Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 05.06.2024 - 00:07


opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
bakula
Post subject: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 27.10.2010 - 15:41 #85847
Ucen


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 792

Kua bud som este dnes nic nepil alebo... Citali ste uz niekto dnesnu postu dokonca to doslo aj doporucene alebo som to dostal len ja. Ja som to uz cital asi 4 krat ale stale nechapem o co ide. Statistiku chapem ale toto. Mne to pripada ako prieskum trhu pre slovak telecom.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
zelmar
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 28.10.2010 - 13:22 #85865
Guru


Joined: Okt 23, 2005
Posts: 1031
Location: /etc/bin/ladin
Teraz to citam uz aj ja druhy x a netusim co chcu..

Vysvetlite mi tutu vetu Umoznuje podla vasho nazoru velkoobchodny sirokopasmovy pristup ponukany spolocnostou Slovak Telekom a.s. poskytovat sluzby porovnatelnej kvality a odlisit sa od ponuky Slovak Telekom, a.s. ?

A tykchto lahodok je tam viac...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 29.10.2010 - 02:02 #85882
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

heh ty kokso, to je fakt veta na zamyslenie. aspon vies ze to nemas brat smrtelne vazne a kludne napis do odpovede nieco podobne. to su povinne jazdy, proste regulator je od toho aby reguloval, nadiktuju im zhora co a ako maju regulovat, a robia tak jak sa podari... a ved my tiez... pohoda Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 29.10.2010 - 08:19 #85883
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

si myslim, ze by sme aj vsetci na tie otazky mohli mat uplne v pohode tu istu odpoved. Kto to vypracuje?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 30.10.2010 - 02:16 #85900
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

rakel wrote: ›si myslim, ze by sme aj vsetci na tie otazky mohli mat uplne v pohode tu istu odpoved. Kto to vypracuje?


navrhujem teba.. alebo este kiwiho Smile to je taky globalny dobrodinec loklanych providerov Laughing
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 30.10.2010 - 08:53 #85902
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

zelmar wrote: ›Teraz to citam uz aj ja druhy x a netusim co chcu..

Vysvetlite mi tutu vetu Umoznuje podla vasho nazoru velkoobchodny sirokopasmovy pristup ponukany spolocnostou Slovak Telekom a.s. poskytovat sluzby porovnatelnej kvality a odlisit sa od ponuky Slovak Telekom, a.s. ?

A tykchto lahodok je tam viac...


Mozno ide o len dokonca o regionalny prieskum trhu. Pokial viem, u nas nik nic take nedostal.
Ale v kazdom pripade: Na sprostu otazku plati vzdy sprosta odpoved...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 30.10.2010 - 09:24 #85903
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

my sme na to odpovedali setom troch odpovedi

Ano, Nie, Mozno

povinnost splnena a tesime sa na dalsiu postu od nasho milovaneho TUSR
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bakula
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 30.10.2010 - 10:19 #85905
Ucen


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 792

kotol wrote: ›my sme na to odpovedali setom troch odpovedi

Ano, Nie, Mozno

povinnost splnena a tesime sa na dalsiu postu od nasho milovaneho TUSR


Very Happy
Skoro presne to iste :
Ano, Nie, Neviem
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 30.10.2010 - 12:08 #85907
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
to ocom hovorite ? to co prislo mne ma asi 20 otazok, mne tri odpovede ANO NIE MOZNO nestacia. Uz sa tesim na stretnutie s nimi, tuto jednu otazku si odlozime a popytame sa "prikladnu" odpoved Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 30.10.2010 - 17:52 #85911
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

preco da sa odpovedat uplne krasne tymito 3ma odpovedami

napr. na otazku Preco sme nepodpisali viac zmluv so Slovak Telecom je jednoznacna odpoved ANO
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 31.10.2010 - 15:19 #85924
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

zelmar wrote: ›Vysvetlite mi tutu vetu Umoznuje podla vasho nazoru velkoobchodny sirokopasmovy pristup ponukany spolocnostou Slovak Telekom a.s. poskytovat sluzby porovnatelnej kvality a odlisit sa od ponuky Slovak Telekom, a.s. ?

A tykchto lahodok je tam viac...


teraz mi to zaplo... kokso ja somar. pytaju sa asi to, ze ak si kupis od STcka velkoobchodne sluzby, ci nad nimi mozes vytvorit taky maloobchodny produkt, aby sa s nim dalo konkurovat maloobchodnym produktom STcka. pri DSL sa staci pozriet na cennik malo a velkoobchodu a jednoznacna odpoved je NIE, uz asi 7 rokov.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rakel
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 03.11.2010 - 20:47 #85995
Ucen


Joined: Nov 06, 2005
Posts: 556

....termin sa nam krati. Vyplnil to uz niekto?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Aman
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 03.11.2010 - 21:26 #85996
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

rakel wrote: ›....termin sa nam krati. Vyplnil to uz niekto?


ja som to zobral dnes z posty... ale bojim sa to otvorit Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
yeager
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 24.11.2010 - 21:09 #86563
Guru


Joined: Jún 19, 2005
Posts: 1019

asi to patri sem

http://www.dsl.sk/article.php?article=10083&title=
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mirecnet
Post subject: RE: opakovana analyza velkoobchodneho trhu c.5  PostPosted: 24.11.2010 - 21:26 #86564
Basic


Joined: Sep 18, 2004
Posts: 444

Telekomunikacny urad - dobre rano !
Zeby na zaklade nasej analyzy ? Smile

Telekomunikačný úrad Slovenskej republiky (TÚ SR) na základe opakovanej analýzy veľkoobchodného trhu fyzického prístupu k pevnej infraštruktúre siete skonštatoval, že na trhu neexistuje súťaž

http://www.zive.sk/optika-st-zrejme-bud ... fault.aspx
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)