Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 13.05.2024 - 19:03


neidentifikovatelny UDP trafik

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
JOFO
Post subject: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 05.11.2010 - 23:43 #86074
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Zdarek, v poslednych dnoch badam na sieti divny UDP trafik, ktory tecie sietou a nema adresata na mojej sieti... zdrojom je IPcka 88.212.8.3 a posiela trafik na UDP porte 49152. Zaujimave je ze ani zdrojova ani cielova IPcka nie je zo siete, takze to nie je mozne odfiltrovat firewallom.. sprava sa to akoby to tieklo mimo router hoci ma firewalle (RB411AH) ho cez torch vidim.. kedze ani zdroj ani ciel nie je zo siete, tecie to na vsetky porty v bridgi... tecie tam 5-10Mbit/s non-stop 700-1200pps co je celkom dost

stretol sa s tym niekto? Co to moze byt?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 05.11.2010 - 23:49 #86075
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

IP patri antiku. tak to dropni.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 05.11.2010 - 23:51 #86076
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

hm... to potom bude asi IPTV, len neviem ako to zabludilo az sem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 06.11.2010 - 09:54 #86079
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
pani u nas je teraz taka moda, moje deti nepozeraju inak televiziu iba na iPhone a to hocikde kde je wifina.....takze dakujem antiku za ich aplikaciu kde bezi 10 programov, ktore su pre mna a moje deti uplne postacujuce. Priznam sa, ze mam uz 3 mesiac odpojeny satelit, lebo som nieco preraba a odvtedy som ho nezapojil.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 06.11.2010 - 13:45 #86085
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

421, u teba niekedy neviem ci pises vazne alebo zasa len vtipkujes Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 06.11.2010 - 16:52 #86090
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
to je smutne ked ti IpTv muticast lieta po sieti, nam raz usiel 100 Mbit do backbonu a trosku odstavil Ubiquticka a akoze "mikrotiky". Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 06.11.2010 - 18:59 #86093
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

akoze zatial to problem nie je, tecu mi na uplink maximalne 2 streamy.. ale ked by ich bolo 15, to uz by bol pruser... Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 06.11.2010 - 20:26 #86094
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
jofo teraz vazne s tym iPhoneom a opytam sa ta gyro co urobis, keby som mal od teba net a tahal by som si IPTV od antiku ako to ovplyvnis? a to je inak v podstate problem hociktoreho poskytovatela.....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 07.11.2010 - 12:10 #86100
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
421 wrote: ›jofo teraz vazne s tym iPhoneom a opytam sa ta gyro co urobis, keby som mal od teba net a tahal by som si IPTV od antiku ako to ovplyvnis? a to je inak v podstate problem hociktoreho poskytovatela.....


antik vazne ponuka IPTV "ludom z ulice" (daj link:D) ? potrebujem na to nejaku iSprostost TM ?

Problem je tam este jeden, keby si to tahal do svojej siete z antiku tak uz by to musel byt unicast, co znamena ze dalsi iPhone a dalsi userko je dalsi stream ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 07.11.2010 - 12:21 #86102
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
co explorer:-) predbehli ta, ale nezufaj je to iba pre uzku skupinu ludi, napriklad pre tych co pozorne pocuvali na skfree stretku kde ten stream bezi verejne Smile no a jasne ze treba na to tu iSprostost Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 07.11.2010 - 12:39 #86105
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
421 wrote: ›co explorer:-) predbehli ta, ale nezufaj je to iba pre uzku skupinu ludi, napriklad pre tych co pozorne pocuvali na skfree stretku kde ten stream bezi verejne Smile no a jasne ze treba na to tu iSprostost Smile


heh, kto a v com ma predbehol ? Ale ze mi o tom chalanisko co tam bol nepovedal ... vyspovedam ho, no iSprostost si koli tomu asi nekupim.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 07.11.2010 - 21:38 #86111
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
dobry nazov, ze iSprostost, odvtedy co ju mam nemozem nan povedat kriveho slova.....naozaj nepoznam telefon,ktory by sa mu vyrovnal, vie presne to co potrebujem, v pripade, ze su veci kde potrebujem vacsiu obrazovku iPad...skus aj tomu vymysliet pomenovanie....takze som skoncil, v krabici mam nokiu 9300kto ma zaujem hadam aj za symbolicku cenu, 9500 som uz dal dosrotu, n95 som komusi uz pustil a HP iPaq som tiez posunul niekomu z okolia....pozdravujem vsetkych co nemaju iPhone a nadavaju nan, este teda mam par znamych co maju aj blackbery a pochvaluju si...nemal som zatial moznost vyskusat, lebo prave ked nebolo blackbery dostal som na zapozicku iPhone a aktivne pouzivam uz asi dva roky.....iptv ide na nom skvele
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 07.11.2010 - 22:20 #86112
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

ale sa to tu zvhrava na debatu o iSprostostiach Very Happy
teraz mam problemy so svojimi mcastami resp s naroutovanim do svojej domacej siete na mikrotiku (vid ine vlakno)...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
m-tec
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 08.11.2010 - 12:15 #86124
Ucen


Joined: Máj 31, 2006
Posts: 965
Location: Šahy
421 wrote: ›dobry nazov, ze iSprostost, odvtedy co ju mam nemozem nan povedat kriveho slova.....naozaj nepoznam telefon,ktory by sa mu vyrovnal, vie presne to co potrebujem, v pripade, ze su veci kde potrebujem vacsiu obrazovku iPad...skus aj tomu vymysliet pomenovanie....takze som skoncil, v krabici mam nokiu 9300kto ma zaujem hadam aj za symbolicku cenu, 9500 som uz dal dosrotu, n95 som komusi uz pustil a HP iPaq som tiez posunul niekomu z okolia....pozdravujem vsetkych co nemaju iPhone a nadavaju nan, este teda mam par znamych co maju aj blackbery a pochvaluju si...nemal som zatial moznost vyskusat, lebo prave ked nebolo blackbery dostal som na zapozicku iPhone a aktivne pouzivam uz asi dva roky.....iptv ide na nom skvele

Je jeden fon lepsi a to je Nokia N900. S tym sa da naozaj vsetko, bezi na linuxe. Mam ho cca 3 mesiace a fakt mi ani raz nezamrzol, spravis na nom uplne vsetko od terminalu az po midnight commander, hodil som na to aj debian.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: neidentifikovatelny UDP trafik  PostPosted: 09.11.2010 - 06:58 #86145
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
jasne m-tec kazdy sme na nieco zvyknuty....ja uz nexcem klavesnicu, na taketo veci mam notebook, radsej si kupim dobru managersku 13tku, napriklad dell a hotovo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)