zalozena len za jednym ucelom ktory sa splnil, takze sa skusim znova po rokoch prihlasit do alpi...

Ja som myslel že ty si už členom dávno http://www.alpi.sk/clenovia
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 14.12.2009 - 08:52 #78232
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Chalan wrote: ›ja som sa do alpi hlasil este v dobe ked gyro a spol o niecom takom ani nevedeli a bol som odmietnuty s tym ze alpi bola zalozena len za jednym ucelom ktory sa splnil, takze sa skusim znova po rokoch prihlasit do alpi...

Ja som o alpi vedel ked si ty ocovi vo vajciach plaval Very Happy
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 14.12.2009 - 08:57 #78233
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
gyro to by si musel mat cez 60rokov...

thomas mas pravdu som tam tak asi ma tam vtedy aj prihlasili...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 12.01.2010 - 23:01 #79487
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Číňania predstavili TV napájanú bezdrôtovo

Prenos signálu do TV bol zabezpečovaný pomocou technológie Wireless Home Digital Interface, WHDI. WHDI pracuje vo frekvenčnom pásme 5 GHz a umožňuje pri 40 MHz šírke komunikačného kanálu maximálnu komunikačnú rýchlosť 3 Gbps.....

http://www.dsl.sk/article.php?article=8579
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 13.01.2010 - 03:14 #79490
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
mirecnet k tomuto tu sa mozem vjadrit len takto: nikola tesla vymyslel ziarovku bez tohoposrateho vlakna pred viac ako sto rokmi, az dnes ju zaciname pouzivat. Bezdratove napajanie, ktore sa v clanku spomina som riesil na VS pred x rokmi a vedy mi nas veduci na katedre povedal: kolega, kolega vy ste nevzdelanec, toto co xcete sme vymysleli pred sto rokmi, nastudujte si zakladne fyzikalne zakony, teraz cakame uz iba na inzinierov kedy to uvedu do realneho chodu. Mirecnet tu je cely problem ten, ze placeme co vsetko by sme xceli mat a pouzivat ale vyvoj tu robi par ludi ostatni cakaju co sa da kupit v chine. Uz pred cca 5 rokmi sa tu preberala otazka 24GHZ spojov, vtedy vybehla firma BTV klimkovice zo svojim riesenim, mam pocit, ze vedeli urobit 16Mbit/s a mam pocit ze dodnes nevedia viac ale to su klasicky radioamateri....neverim, ze by sme sa tu nedali dohromady viaceri a nedokazali za tych 5rokov vyvoja mat dnes na stole 24GHz zariadenie konkurencie schopne alcome ci SAFu a predpokladam za par korun.....atd atd
PS. ale clanok je pekny aspon vidime, ze japonci nezabudli na patenty spred sto rokov
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 13.01.2010 - 03:23 #79491
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
a este ma jedna vec napadla ak si spravne spominam ma opravte, pri systemoch docis ci ako sa to volalo tak tam sa uvazovalo zo sirkou kanala na program 6 alebo 8Mhz a ked do toho narvem internet tak to chodi 42Mbit/s mam pocit, ze prave pri 256QAM. takze len lahkou matematikou dam x 7 to som nikde na 40Mhz sirka pasma a nikde na cca 300Mbit/s rychlost....no a mozno v tom clanku nie je nic svetaborne napisane iba sa novinar sekol, G a mal napisat M, ved v abecede to ani nie je daleko od seba Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 14.01.2010 - 16:39 #79556
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

T-Com masívne rozšíril programovú ponuku Magia na 80 kanálov

S novým rokom 2010 prináša T-Com druhé najväčšie rozširovanie programovej ponuky digitálnej televízie Magio od jeho spustenia. Od 18. januára 2010 budú mať zákazníci na výber o 12 kanálov viac ako doteraz. Nové televízne programy si vyžiadali aj úpravy v rastri Magia a vytvorenie nových prémiových balíčkov. Celkový počet kanálov televízie Magio sa tak rozrastie na 80.....

http://www.topky.sk/cl/13/652215/T-Com- ... 80-kanalov
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: IPTV  PostPosted: 14.01.2010 - 17:43 #79557
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

presne tak 421, pokrok resp. objavy sa ujmu len take ktore su pre tych co na ludoch ryzuju vyhodne. Ved z coho by zil stat a ostatni z dieraci, keby si clovek robil sam elektriku, auta by boli na pohon ktory nic nestoji...cely system by padol, lebo clovek by nemal pracu, uz dnes roboty nahradzaju ludi, v spolocnosti je malo ludi ktori su potrebni, vacsina robi pracu ktoru dokaze hocijaky naprogramovany robot. A so sucasnou dobou facebookov a podobnych sraciek, ludia prestavaju pouzivat mozog na svoj rozvoj, upadaju...a kto nic nevie...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 5 of 9 < 123456789 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)