Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.06.2024 - 02:06


porovnaj.sk-fakturacia

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 4 1234 >
Author Message
mirecnet
Post subject: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 15:33 #78489
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Chcem upozornit kazdeho kto este nieje zaregistrovany na porovnaj.sk, aby svoj zamer dokonale zvazil.

Stranka Vam ponuka bezplatnu prezentaciu a moznost lakat a porovnavat.
Co je vsak zaujimave a com doteraz nebola rec:

No vsetko je bezplatne az do chvile, kym si to niekto neobjedna.
Nasledna Vam dojde zmluva o spolupraci.

Za doporucenie jedneho klienta chcu v hodnotu 200% mesačného paušálu bez DPH. Cize úpri mesacnom pasaly 350 sk je to 830,62 sk = 27,57 EUR za doporucenie jedneho klienta.

Nechcem tu znizovat vyznam stranky porovnat.sk. Je to iste zaujimava ponuka.
No ked sme uz tak dned zacali rozoberat tu ekonomiku, je na zvazenie ci sa neoplati lokalnym ISP v tomto pripade ist skor do letakov, bilbordu, alebo miestnej tlace.

Usetrite si tak robotu pracnym natukavanim do databaz porovnat.sk. Lebo dopredu pri registracii neinformuju o vybarani poplatkov. A to je prinajmensom zavadzajuce a neseriozne.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
testuser
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 15:42 #78492
Basic


Joined: Sep 21, 2009
Posts: 86

Ale pokial viem podpisat nemusis Smile a ponuka je tam stale. Ja som tiez nedpopisal a par ludi co som priapaj mi povedalo, ze nas naslo prave tam. Mas tam meno firmy myslim ze crl+c, ctrl+v do googlu alebo priamo nie je ani pre naj lamu problem aby nasla na teba kontakt.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
tomas128
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 15:47 #78494
Basic


Joined: Dec 18, 2009
Posts: 98

Nie neplatí, ak nepodpíšeš, vymažú Ťa. Tak spravili aj s mojou ponukou. Ich nárok na odmenu je podľa mňa viac ako prehnaný. Hlavne ak rátam, že priemerne vieme predať net za 15€ s 24 mesačnou viazanosťou t.j. hrubý výnos (ARPU za 24M) je 360 €, z ktorých oni zoberú skoro 10% bez práce. Nezabúdajte že máte ďalšie náklady a toto je podľa mňa príšerné zderstvo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
tomas128
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 15:51 #78495
Basic


Joined: Dec 18, 2009
Posts: 98

O tom,. že sú tam dohody s operátormi ako Slovanet, ktorých ponuka bude vždy nad tou Vašou písať nebudem. Keď to celé vzniklo, hovoril som si super nápad a hneď ma napadol model fianncovania - nech si operátori ktorí chcú zaplatia zvýrazňovanie ich ponuky prípadne uverejňovanie iných vecí. Majú tam predsa dosť takých čo to majú záujem takto tlačiť. Ale to, s čím prišli je hrôza. Tvrdia, že to väčšina podpísala, ja im však neverím ani slovo, neverím, že väčšina z Vás sú debili, čo si nechajú obratom ruky zobrať 10 % dvoj ročnej práce a driny.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
testuser
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 16:09 #78499
Basic


Joined: Sep 21, 2009
Posts: 86

tak potom je to blbe, teda ohladom vymazania konta ked nepodpises Sad mozno by sa mohol k tomu vyadrit peterba. je mi jasne ze to nerobi zadarmo. otazka ci bude zachvilku co porovnavat Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 16:09 #78500
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

ja som to odmietol, dokonca som odmietol aj zakaznika ktoreho mi nukali, len som mal podpisat a zaplatit 2xpausal. Odmietam takuto sluzbu principialne, ak by som bol za vsetkych svojich zakaznikov zaplatil niekomu dvojnasobok mesacneho pausalu za tie roky, dnes by som len sucho konstatoval, ze ten niekto zarobil na mojej 11hodinovej praci 7 dni v tyzdni viac ako ja. Ak by sme za nieco stali, taku stranku uz davno mame spravenu vlastnu, a za zlomok nakladov. A co je najdvolezitejsie bez slov a netu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 16:14 #78501
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
1 mesqčný paušál by sa ešte ako tak dal prežiť ale dva je fakt moc . Jo a ževraj sme boli prvý krorých ponuku zmazali .. Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tomas128
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 16:17 #78503
Basic


Joined: Dec 18, 2009
Posts: 98

Na nikoho nechcem útočiť a tiež si myslím že ten 1 mesiac by sa dal strpieť, osobne som to aj pánu Petrovi povedal , avšak tváril sa že neustúpi. Som presvedčený, že je vynikajúci obchodník, ale mal by sa zamyslieť nad faktami, lebo tiež si myslím, že o chvíľu budú porovnávať Slovanet s T-Comom Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 17:10 #78509
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

co ste chori?

pripojis klienta za 12eur, za dva roky to je 12x24=288eur

z toho das porovnat.sk 24 eur

288-24=264,- ewri si v pluse na konci roku 2011

su dve moznosti, ak nemas konkurenciu, a ten clovek by aj tak bol tvoj, dobre, usetris 24eur, ale pokial dotycny hladal net az kdesi na nete, tak si nemozny, nerobis reklamu a tym padom, ked si da tvoj net o 2mesiace neskor, tak, na konci roku 2011 budes ma na ucte +264ewri

druha moznost, kedze nerobis reklamu a mas konkurenciu, tak si da tcom, alebo rychly inrnet ci ako sa to vola, na konci roka mas +nula

tak mi to vysvetlite ze kde vznika strata z toho, ze vam da porovnat.sk zakaznika???
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 17:12 #78510
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

ak by si robil reklamu dobre, nemoze sa stat, ze clovek si najde pripojenie pre seba kdesi v tramtarii na nete

minimalne by to, ze ti nosi klientov niekto treti malo byt vykricnikom ze si lenivy a nemozny! a mas pridat
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 17:12 #78511
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Thomas wrote: ›1 mesqčný paušál by sa ešte ako tak dal prežiť ale dva je fakt moc . Jo a ževraj sme boli prvý krorých ponuku zmazali .. Smile

Ano, presne tolko davam proviziu za dohodenie zakaznika okolitym predajniam s PC technikou a internet kaviarnam.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
server3
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 17:43 #78512
Ucen


Joined: Aug 11, 2008
Posts: 537

V dnesnom svete je vela lenochov co chcu zarabat len sedenim za pc a taketo stranky ako porovnaj a vseliake tie nove chaty a warezfora sa radia do tejto kategorie.Nalakaju ta tam na nieco a potom tam nadrbu za furik reklam,to je lepsi pripad.Horsi je ked od teba zacnu tahat prachy a ty o tom samozrejme nic nevies.Klientov si najdem aj bez takychto stolickovych darmozracov.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 17:51 #78513
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
a o tom to je ... ak stačí 1 mesačná platba ako provízia pre predajne PC alebo pri door-to-door predaji čo je oveľa efektívnejšie ako nejaká webová stránka , prečo by som mal dať niekomu kgtor mi dohodí jedného klienta ročne dvakrát toľko. AK by tých sprostredkovaných klientov bolo 100 ročne tak by som bol ochotný sa baviť aj o dvoch mesačných fakturáciách , ale pokial je to kusovo tak jednoducho nie. A navyše ak vam dohodí niekto klienta počas akcie 6 mesiacov zdarma a chce 2 mesačné fakturácie hneď a k tomu ešte zadotovať prípojku prípadne započítať si do toho prevádzkové náklady ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 18:00 #78514
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

chlapci, tie ceny co ma, tak tolko su ochotni platit narodni operatori, nemozete za rovnaku sluzbu (za dodanie zakaznika) platit menej ako tcom, lebo toho zakaznika nedostanete Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
rcp
Post subject: RE: porovnaj.sk-fakturacia  PostPosted: 19.12.2009 - 18:01 #78515
Basic


Joined: Feb 10, 2004
Posts: 392
Location: Krásno nad Kysucou
niekto tu vyslovil myslienku uz pri vzniku www.porovnaj.sk a mne jednoducho neda ju nezopakovat:

"preco podobny projekt nerealizujete sami pod hlavickou skfree alebo alpi alebo ........."


urcite by to bolo lacnejsie ako dva mesacne pausaly Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 4 1234 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)