Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 07:23


Poznate nejaky scheduling soft pod Windows?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Miso
Post subject: Poznate nejaky scheduling soft pod Windows?  PostPosted: 22.10.2003 - 09:39 #4244
Basic


Joined: Jún 26, 2003
Posts: 270

Nazdar.

Chcem sa spytat ci niekto z Vas nepozna nejaky spolahlivy software na planovanie spustania a vypinanie aplikacii. Konkretne ho potrebujem na to, aby mi v noci automaticky spustil download a P2P programy typu DC, WinMX a KAaza a rano v stanoveny cas vsetky aplikacie zatazujuce siet downloadom spolahlivo ukoncil. Zhanam skratka nejaky spolahlivy planovac uloh pod WinXP.

Dakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
paulie
Post subject: RE: Poznate nejaky scheduling soft pod Windows?  PostPosted: 22.10.2003 - 13:45 #4249
Basic


Joined: Jan 31, 2003
Posts: 418

no task scheduler je vo windows uz od Win98, ja to pouzivam v XP, o 12:00 sa mi pusti jeden soft (TV Program, automaticky taha update z inetu), o 12:30 sa vypne, zdalo sa mi ze niekedy sa nevypne a treba mu pomoct...

ale musel by si mat nastavene vsetko co chces stiahnut,
aby sa to po spusteni programu automaticky zacalo tahat

Task Scheduler totiz nevie stlacit tlacitko Download v spustenej aplikacii...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)