Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 06.07.2024 - 18:28


Prenajom priestoru na streche pre Pomaranc, Tiiikom atd

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
sCARAB
Post subject: Prenajom priestoru na streche pre Pomaranc, Tiiikom atd  PostPosted: 17.06.2014 - 23:25 #106714
Basic


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 165

Caute, chcel by som sa opytat ci niekto z Vas netusi akko sa pohybuju ceny za prenajom priestoru pre ich anteny na strechach./Viem ze to zalezi na konkretnej lokalite a pravdaze aj dohode ale vie mi niekto poradit co by mohla byt pre nich prijatelna alebo adekvatna cena? / Mame totiz na baraku anteny a dostala sa mi do usi suma ktoru platia za rok /2000e/ a pride mi to ako smiesna ciastka/ kedze som niekde cital ze za umiestenie malej anteny na ich stoziary si pytaju aj 50e ci viac mesacne . Ma niekto nejake info alebo vie mi nejako poradit ? dikes
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: Prenajom priestoru na streche pre Pomaranc, Tiiikom atd  PostPosted: 18.06.2014 - 00:04 #106715
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

za svoje sajty na cudzich strechach platia kolko sa im podari dohodnut. teraz viem o jednom pripade kde bytovku ukecali za to ze im opravia cast strechy a za to si tam postavia 12metrovu opachu.

no a potom ked si chces nieco ty na tu opachu privesit, daj 1000 eur rocne za antenu...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Prenajom priestoru na streche pre Pomaranc, Tiiikom atd  PostPosted: 18.06.2014 - 01:53 #106716
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
Jedno mesto dve strechy vzdialené odseba vzdušnou čiarou zhruba dva kilometre na jednej platia nájom 12 € ročne za meter štvorcový na druhe 1000€ .
Skús ich naštvať a nebudú platiť nič a zo strechy ich nedostaneš.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: Prenajom priestoru na streche pre Pomaranc, Tiiikom atd  PostPosted: 18.06.2014 - 10:47 #106721
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

co ja viem tak sa davnejsie ceny pohybovali okolo 80k SKK/rok dakedy.
Ale je jasne, ze to velmi zavisi od lokality a ich moznosti
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Prenajom priestoru na streche pre Pomaranc, Tiiikom atd  PostPosted: 18.06.2014 - 17:33 #106732
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Thomas wrote: ›Skús ich naštvať a nebudú platiť nič a zo strechy ich nedostaneš.


ani flexkou? Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
airbilly
Post subject: RE: Prenajom priestoru na streche pre Pomaranc, Tiiikom atd  PostPosted: 18.06.2014 - 19:59 #106734
Guru


Joined: Mar 13, 2005
Posts: 1867
Location: Nitra
pixall wrote: ›
Ani flexkou? Smile

Do je len dočasné riešenie Wink
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: Prenajom priestoru na streche pre Pomaranc, Tiiikom atd  PostPosted: 18.06.2014 - 21:17 #106735
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

to mas jak s burinou.... nepodari sa na prvykrat, treba skusat dalej... Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
sCARAB
Post subject: RE: Prenajom priestoru na streche pre Pomaranc, Tiiikom atd  PostPosted: 18.06.2014 - 23:48 #106736
Basic


Joined: Okt 21, 2004
Posts: 165

Tak bolo mi povedane ze ak sa budeme stazovat ze to je malo tak oni velmi radi odidu na inu vyskovku pobliz ale tak nemyslim ze tie presuny vrtulnikom su lacna zalezitost a za dalsie , v celom cinziaku su byty odkupene takze si myslim ze pravo rozhodovat o tom ci tie anteny tam budu alebo nie maju vlastnici bytov a nie Operator
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Prenajom priestoru na streche pre Pomaranc, Tiiikom atd  PostPosted: 19.06.2014 - 01:52 #106737
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
pixall wrote: ›
ani flexkou? Smile

skús a daj vedieť koľko si dostal za poškodenie verejnoprospešného zariadenia , alebo prídi ukážem ti jeden kulturák a ked sa podarí tak čestné občianstvo máš u starostky isté Wink

sCARAB wrote: ›Tak bolo mi povedane ze ak sa budeme stazovat ze to je malo tak oni velmi radi odidu na inu vyskovku pobliz ale tak nemyslim ze tie presuny vrtulnikom su lacna zalezitost a za dalsie , v celom cinziaku su byty odkupene takze si myslim ze pravo rozhodovat o tom ci tie anteny tam budu alebo nie maju vlastnici bytov a nie Operator


už som videl aj sťahovanie cez cestu o 100m ďalej a btw majú na LV zapísané vecné bremeno ? uplatnili ste si jednorazovú úhradu podľa zákona ? nie ? tak sa môže ľahko stať že neuvidíte už ani cent a pritom na tej streche zostanú ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)