Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 20.05.2024 - 09:32


merak vyziareneho vykonu 2.4 Ghz , 5ghz

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
kotol
Post subject: merak vyziareneho vykonu 2.4 Ghz , 5ghz  PostPosted: 30.09.2013 - 09:58 #104563
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

zdravim vospolok, jeden barak odo mna chce zmerat intenzitu ziarenia vyliezajuceho z nasich anten.. neviete kde sa to pozicat?

potrebujem omerat vnutro pasmo 2.4 a 5ghz...

Dikes...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
test_report
Post subject: RE: merak vyziareneho vykonu 2.4 Ghz , 5ghz  PostPosted: 30.09.2013 - 13:46 #104564
Basic


Joined: Feb 12, 2013
Posts: 75

VF HF4040 - ručný spektrálny analyzér, rozsah 100 MHz - 4 GHz s možnosťou zvukového odposluchu, smerovej i všesmerovej antény, detekciou pulznej modulácie, USB pripojením na PC
Predajná cena: 499 €
Zapožičanie: 90 €/deň + vratná kaucia (+ poštovné a poistné )
http://www.voxo.eu/elektrosmog/poziciavanie-pristrojov

Na 5GHz treba najlepsie spektrak do 6GHz pozhanat, ja som si z univerzity poziciaval ked som daco robil, teraz uz mam kupeny
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: merak vyziareneho vykonu 2.4 Ghz , 5ghz  PostPosted: 01.10.2013 - 09:49 #104575
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

no mne ide hlavne o 5Ghz...

nevedel by si mi to omerat so svojim merakom..? ak si z ba alebo okolia...

wir bezahlen Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: merak vyziareneho vykonu 2.4 Ghz , 5ghz  PostPosted: 01.10.2013 - 15:42 #104584
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

neviem ci ma take meranie zmysel, take meranie totiz pomeria okrem tvojho signalu aj ine RF ziarenie vyskytujuce sa v mieste merania. v podstate z toho merania dostanes vysledok aky chces Smile

my sme v podobnom pripade dali vypracovat hygienicku spravu odborne sposobilej osobe. tam su zohladnene vykony zariadeni, pripojene anteny, a vysledkom bolo to, v akej vzdialenosti sa moze clovek nachadzat od anten a ako dlho, aby to bolo OK.

pamatam si z toho, ze pracovnik obsluhy sa moze nachadzat 8 hodin denne vo vzdialenosti tusim 5cm od anteny, a obyvatel moze byt 24 hodin denne vo vzialenosti tusim 12cm od anteny.... Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: merak vyziareneho vykonu 2.4 Ghz , 5ghz  PostPosted: 01.10.2013 - 16:46 #104586
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

no nase anteny su este ktomu umiestnene nad plechovou strechou.. cize predpokladam ze nenameraju vobec nic...

ake obyvatelia si myslia ze nase nanostationy prazia tak ze sa im ztoho kazia potraviny a maknu mozgy...

cize mne ide iba o to aby tam proste boli niake cisielka...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: merak vyziareneho vykonu 2.4 Ghz , 5ghz  PostPosted: 02.10.2013 - 01:08 #104587
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 753

Ale nikomu nevadi, ze doma v tej istej izbe mu prazi wifi router a zopar krat denne si priklada k hlave mobil, ktory ma v peaku 2W.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)