Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.04.2024 - 01:29


Na alixe prestali fungovat ethernet porty(skusobna verzia)

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
rado3105
Post subject: Na alixe prestali fungovat ethernet porty(skusobna verzia)  PostPosted: 03.09.2012 - 12:57 #100242
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Zdravim nainstaloval som cez netinstall na cf kartu routeros. Vlozil do alixu, pouzival asi 22h a potom prestali ist ethernet porty.
Licenciu si kupujem cez mikrotik stranku, len som nemal overeny bankovy ucet.
A teraz neviem ako to riesit, ked pripojim alix cez rs232 pyta heslo a meno na pripojenie.
Skusal som pripojit aj usb klavesnicu do alixu...ale nefunguje.
Viete poradit ako to riesit(reinstal asi nepomoze, kedze sofware id sa asi nezmeni).
Dakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Na alixe prestali fungovat ethernet porty(skusobna verzia)  PostPosted: 03.09.2012 - 15:37 #100243
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Naco USB klavesnicu? ved cez rs232 by ti malo normalne ist zadat meno a heslo...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
euro
Post subject: Na alixe prestali fungovat ethernet porty(skusobna verzia)  PostPosted: 04.09.2012 - 08:08 #100252
Ucen


Joined: Júl 24, 2007
Posts: 715

reinstall ti prave pomoze pretoze ID sa zmeni, vzdy ked formatujes HDD, DOM, CF, USB sa ti zmeni ID... uz sa mi podarilo takto vyhodit licenciu Sad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: Na alixe prestali fungovat ethernet porty(skusobna verzia)  PostPosted: 06.09.2012 - 12:57 #100270
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
Skus inu verziu ROS. Mne urobilo to iste na Atome, tusim to bola nejaka MINI ITX Gigabyte. Aku tam mas verziu?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)