Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 13.05.2024 - 05:37


Mkt v. 5beta Skusenosti

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
mfasko
Post subject: RE: Mkt v. 5beta Skusenosti  PostPosted: 12.04.2010 - 23:02 #82001
Basic


Joined: Mar 05, 2008
Posts: 240

no potvrdzujem tvoje slova lubo sk dal som na rb112 3.30 verziu pamat volna cca 4mb priepustnost 11mb stabilne
porovnanie 2.9.49 pamat volna na 3,5mb priepustnost na max 8 mb kolisanie do 6mb.
tot moja skusenost sice som sa neodvazil esete dak 4.xx ale mas pravdu lubosk
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
qido
Post subject: RE: Mkt v. 5beta Skusenosti  PostPosted: 14.04.2010 - 22:19 #82033
Basic


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 292

komplet vsade mam 4.6 nexem to zakriknut ale bezi v pohode.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: Mkt v. 5beta Skusenosti  PostPosted: 15.04.2010 - 15:04 #82046
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

prehodil som s 3.13 na 4.6 a ziadna zmena sa nekonala neviem ci to ma neaky vplyv na rychlosti otvarania stranok
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jablko
Post subject: RE: Mkt v. 5beta Skusenosti  PostPosted: 15.04.2010 - 18:50 #82056
Basic


Joined: Feb 17, 2006
Posts: 121

edusko wrote: ›prehodil som s 3.13 na 4.6 a ziadna zmena sa nekonala neviem ci to ma neaky vplyv na rychlosti otvarania stranok


Ale 4.x verzia sa nedava kvoli rychlejsiemu otvaraniu stranok ale kvoli Nku.
To na nej sice nejde dobre, ale kvoli tomu ze som pocul ze na 5ke to bezi tak preto sa pytam na vase skusenosti.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: Mkt v. 5beta Skusenosti  PostPosted: 15.04.2010 - 22:10 #82067
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

Ja som vam napisal ze je to subjektivny pocit mojho spolupracovnika v jednej dedine kde byva ,Upgradovali sme to na 4.6 celu trasu a vraj to malo na to vplyv ale je dost mozne ,ze si to skorej vsugeroval Smile No ale ide skorej o to ze je to stabilne rovnako a nejake pripadne bugy 3.3 su asi prec ak boli
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
qido
Post subject: RE: Mkt v. 5beta Skusenosti  PostPosted: 15.04.2010 - 22:16 #82068
Basic


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 292

Sa nehnevaj, ale chodis tu dost dlho na to aby si napisal ze po upgrade sa ti zrychlilo otvaranie stranok...

Ano po update niektorych klientov ktori bezali na 2.x.x verziach sa znizili latencie. Niektori sa prestali odpajat. Ale inak ziadna vyrazna zmena. Minimalne ked sa otvori neighbor viewer tak to pekne vyzera, ze je vsade 4.6 Smile Inac N-ko u klientov nepouzivam.



lubosk wrote: ›Ja som vam napisal ze je to subjektivny pocit mojho spolupracovnika v jednej dedine kde byva ,Upgradovali sme to na 4.6 celu trasu a vraj to malo na to vplyv ale je dost mozne ,ze si to skorej vsugeroval Smile No ale ide skorej o to ze je to stabilne rovnako a nejake pripadne bugy 3.3 su asi prec ak boli
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
lubosk
Post subject: RE: Mkt v. 5beta Skusenosti  PostPosted: 15.04.2010 - 22:18 #82069
Guru


Joined: Okt 21, 2005
Posts: 1140

qido wrote: ›Sa nehnevaj, ale chodis tu dost dlho na to aby si napisal ze po upgrade sa ti zrychlilo otvaranie stranok...

Ano po update niektorych klientov ktori bezali na 2.x.x verziach sa znizili latencie. Niektori sa prestali odpajat. Ale inak ziadna vyrazna zmena. Minimalne ked sa otvori neighbor viewer tak to pekne vyzera, ze je vsade 4.6 Smile Inac N-ko u klientov nepouzivam.



lubosk wrote: ›Ja som vam napisal ze je to subjektivny pocit mojho spolupracovnika v jednej dedine kde byva ,Upgradovali sme to na 4.6 celu trasu a vraj to malo na to vplyv ale je dost mozne ,ze si to skorej vsugeroval Smile No ale ide skorej o to ze je to stabilne rovnako a nejake pripadne bugy 3.3 su asi prec ak boli

Zlepsila sa odozva ak to chces tak pocut a nie nehnevam sa .Ale verim ze tam odstranili nejake muchy ale 5ku som este nenasadzoval.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
jablko
Post subject: RE: Mkt v. 5beta Skusenosti  PostPosted: 15.04.2010 - 22:29 #82070
Basic


Joined: Feb 17, 2006
Posts: 121

lubosk wrote: ›
qido wrote: ›Sa nehnevaj, ale chodis tu dost dlho na to aby si napisal ze po upgrade sa ti zrychlilo otvaranie stranok...

Ano po update niektorych klientov ktori bezali na 2.x.x verziach sa znizili latencie. Niektori sa prestali odpajat. Ale inak ziadna vyrazna zmena. Minimalne ked sa otvori neighbor viewer tak to pekne vyzera, ze je vsade 4.6 Smile Inac N-ko u klientov nepouzivam.



lubosk wrote: ›Ja som vam napisal ze je to subjektivny pocit mojho spolupracovnika v jednej dedine kde byva ,Upgradovali sme to na 4.6 celu trasu a vraj to malo na to vplyv ale je dost mozne ,ze si to skorej vsugeroval Smile No ale ide skorej o to ze je to stabilne rovnako a nejake pripadne bugy 3.3 su asi prec ak boli

Zlepsila sa odozva ak to chces tak pocut a nie nehnevam sa .Ale verim ze tam odstranili nejake muchy ale 5ku som este nenasadzoval.


Ja som skusal ale sa mi to nejako nechcelo naroutovat, kedze mam dynamicky routing. Mozno zo statickym by to slo.
Ked budem mat viac casu tak to testnem.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: Mkt v. 5beta Skusenosti  PostPosted: 15.04.2010 - 22:37 #82071
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
ja mam 5.0 beta na jednej 433AH a podla vsetkeho vyriesili problem s nstreemom ktory bol v vsetkych 4.X
ospf nema problem , korektne prebralo vsetky routy a vsetko aj odoslalo dalej
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)