Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 10:12


NOVY NETSTUMBLER!!!!!!!!!!!

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
igi79
Post subject: NOVY NETSTUMBLER!!!!!!!!!!!  PostPosted: 21.04.2004 - 17:41 #7880
Basic


Joined: Mar 25, 2004
Posts: 8

Dnes vysla nova verzia NetStumbler 0.4
http://www.netstumbler.com/download.php ... amp;lid=24
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
bacon
Post subject: RE: NOVY NETSTUMBLER!!!!!!!!!!!  PostPosted: 21.04.2004 - 19:53 #7886
Basic


Joined: Jan 20, 2004
Posts: 37

Ako to ide s chipsetom PRISM ? Niekde som cital ze NetStumbler je iba pre chipset Lucent/Agere . Ja ho mam nainstalovany a pouzivam REALTEK 2400 a ukazuje mi to aktivne AP/STA, silu signalu,WEP , ale nic neukazuje v policku Ipaddr, Subnet,Latitude, Longitude . Mozno to len neviem pouzivat Smile.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
igi79
Post subject: RE: NOVY NETSTUMBLER!!!!!!!!!!!  PostPosted: 22.04.2004 - 08:44 #7894
Basic


Joined: Mar 25, 2004
Posts: 8

Toto je nova verzia mne tiez nefongovala spravne starsia verzia na BUFFALO PCMCIA. IPaddr/Subnet - tvoja pridelena IP adresa a maska siete na danom AP, takze ak nie si "pripojeny" na dany AP tak tam nie je nic. Latitude, Longitude - zemepisna sirka/dlzka - poloha objektu ziskana z GPS (musis mat pripojeny GPS prijimac, AP nevysiela svoju polohu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)