Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 00:23


Ako spravne umiestni viac anten na stoziar

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
parakr
Post subject: Ako spravne umiestni viac anten na stoziar  PostPosted: 01.06.2004 - 16:57 #9335
Basic


Joined: Sep 25, 2003
Posts: 69
Location: BA
Ahojte,

chcem sa spytat ci ma vplyv ako sa umiestnia viacere smerove anteny na stoziar. Mam sebe chrbtom umiestnene 2 24db smerove anteny, kazda na inom ap a na inom kanaly.

Moze to mat negativny vplyv to ze su si chrbtom ? (nejake rusenie?) treba to umiestnovat v roznych vyskach od zeme ?

Dikes, Robo
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Ako spravne umiestni viac anten na stoziar  PostPosted: 01.06.2004 - 17:37 #9337
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
aj keby si ich mal nad sebou, tak sa ti tie AP vzajomne "uvidia", takze neaky vplyv to ma vzdy, na jeho eliminaciu je treba aby si mal vhodne zvolene vysielacie kanaly. Tie AP ked su pri sebe by sa ovplyvnovali aj ked by si tam nemal ziadnu antenu a anteny (aj smerove) maju okrem hlavneho vysielacieho laloka este zopar dalsich vyznamnych - zadny, bocne Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
goose
Post subject: RE: Ako spravne umiestni viac anten na stoziar  PostPosted: 01.06.2004 - 17:41 #9338
Ucen


Joined: Nov 04, 2003
Posts: 544

no pocul som,ze by nemali byt ziarice tej istej polarizacie rovno pod sebou .. ( ked je potrebne mat dve smerovky tym istym smerom.. ) ...

tiez by ma zaujmalo ako dat dve vsesmerove na ten isty stoziar...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: Ako spravne umiestni viac anten na stoziar  PostPosted: 01.06.2004 - 23:47 #9354
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

napis ci pouzivas HOSTAP, alebo hw ap.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
parakr
Post subject: RE: Ako spravne umiestni viac anten na stoziar  PostPosted: 02.06.2004 - 00:00 #9355
Basic


Joined: Sep 25, 2003
Posts: 69
Location: BA
no ja mam hw AP 3ks. 2x horizontal polarizacia, raz vertikal. horizontal je chrbtom k tej vertikal. kanal je rozny, ale skorej mi islo o to ci to sitko z druhej anteny tam nemoze robit paseku. echo alebo nejake ine rusenie
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
admin
Post subject: RE: Ako spravne umiestni viac anten na stoziar  PostPosted: 02.06.2004 - 10:18 #9362
Site Admin


Joined: Mar 30, 2003
Posts: 272

thread presunuty do fora: anteny a bizuteria
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)