Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 15.06.2024 - 22:44


Plechove vodotesne IP66 outdoor skrinky

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
stefan1
Post subject: RE: Plechove vodotesne IP66 outdoor skrinky  PostPosted: 02.05.2004 - 16:14 #8369
Basic


Joined: Apr 11, 2004
Posts: 122

Quote: ›
Ja som mal na mysli izolovane z v nutra. Aby tam nebolo ani teplo ani zima. Pouzivas tam nejake vetranie?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: Plechove vodotesne IP66 outdoor skrinky  PostPosted: 02.05.2004 - 16:55 #8374
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
2 si: Ved preto zhanam skrinku s OUTDOOR krytim.
2 stefan: mozes si tam vetranie spravi sam.. bud aktivne alebo pasivne.

V Nitre, kde mam vyvedenu optiku z BA ma na streche AVIS peknu kovovu outdoor skrinku a nechyta ani hrzdu a asi im ani do nej neprsi, kedze som si vsimol dost masivnu izolaciu dvierok a zamok to ma nejaky specialny. Kable idu spodkom cez prechodky.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
stefan1
Post subject: RE: Plechove vodotesne IP66 outdoor skrinky  PostPosted: 02.05.2004 - 17:01 #8375
Basic


Joined: Apr 11, 2004
Posts: 122

Quote: ›
V Nitre, kde mam vyvedenu optiku z BA ma na streche AVIS peknu kovovu outdoor skrinku a nechyta ani hrzdu a asi im ani do nej neprsi, kedze som si vsimol dost masivnu izolaciu dvierok a zamok to ma nejaky specialny. Kable idu spodkom cez prechodky.


Maju tam nejake vetranie je vôbec potrebne?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: Plechove vodotesne IP66 outdoor skrinky  PostPosted: 02.05.2004 - 17:14 #8380
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
Nemaju tam vetranie,...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
stefan1
Post subject: RE: Plechove vodotesne IP66 outdoor skrinky  PostPosted: 02.05.2004 - 17:45 #8386
Basic


Joined: Apr 11, 2004
Posts: 122

TO floppy: Do skrine dam PC a UPS nebude to problem ked tam nebude vetranie, nebude tam v lete teplo? Question
 
 View user's profile Send private message Send e-mail  
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: Plechove vodotesne IP66 outdoor skrinky  PostPosted: 02.05.2004 - 21:41 #8420
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
to neviem, pretoze som este PC a UPS v nevetranej skrinke vonku nemal
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
novohrad
Post subject: RE: Plechove vodotesne IP66 outdoor skrinky  PostPosted: 03.05.2004 - 15:39 #8459
Basic


Joined: Júl 13, 2003
Posts: 97

si wrote: ›floppy: hehe, na to treba mat dole neaku dieru a voda vytecie Smile) ale plechova skrinka zhrdzavie, ma horsie tepelnoizolacne vlastnosti, takze v zime je v nej vacsia kosa a v lete viac teplo a pod....


ano, ako tvrdi klasik, najlepsie tasnenie je diera, v plechovej (ale IMHO aj plastovej) uzavretej krabici sa zraza vlhkost a ked nemas dierku, zbiera sa to na spodku...

ja si davam plechove skrinky robit na mieru, su z pozinkovaneho plechu pekne nastriekane, so zamkom, urobia mi take velke ako chcem

mam pocit ze aj pocas burky je riziko znicenia nizsie, tvrdi stary faraday, samozrejme ak sa poriesi vhodne zemnenie
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
face
Post subject: RE: Plechove vodotesne IP66 outdoor skrinky  PostPosted: 04.05.2004 - 16:49 #8483
Basic


Joined: Feb 18, 2003
Posts: 252
Location: Zvolen
ak mi poviete ako sa do prispevku da vlozit obrazok, tak vam sem poslem fotku jednej mojej instalacie na streche v kovovej skrinke...
skrinka je oblepena izolacnou (reflexnou ?) foliou ("za radiatory ?") z oboch stran na doporucenie znameho, ktory sa zaobera zateplovanim... v lete to odraza teplo zo slniecka aby sa nam to vo vnutri neprehrialo a v zime to nepusti teplo na plech aby sa vzduch vo vnutri velmi neodchladzoval, vo vnutri je pod stropom este "strieska" aby voda (ta swina sa dostane fsade), ktora sa tam nakondenzuje nekvapkala na zariadenia... skrinka ma v dne "vypustaci" otvor velmi maleho rozmeru...

v skrinke je umietnena aj UPS, aj AP plus daky switch... instaloval som to na jesen 2003 a doteraz to nevypadlo...

vlozil som tam aj teplomer s pamatou pre meranie vnutornej a vonkajsej teploty ale este som ho nebol skontrolovat... cakal som kym sa "lady pohnu"... lady sa uz pohli len ja som daky lenivy ist to pozriet... ale asi sa tam vyberiem a potom poreferujem...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
majko036
Post subject: RE: Plechove vodotesne IP66 outdoor skrinky  PostPosted: 22.06.2004 - 19:38 #9803
Basic


Joined: Jún 21, 2004
Posts: 69
Location: Nove Zamky
hmm. no to s tymi teplotami ma zaujima.

mohol by so to sem pastnut? mne sa furt nechce verit, ze mi to tam vydrzi
(a bude aj fungovat) ak bude po tri noci za sebou -20.
hmm
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
face
Post subject: RE: Plechove vodotesne IP66 outdoor skrinky  PostPosted: 23.06.2004 - 09:47 #9811
Basic


Joined: Feb 18, 2003
Posts: 252
Location: Zvolen
takze uz som tam bol, nafotil som si to a tu to mate...(kedze sa mi nechcelo hrat s obrazkami, maju 200-300kB)

ako to vypada vovnutri: www.zvnet.sk/skrinka/vnutro.jpg
alebo este: www.zvnet.sk/skrinka/vnutro2.jpg

ako to vypada pri pozatvorenych dverach: www.zvnet.sk/skrinka/dvere.jpg

maximalne zapamatana teplota: www.zvnet.sk/skrinka/maximal.jpg

minimalna zapamatana teplota: www.zvnet.sk/skrinka/minimal.jpg

pri kontrole som zistil, ze na "strieske" z plastu neboli poznatelne _ziadne_ stopy po stekajucej kondenzujucej vode...

ta minimalna teplota sa bude musiet este kompenzovat pridavnym vyhrievanim (mala by stacit 60w ziarovka) s termostatom so zapinanim pri teplote asi 0-5 stupnov a vypinanim pri 10 stupnoch Celzia... vykon "vykurovacieho telesa" bol odhadnuty na zaklade toho, ze ak teraz stacil stratovy vykon priblizne 20W na to, aby ak je vonku takmer -20 stupnov tak vo vnutri to udrzi tych -9.3 stupna, co je teplotny rozdiel asi 10 stupnov...

ako iste vidite je tam este jeden zavazny nedostatok a to chybajuce blestkoistky, ktory sa bude odstranovat akonahle to bude mozne (takze neviem kedy Smile )...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)