Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 23.06.2024 - 21:30


orinoco silver (hermes2 chipset) a linux

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
fleg
Post subject: orinoco silver (hermes2 chipset) a linux  PostPosted: 07.02.2006 - 16:12 #29526
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
ma niekto tuto kartu rozbehanu aj na 2.6 jadrach? ak ano ako?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lkxnON
Post subject: RE: orinoco silver (hermes2 chipset) a linux  PostPosted: 27.02.2006 - 15:44 #31174
Basic


Joined: Sep 14, 2004
Posts: 4
Location: Chorvátsky Grob
ja mam doma na workstation rozbehanu sice Goldovu kartu, ale predpokladam, ze u Silver to bude to iste.
Debian Sarge, bundle 2.6 jadro napr. si loadne moduly orinoco_cs, hermes2_ ... automaticky, potom treba este upravit wireless.opts, zakomentovat horny ziadok, kde je "ESSID Any", nastavit ip vrstvu v network.opts a malo by to slapat.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: orinoco silver (hermes2 chipset) a linux  PostPosted: 27.02.2006 - 17:21 #31183
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

chodi to aj ako AP? ake hw oproti tomu chodi? ake to ma vysledky oproti napr. zcom626 a hostAP?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
lkxnON
Post subject: RE: orinoco silver (hermes2 chipset) a linux  PostPosted: 27.02.2006 - 19:22 #31187
Basic


Joined: Sep 14, 2004
Posts: 4
Location: Chorvátsky Grob
kiwi: chodi to aj ako AP ale zevraj dost nestabilne pod linuxom. staci na to zevraj hermes modul do jadra s dokompilovanym hostap driverom. mame v SB postavenu celu siet na orinoco kartach u klientov(Gold) a ako APecko je dost profi riesenie nieco ako AP-2000, od proxim-u. chodi to dost spolahlivo v spojeni s CSAT antenami aj v dost zarusenom eteri, aspon co som pozoroval eter v nasom malom mestecku Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: orinoco silver (hermes2 chipset) a linux  PostPosted: 27.02.2006 - 20:52 #31189
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

uvazoval som o tom, kedze ta karta ma byt sakra citliva, ale ja potrebujem stabilitu, takze asi na to kaslem

predam 2x orinoco minipci kartu (je to ta co predava I4) za 600,- obe Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
brano2
Post subject: RE: orinoco silver (hermes2 chipset) a linux  PostPosted: 22.03.2006 - 10:00 #32575
Basic


Joined: Okt 24, 2003
Posts: 6
Location: Pezinok - Muškát
mozem sa spytat, to debian sarge 2.6 jadro ma hermes2 modul? urcite 2.6 a hermes2 (ta 2 je dolezita). Neviem to totiz nikde najst, vsade su odkazy stiahnut od vyrobcu zdrojak a skompilovat pod 2.4 jadrom, pod 2.6 to jednoducho skompilovat nejde a hermes2 modul v mandrive 2006 ani v knoppixe nemam Sad a to uz som dost casu pregooglil, klasicky hermes ani orinoco modul to nepoznaju, hermes2 modul by ma zachranil, no akoby zem zlahla..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: 2x miniPCI orinoco  PostPosted: 22.03.2006 - 15:48 #32595
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

za 600 Sk obe beriem Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)