Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 27.04.2024 - 20:45


reklama na skfree

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
mgx
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 09.11.2012 - 08:47 #101481
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

ano, uroven fora je dana urovnou jeho clenov. A dolad gramatiku...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 09.11.2012 - 14:32 #101482
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

aspon sa to oplatilo? sak za toto ti google nemoze dat viac ako 10Eur mesacne...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 09.11.2012 - 15:30 #101483
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

Pozri, mne by stacilo aj 10e, nemusim dotovat domenu+elektriku. Ale je to viac Smile. Samozrejme, radsej by som robil reklamu ISP, ktory na tomto fore vyrastol ale k tomu sa zial ziadny z nich nema. Zato maju plnu hubu reci, co by som mal a co nemal robit, a to hlavne taky, ktory ked v roku 2005 zacinal, nevedel zapojit ani USB kabel a na shaping chcel pouzivat keerio firewall Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 16.11.2012 - 08:18 #101577
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ten kerio pouzivaju niektori doteraz... mam kamarata co spravuje siete a ten to firmam dava na hlavnu branu... ale mgx tymi reklamami na tcom nas trosku urazas... skus porozmyslat ci by sme sa ti na to radsej nemohli vyskladat my povedzme po 10centov kazdi a nebola by tu ZIADNA stupidna reklama...

jedinu reklamu co som ocenil bol http://isp-servis.cz/ to bolo aspon trosku prinosne...

inak to uz musi byt fakt vsetko o peniazoch?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
backslash_
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 16.11.2012 - 09:37 #101582
Basic


Joined: Júl 17, 2008
Posts: 102
Location: SNV
Ak vam tak hrozostrasne vadia reklamy na T-com, chodite vobec von, zapinate TV, chodite po inych weboch? Ved sa uz pomaly bojim otvorit chladnicku ci z nej nevyskoci Mazikova so svojim vrestiacim regimentom. Nie som odbornik v tejto oblasti, ale ak ma pamat neklame, v Google AdSense sa da nastavit filtrovanie oblasti reklam, ktore sa maju zobrazovat na reklamnej ploche. Otazkou je ci potom chcete cumiet na reklamy na Travian a kapustove tabletky na chudnutie.

Ale ako mgx povedal, ked sa vam nepacia reklamy, nainstalujte si AdBlock a mate pokoj. Namiesto toho mate plnu hubu reci. Radsej by ste mohli ho popytat cislo uctu a vyskladat sa na domenu, tych 23 eur snad este mate. Alebo dokazat ze viete aj nieco ine ako tliachat a urobit naozaj nove SKfree take, ake chcete.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 16.11.2012 - 11:19 #101583
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ano chodim von na vyberane meista, telku nepozeram, nemam kedy a ak ano kuknem nieco co mi prospeje, zo zasady nekukam spravy a reklamy, nerobi mi to dobre. toho hnoja je na okoli az prilis tak naco to tahat aj sem... a nerobi sa mi zle len z tcomu ale vseobecne z reklam ktore ludom neprospievaju. naco mam vediet ze v nejakej banke mi teraz pred vianocami pozicaju alebo maju "vyhodny" terminovany vklad. podla mna su ludia na reklamy totalne imuny...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 16.11.2012 - 19:38 #101590
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

Chalan wrote: ›ten kerio pouzivaju niektori doteraz... mam kamarata co spravuje siete a ten to firmam dava na hlavnu branu... ale mgx tymi reklamami na tcom nas trosku urazas... skus porozmyslat ci by sme sa ti na to radsej nemohli vyskladat my povedzme po 10centov kazdi a nebola by tu ZIADNA stupidna reklama...

jedinu reklamu co som ocenil bol http://isp-servis.cz/ to bolo aspon trosku prinosne...

inak to uz musi byt fakt vsetko o peniazoch?


tiez som za nemam problem poslat nejakych par centov ked mi tu nebudu bezat ruzovy a nejake podobne tupe reklamy...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 16.11.2012 - 22:30 #101600
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Chalan wrote: ›podla mna su ludia na reklamy totalne imuny...


ano su... akurat ked pridu na skfree tak ta imunita akosi zahadne zlyhava Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 19.11.2012 - 19:48 #101639
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
asi tak Smile ale nediv sa, ocakaval by si zrovna tu reklamu na skvelu tcom optiku? Smile proste tu ta imunita ozaj zlyha a bije to do oci...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 19.11.2012 - 20:08 #101640
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

reklamu telecomu som zakazal, ked to tak niekomu zerie nervy Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 19.11.2012 - 20:47 #101641
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1591

parada.. cruse ships Smile ideal pre skfree Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
edusko
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 19.11.2012 - 22:26 #101643
Guru


Joined: Aug 14, 2008
Posts: 1149

orange mobilny interenet tablet za 1e Smile
mne to nevadi ja ti na tie reklamy obcas kliknem aby si nieco sostal Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kiwi
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 19.11.2012 - 23:11 #101644
Guru


Joined: Jan 30, 2003
Posts: 1572

mgx, hod do pm vsetkym cislo uctu nech ti prispeju, najma ti utlocitni ako chalan, ktori nemaju problem ti prispiet a hrozne ich trapila fialova reklama, stavim sa, ze sumu nad 10e zaplati pocet ludi v intervale 0-1
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pedro4444
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 19.11.2012 - 23:31 #101645
Ucen


Joined: Júl 15, 2011
Posts: 769

mgx wrote: ›reklamu telecomu som zakazal, ked to tak niekomu zerie nervy Smile


vidis super riesenie...Smile , na ostatne reklamy ako hrajte a neviem co, ked vegetim, ti aj ja sem tam kliknem..Smile nech mame na tu domenu...Smile


Last edited by pedro4444 on 20.11.2012 - 12:17; edited 2 times in total
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
yaguso
Post subject: RE: reklama na skfree  PostPosted: 20.11.2012 - 08:34 #101646
Basic


Joined: Jún 15, 2006
Posts: 74

ak sa z tej reklamy daju vytrieskat prachy od ruzovych pre MGXa, tak by som tu reklamu urcite nechal a nariadil kazdemu z nas klikat z kazdej verejnej IP, co ma k dispozicii aspon raz za den Smile MGXovi by sa splatili naklady za charitu, co pre nas robi a mozno aj na nejaku kavu by ostalo Smile

ked uz ani dividendy nechcu nasmu statu zaplatit, tak aspon dajake prachy z nich dostat...

alebo mate pocit, ze ked tu budete pravidelne citat ich reklamu, ze zrusite svoj internet a date si ich? Smile
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)