Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 09:13


TUSR kontrola - dualne zobrazovanie

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
mgx
Post subject: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 02.09.2009 - 12:03 #74866
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

ahojte, zasa sa ohlasili z TUSR na kontrolu dualneho zobrazovania.

co okrem konverzneho kurzu na 4 des. miesta a cennikov ich zaujimalo, aby som si to dopredu nachystal? Mam totiz dovolenku a nemam chut z nimi zabijat viac casu ako je potrebne Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 02.09.2009 - 12:41 #74868
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

mgx wrote: ›ahojte, zasa sa ohlasili z TUSR na kontrolu dualneho zobrazovania.

co okrem konverzneho kurzu na 4 des. miesta a cennikov ich zaujimalo, aby som si to dopredu nachystal? Mam totiz dovolenku a nemam chut z nimi zabijat viac casu ako je potrebne Smile


no uz boli hadam vsade... trebalo im dve posledne zmluvy co davas zakaznikom, cennik sluzieb (tiez umiestneny na stranke), vsade musis mat poznamku "prepocitane kurzom bla bla bla", vsade tiez mat cenu v eurach a tiez v slovenskych korunach a to je asi vsetko.
u mna trvala kontrola do pol hodiny a to sme si este pokecali - boli mily a ustredivy, ziadne hnusne buzerovanie. spravili si robotu a sli dalej.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 02.09.2009 - 12:48 #74870
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
v prípade VoIP alebo programov kde spoplatňuješ jednotky musíš mať cenu uvedenú na 3 desatinné miesta aj ked je posledná nula . absolútna nelogickosť ale jednoducho musíš. a samozrejme tú otrepanú frázu aby si mal v cenníkoch Ceny boli prepočítané konverzným kurzom 30,1260 SKK / 1€
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 02.09.2009 - 13:00 #74872
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
Thomas wrote: ›.... a samozrejme tú otrepanú frázu aby si mal v cenníkoch Ceny boli prepočítané konverzným kurzom 30,1260 SKK / 1€


ak to mas takto tak to mas uplne zle !!!
mas to mat takto konverzným kurzom 30,1260 Sk = 1€ alebo este takto konverzným kurzom 30,1260 SKK = 1Euro

i ked som pocul taku hlasku ze to uz nieje nutne udavat podla niektorych uctovnikov.

ale ostatok je v pohode je to v podstate kratke a len ich zaujima ci to zobrazujeme v zmluvach
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 02.09.2009 - 13:06 #74874
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
to ešte aj v to jednom znamienku je problém ??
zmeniť to na webe to mám hneď ale práve som objednal dalších 1000 letákov kde nemám = ale /
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 02.09.2009 - 13:11 #74875
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
to lomitko neviem ci je problem ale po spravnosti tam by malo byt rovna sa ale ako som si vsimol neprecital si si to pozorne prejdi si to ete par krat a pomaly a pozorne
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 02.09.2009 - 14:16 #74876
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
oj ako sa tesim na 1.1.2009 - konecne sa skonci statna buzeracia ohladom eura (nemyslim teraz na ludi z TUSR, je to naozaj ich robota), no ako tak na to pozeram staci jedno nespisovne slovo a bude pokuta ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 02.09.2009 - 14:23 #74877
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

eXplorer wrote: ›oj ako sa tesim na 1.1.2009


myslel si asi 2010 Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 02.09.2009 - 14:32 #74878
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
eXplorer neviem mne to akurat tam mierne podotkol a pociarkol ze to mam nespravne ze to porovnavam menu zo sumou ale mam porovnavat sumu zo sumou alebo menu z menou
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 02.09.2009 - 16:05 #74879
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Aman: uz z toho blbnem Very Happy

cobain: v pripade TUSR je kontrola dualnych cien tak trochu robota navyse a upozornuju ta skor v dobrom, ale ine "organy" si na tom "zgustnu" Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
cobain
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 02.09.2009 - 16:51 #74881
Majster


Joined: Aug 31, 2005
Posts: 2295
Location: Hájske
to mi je jasne aj podla slov toho mileho pana
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 02.09.2009 - 22:20 #74884
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

a co napr hlaska Konverynz kury SKK/EUR = 30,1260 ? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 03.09.2009 - 00:27 #74886
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

eXplorer wrote: ›oj ako sa tesim na 1.1.2009 - konecne sa skonci statna buzeracia ohladom eura, no ako tak na to pozeram staci jedno nespisovne slovo a bude pokuta ...


Tato blbost vadi uz iba Madarom. Robia si na tom predvolebnu propagandisticku pseodokampan. Ako vzdy placu v Brusely a nejvymetenejsi nacionalny curaci mavaju vlajkami 66 zup snivajuc o velkom Madarsku.
Odporucam si ten zakon precitat a nepodliehat Madaronskej propagande...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 04.09.2009 - 19:39 #74917
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

kontrola dopadla uspesne, trvalo to cca 45minut a doraz bol vedeny na nasl. veci v zmysle vyhlasky 97/2008

1. zverejnenie konv. kurzu na viditelnom mieste v obchodnej prevadzke
2. konv.kurz 1 EUR=30.1260 SKK vo vsetkych cennikoch a prop.materialoch (blizsie info vyklad vyhlasky)
3. spravne zaokruhlovanie a uvedenie hlavnej a inf. meny v cennikoch a propag. materialoch
4. kontrola www (dualne ceny, konv.kurz)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: TUSR kontrola - dualne zobrazovanie  PostPosted: 05.09.2009 - 01:08 #74929
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

U mna boli uz asi pred rokom.
Vsetko bolo v poriadku, vsetko sa prekontrolovalo a nabalil som im za tasku mojich zmluv a papierov.
Presiel asi tyzden a dosiel mi list. Dodrbali ma na letaku. Sam som im ho poskytol Smile
Zistilo sa, ze na letaku nemal konverzny kurz. List s TUSR mal asi 10 stran o poruseni zakonov ako keby som niekoho zavrazdil Very Happy
Mal som co vysvetlovat, ze propagacny letak bol vytlaceny pred 1.5.2008. Naozaj aj bol a zostal v zasobe.
Clovek im este hodi nieco dobrovolne pre transparentnost a za to dodrbkaju Very Happy
Poucenie: Uz nikdy nic nepriznam dobrovolne.
hehe
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)