Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 07:50


bandwidth manazment na osobnom PC

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
kockac
Post subject: RE: bandwidth manazment na osobnom PC  PostPosted: 20.01.2004 - 20:29 #5542
Basic


Joined: Feb 23, 2003
Posts: 423
Location: Bratislava, Dubravka
fleg: uuu... shaping je de facto vzdy, ak Ti stiha komp posielat pakety ryxlejsie ako linka spracovavat... ak to nemas oshapovane na kompe, oshapuje Ti to DCE - co ma tu nevyhodu, ze napriklad nemozes robit QoS alebo nemozes ladit velkost fronty (ak mas jednoduxy shaping, tak vacsia fronta = mensia stratovost, vacsia latencia). je to logicke, ak sa nad tym zamyslis...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: bandwidth manazment na osobnom PC  PostPosted: 20.01.2004 - 21:31 #5547
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
zaujimave je za zrazu velkost downolaodu na to nema vplyv. pri polovicnej zatazi lnky sommal packetloss 2-3% a ping asi 80ms. pri plnej zatazi linky downloadom som mal vysledky rovnake. robil som viacej merani s tym istym vysledkom. zacinam mat pocit ze to skor zalezi os shapovanie mojho providera ako odo mna lebo predtym som mal ine vysledky.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)